W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

+
OMFG Wiedźmin i multiplayer? Czemu casuale nie potrafią ogarnąć że Wiedźmin to perełka na rynku i nie stawia na "36 graczy" jak Two Worlds 2, tylko na genialną historię singla.
 
Lee said:
OMFG Wiedźmin i multiplayer? Czemu casuale nie potrafią ogarnąć że Wiedźmin to perełka na rynku i nie stawia na "36 graczy" jak Two Worlds 2, tylko na genialną historię singla.
Bo ostatnim trendem jest gadanie, że gra jest bee etc. jak nie ma multi...Nie wiem czy to przyzwyczajenie do tego, że parktycznie każdy nowy tytuł jest do bani i można liczyć tylko na mutli... czy narzekanie samo w sobie bo mamy XXI wiek i jak to tak, gra bez mutli? ZUO!!!
 
Ten z Onetu zalicza się chyba do tych którzy zagrali w Wiedźmina chociaż wcześniej nawet nie zainstalowali jakiejkolwiek gry...
 
http://www.kaermorhen.ru/modules.php?name=News&file=view&sid=1213Osobiście powiem, że wiesiek jest zbyt metroseksualnie gładki, a Triss... lepiej wygląda w ubraniu.
powiem tak, Triss jest ok, ale ten Wiedźmin jest.. lipny? powinien mieć bardziej "poszarpaną" twarz, być starszy, lepszy strój.. ale najbardziej nie odpowiada mi jego twarz ^^a i jeszcze takie pytanko... te zdjęcia będą tylko w Rosji czy to już ogólnie na cały świat? (Playboy itd itd..) Czy w Polsce będzie inny Geralt i inna Triss?
 
http://gry.onet.pl/wideo/wiedzmin-2-zabojcy-krolow-zapowiedz-wideo-2,9144831,9,klip.html# 02:58- Boże -- Ty to słyszysz i nie grzmisz !!! - Się uśmiałem przy zapowiedzi onetu '' szukaliśmy elementów multiplayera , ale nie znaleźliśmy , i minus za brak multi , żal mi ich . - Brak multiplayera minusem Wiedźmina, o bogowie. :] W sumie filmik o niczym. Nie wiem skąd recenzent miał "prawie kompletną wersje gry", bo o ile mi wiadomo wersje preview miały tylko prolog i akt I.
Szał na punkcie tytułu był tak ogromny, że niekiedy kupowali go nawet ludzie, którzy nigdy nie zainstalowali nawet gry..
O mamuniu... a skąd ten pan ma takie informacje?! po prostu płakać mi się chce, ten ONET to do niczego się nie nadaje...
.. to jednak główny nacisk w sequelu postawiono na walke...
Oo co on fandzoli?! przecież sami Redzi mówili, że stawiają na fabułe, ktoś kto chce grać tylko dla niej wybiera tryb easy, a jak ktoś chce się pomęczyć to wyższy. PYTAM SIĘ!po co im pozwoliliście zagrać w TW2!? ;/
pełne akcji sekwencje nadal przecięte są długimi i mega nudnymi przechackami po lokacjach w, których nie mamy absolutnie nic do roboty..
;/ a Questy? zlecenia? (Tablica ogłoszeń), Karczma? i w ogóle samo podziwianie grafiki i detali... haha ale o multi najlepsze, ale to są barany - oni chcą multi w TW2.. pozdro ;)
 
Dla mnie o wiele bardziej pismaki z Onetu, niż - komentowani w innym wątku - goście z Imperium Gier, są prawdziwymi przedstawicielami dziennikarstwa na żenująco niskim poziomie. Dlaczego? Bo Onet to podobno największy portal w Polsce, który powinien zatrudniać chyba odpowiednich ludzi. Jak ma się profesjonalizm ludzi z Onetu do amatorów ze wspomnianego Imperium? No chyba że owo Imperium to jakiś projekt na boku któregoś pismaka z Onetu...
 
Obejrzałem jechany teraz filmik. Przyznam, że w paru miejscach osoba odpowiedzialna za tekst mówiony palnęła gafę. Choćby z multiplayerem, czy kupieniem gry bez instalowania jej. Co do walki natomiast, to nie mam żadnych zastrzeżeń. Dla osób, które chcą się skupić jedynie na fabule i nie chcą czerpać zabawy z walki, powstał tryb easy. Na wyższych poziomach trudności z kolei walka odgrywa spore znaczenie, stąd nie znając całej fabuł gry, a grając tylko w jej fragment można stwierdzić, że to ona gra pierwsze skrzypce. Dla niektórych poznawanie historii to dużo za mało, i dlatego tryby easy-medium tak bardzo się od siebie różnią. Tymczasem wszyscy oburzają się, bo ktoś postanowił wymienić minusy ich ulubionej gry :C.
 
Uczepiliście się tego trybu multiplayer... NWN miał beznadziejną fabułę, postaci i dialogi, ale ratował go właśnie tryb multiplayer w połączeniu z możliwością mistrzowania gry i narzędziami. Oczywiście pomysł, że brak multi jest minusem dla RPG-a to idiotyzm, ale gdyby takie multi istniało a W2 miał dobry edytor, to gra miałaby szanse stać się prawdziwą legendą, utrzymującą się na rynku przez całe lata.A właśnie, to co z tym edytorem? :)
 
na easy to bedzie tak z 40 godzin...Crysis 2 - 6 hCall of Duty;BO - 6hTwo Worlds 2 - 18hDragon Age 2 - 28 hbędą narzekać że to najdłuższa gra w historii... ;P
 
Top Bottom