W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

+
Goon said:
Wydaje mi się, mogę się mylić, że z taką grafiką w wysokiej rozdzielczości raczej nie ma co liczyć na niskie wymagania
No raczej nie masz na co liczyć ponieważ , gry w screenach zawsze są pokazywane w full detalach a nawet czasami lekko podpicowane.
 
PM said:
Wow, chyba pierwszy raz jestem pierwszy. :)http://www.eurogamer.net/articles/2010-11-25-the-witcher-2-were-not-afraid-of-dragon-age-interviewhttp://www.eurogamer.net/articles/2010-11-25-will-the-witcher-2-come-to-console(uwaga: "ekskluzywne" screenshoty!).
Fakt "ekskluzywne" bo widziałem je już jakiś czas temu ;)
 
engessa said:
popatrzcie sobie na to...będą gry lepiej wyglądające..
Oooch... A ja to cały czas myślołech, że po Wiedźminie Dwa postęp graficzny w grach się zatrzyma... Dyć to niesamowite! Idę powiedzieć sąsiadce! :D[ Zły Brat Bliźniak Mode - OFF ]
 
PM said:
Wow, chyba pierwszy raz jestem pierwszy. :)http://www.eurogamer.net/articles/2010-11-25-the-witcher-2-were-not-afraid-of-dragon-age-interviewhttp://www.eurogamer.net/articles/2010-11-25-will-the-witcher-2-come-to-console(uwaga: "ekskluzywne" screenshoty!).
Fajne minigierki się zapowiadają w W2 :D
 
Te screenshoty z bitwy w ogóle mi się nie podobają. Nie ze względu na grafikę ( bo ta jest świetna ), lecz dlatego, że ta bitwa, jest "dziwna". Nie wyobrażam sobie czegoś podobnego osadzonego w sadze, przez Sapkowskiego.Jest to tyci bezsensu: jakieś chodzące demony-giganty, a wśród nich Boss, który jak zechce zamieni się w tornado. Zdecydowanie wolę, żyjące lasy, bądź większe metropolie, podobne Wyzimie.Mam jedynie nadzieję, że taka bitwa będzie miała porządne wytłumaczenie w fabule.PS: Zobaczymy ile tym razem, będzie Wiedźmina w Wiedźminie.
 
engessa said:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=55350popatrzcie sobie na to...będą gry lepiej wyglądające..
Pamiętaj o ty ,że Redzi planują Wiedźmina wydać na konsole ,więc nie mogli za bardzo zaszaleć.Obecnie rozwój grafiki w grach blokują właśnie konsole , które według mnie powinny zostać zastąpione przez nowe najpóźniej za rak może dwa.( gdzieś czytałem ,że Microsoft i Sony planuj zmianę generacji konsol w 2014-2015 )
 
-Kratos- said:
Te screenshoty z bitwy w ogóle mi się nie podobają. Nie ze względu na grafikę ( bo ta jest świetna ), lecz dlatego, że ta bitwa, jest "dziwna". Nie wyobrażam sobie czegoś podobnego osadzonego w sadze, przez Sapkowskiego.
Ja też sobie nie wyobrażam, podobnie jak 95% fanów Sagi. Widzę jednak, że wrzucenie do gry dużych bossów jest wymuszone przez chęć dotarcia do zachodnich klientów, wiec popieram taki zabieg :)
 
Czyżby jakaś dawna bitwa Temerii z Kaedwen? Na jednej zbroi widać lilię, na tarczy przeciwnika coś jak jednorożec.
 
engessa said:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=55350popatrzcie sobie na to...będą gry lepiej wyglądające..
To nie jest gra, tylko demo techniczne silnika. W takich demach pokazują różne cuda, które niekoniecznie mają zastosowanie w grach.
 
kptwlodzimierz said:
kptwlodzimierz said:
Te screenshoty z bitwy w ogóle mi się nie podobają. Nie ze względu na grafikę ( bo ta jest świetna ), lecz dlatego, że ta bitwa, jest "dziwna". Nie wyobrażam sobie czegoś podobnego osadzonego w sadze, przez Sapkowskiego.
Ja też sobie nie wyobrażam, podobnie jak 95% fanów Sagi. Widzę jednak, że wrzucenie do gry dużych bossów jest wymuszone przez chęć dotarcia do zachodnich klientów, wiec popieram taki zabieg :)
Dobrze że to tylko sen,wyobrażenie choć tak-dziwne to wszystko.
 
Hmmm, ja chyba już o jednym z tych screenów wcześniej wspominałem gdzieś tu na forum, ale teraz na szybko tego nie znajdę. A screeny wymiatają! :)
 
engessa said:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=55350popatrzcie sobie na to...będą gry lepiej wyglądające..
To prezentacja silnika. Bardzo małe prawdopodobieństwo, że to wszystko będzie takie świetne. Sądze, że demo RED Enginu też wyglądałoby niesamowicie.
 
AlarisPauvell said:
AlarisPauvell said:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=55350popatrzcie sobie na to...będą gry lepiej wyglądające..
To prezentacja silnika. Bardzo małe prawdopodobieństwo, że to wszystko będzie takie świetne. Sądze, że demo RED Enginu też wyglądałoby niesamowicie.
Z tego co gdzieś wyczytałem ta scenka jest dostępna w edytorze Unreal Engine 3 (teraz chyba 3.5). Silnik można sobie ściągnąć za darmo (oczywiście udostępniony jest legalnie free) i spróbować odpalić na żywo tę scenkę na swoim kompie o ile rzeczywiście tam jest. Każdy może spróbować zrobić sobie gierkę na tym silniku :) Możliwe zresztą że możemy zrobić sobie z tej scenki z filmu mapę do UT3 i pojeździć na haveboardzie i postrzelać :) Oczywiście silnik, narzędzia, gotowe elementy i skrypty mocno są ukierunkowane na shootera, a szczególnie na Unreal Tournament i praktycznie najłatwiej się robi mapy do UT3. Sam to kiedyś sobie zassałem z neta i się tym bawiłem (po reinstalce systemu już tego nie instalowałem). W tedy tej scenki jeszcze nie było ale ten silnik ciągle jest doskonalony i ewoluuje. Już wtedy można było zrobić ładniej oświetlony poziom niż w oryginalnym UT3, jeśli oczywiście człowiek się postarał :) Zresztą była przykładowa mapa Sandstorm, która wyglądała lepiej niż w oryginalnym UT3. Nie potrzeba żadnej gry Epic jako podstawki do zabawy z tym silnikiem.EDIT:Ten silnik dostępny za darmo oczywiście nie jest dostępny w 100% tak jak go mają deweloperzy robiący na nim profesjonalne gry. Nie ma dostępu do kodu źródłowego, więc ciężko jest zrobić coś naprawdę innego, ale i tak daje duże możliwości :)
 
Kratos, co do dziwności to przypominam że Ciri napotkała rycerzy zakonu krzyżackiego, odwiedziła alternatywny świat gdzie elfy wymordowały ludzi, uciekała przed dzikim gonem. Ogromne wizje rozgrywające się w samej wyobraźni to też nic nietypowego u Sapka. Już nie wspominając o tym że Geralt znalazł się w jakimś zupełnie innym świecie razem z Yennefer. Więc co w zasadzie jest niemożliwe? Na tym tle mówiąc szczerze możliwe jest ze Geralt znajdzie się pod Grunwaldem i odetnie głowę wielkiemu mistrzowi. Inna sprawa czy nam to opowiada, dla mnie pewne elementy sagi były przegięciem. Ale bitwa z jakimiś demonami w świecie iluzji, to cóż, żadna sensacja. Mnie osobiście bardziej nie podobał się boss mający ze 20 metrów długości i wagę coś pod 100 ton, trochę to naciągane.
 
Eberes said:
Kratos, co do dziwności to przypominam że Ciri napotkała rycerzy zakonu krzyżackiego, odwiedziła alternatywny świat gdzie elfy wymordowały ludzi, uciekała przed dzikim gonem. Ogromne wizje rozgrywające się w samej wyobraźni to też nic nietypowego u Sapka. Już nie wspominając o tym że Geralt znalazł się w jakimś zupełnie innym świecie razem z Yennefer. Więc co w zasadzie jest niemożliwe? Na tym tle mówiąc szczerze możliwe jest ze Geralt znajdzie się pod Grunwaldem i odetnie głowę wielkiemu mistrzowi. Inna sprawa czy nam to opowiada, dla mnie pewne elementy sagi były przegięciem. Ale bitwa z jakimiś demonami w świecie iluzji, to cóż, żadna sensacja. Mnie osobiście bardziej nie podobał się boss mający ze 20 metrów długości i wagę coś pod 100 ton, trochę to naciągane.
Granica leży w miejscu, w którym chce się powiedzieć "Co ja właściwie k**** robię? Co to za bzdury?". Jeżeli ten moment nadchodzi, to twórcy przegięli.Zgadzam się, że ten boss-gigant nie pomoże, zwłaszcza jeżeli będzie się z nim walczyć mieczykiem w taki sposób jak na prezentacji...
 
Ciekawy wywiad Pana Tomka Gopa z Eurogamer, Wiedźmin 2 jest chwalony w samych komentarzach, wypowiadający się tam nie dają szans DA2, Wiedźmin 2 jest górą, i super że nasza gra z Polski jest tak ceniona, CDPR jest zajeb*sty, chwalony, i to jest super :)W2 LUV :)
 
Ludzie chwalą, ale wielkie (znane) portale o grach już takie nie są skore do pisania o Wiedźmina, a nie wspomnę o tym, że mieli by go porównywać bądź robić z niego konkurenta DA2
 
airandill said:
DA2 to sobie może,oni piszą o grach z europy a nie o polskich.
Ale pojazd. Sorry za określenie, ale inne po prostu nie pasuje. Czyli, według Ciebie, Polska nie leży w Europie ? Zresztą nie ważne.
airandill said:
Ludzie chwalą, ale wielkie (znane) portale o grach już takie nie są skore do pisania o Wiedźmina, a nie wspomnę o tym, że mieli by go porównywać bądź robić z niego konkurenta DA2
Dlatego, że cały budżet Wiedźmina 2, poszedł w całości na produkcję gry. TW2 nie ma reklam w telewizji, ani w internecie, dlatego nie jest tak rozpoznawaną marką na świecie. W dodatku samo EA, budzi respekt.
 
Top Bottom