W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

+
Z wcześniejszego wpisu:
Edycję Premium mamy wysyłać w poniedziałek 16.05 z dostawą na premierę. Ale może wyślemy ją w piątek z dostawą na poniedziałek. Może = jest taka możliwość technicznie teoretycznie, jeśli CDP się zgodzi.
Pewnyś, że CDP się jednak nie zgodziło i teraz sami w gramie rozważają?
 
Nie.Ale to na blogu Akne to zwyczajny żarcik między znajomymi. Dajcie kobiecie święty spokój i przestańcie z jej bloga wyciągać jakieś kosmiczne wnioski.Będzie wpis "wysłałam Wiedźmina", to się dowiecie.
 
Tak to z wami jest, nie czytacie wszystkiego Akne napisała, że może już w środę wyślą, bo jest szansa, że wcześniej dojdzie z tłoczni, a teraz koniec spamu wracamy do artykułów ok?:)
 
Up.. no właśnie wracamy na ziamie ^^. ŁAAAAAŁ wiedźmin na nowych filmikach prezentuje się nieziemsko - jak wy zrobiliście te skórę? ludzką i tę ze zbroi Króla? detale są wyśmienite, ta gra to jest jeden wielki smaczek dla oka - a tu jeszcze fabuła.. :)
 
gram.pl zmienił szaty na takie, które bardziej odpowiadają miłośnikom Wiedźmina, widać że to będzie bardzo ciekawy ostatni tydzień :). Mam tylko nadzieję że dadzą sobie już spokój z dziennikami deweloperskimi i skupią się na jakimś premierowym trailerze, który wciska w fotel. Myślę że co miało być powiedziane o grze zostało już powiedziane i sztuczne przedłużanie dewoloperskiego bełkotu nie ma już żadnego sensu.
 
Wichman said:
gram.pl zmienił szaty na takie, które bardziej odpowiadają miłośnikom Wiedźmina, widać że to będzie bardzo ciekawy ostatni tydzień :). Mam tylko nadzieję że dadzą sobie już spokój z dziennikami deweloperskimi i skupią się na jakimś premierowym trailerze, który wciska w fotel. Myślę że co miało być powiedziane o grze zostało już powiedziane i sztuczne przedłużanie dewoloperskiego bełkotu nie ma już żadnego sensu.
W tym tygodniu musimy być uważni na spoilery. Apeluję do wszystkich aby jednak zaznaczali spoilery odpowiednią opcją, ja sam nie jestem cierpliwy i pewnie przeczytam, ale niektórym popsuć można zabawę. Ciekawy jestem jutrzejszej recenzji w cda . Może ona wnieść wiele nowego.
 
Po co ukrywać spoilery? W tym temacie i tak są zabronione, więc taki post prędzej czy później zostanie skasowany...Jak ktoś chce spoilować, niech się przeniesie do drugiej wersji "Zapowiedzi...", tym razem z końcówką [SPOILERY].
 
szypek26 said:
Po co ukrywać spoilery? W tym temacie i tak są zabronione, więc taki post prędzej czy później zostanie skasowany...Jak ktoś chce spoilować, niech się przeniesie do drugiej wersji "Zapowiedzi...", tym razem z końcówką [SPOILERY].
No właśnie prędzej albo później... przez ten czas zawsze się ktoś nadzieje na niespodziewaną nowinę o_O
 
Może ona wnieść wiele nowego.
Przewiduje przyszłość: Wiedźmin 2 będzie uber, będzie niszczył i ogólnie nowy król nowa jakość itp. Jakieś tam skromne minusy, które są bez znaczenia w zderzeniu z ogólną zajebistością tytułu. Nie żebym nie wierzył CD Action ale oni raczej nie umieją się zdystansować do Wiedźmina, podobnie jak nie potrafili się zdystansować przy okazji recenzji jedynki. Ja poczekam, na recenzję jakiegoś większego zagranicznego serwisu. Jeśli takowa potwierdzi CD Action to wtedy będzie powód do radości. :]
 
@up. A może nie wierzysz że W2 będzie uber super niszczyciel ? Ja nie potrzebuję potwierdzenia. Ciekawi mnie czy czytał zapowiedź chyba styczniową z Cd Action? Najlepiej jakby podał jakieś linki, byłbym bardzo wdzięczny. Interesuje mnie co napisali wtedy.
 
Co do powyzszego linka
People are excited. Some are too excited. Others still are depressed, because they’ve realised that once it’s released they’ll no longer be able to make every single RPG thread on the internet the home of the tedium of their saying “Witcher 2 will be better,” no matter what is being discussed.
Usmialem sie :)
 
Wilkwilk said:
Jutro wielki dzień.
Jeżeli nie dostanie 7/10 :)Swoją drogą każda ocena poniżej 10/10 będzie rozczarowaniem. Hype zrobił swoje. W CDA zdarzyło się kilka 10tek (choćby Oblivion) i naprawdę nie wiem czemu W2 miałby jej nie otrzymać. Poza tym W1 dostał 9, a sequel go przewyższa pod każdym względem - prosta matematyka.
 
Jeśli dostanie 9/10,albo nawet 8/10 to już będzie wielki sukces. Przecież nie każda gra dostaje 10/10 w CDA :)
W CDA zdarzyło się kilka 10tek (choćby Oblivion) i naprawdę nie wiem czemu W2 miałby jej nie otrzymać.
Zobaczy się już w samej recenzji..
 
KolecEchinopsa said:
Jeśli dostanie 9/10,albo nawet 8/10 to już będzie wielki sukces. Przecież nie każda gra dostaje 10/10 w CDA :)
W CDA zdarzyło się kilka 10tek (choćby Oblivion) i naprawdę nie wiem czemu W2 miałby jej nie otrzymać.
Zobaczy się już w samej recenzji..
Stawiam, że dostanie dyszkę. Po osławionej recce ME2 wiedźmin nie ma prawa dostać mniej.
 
Top Bottom