W3 na PS4

+
W3 na PS4

Dwie sprawy:
1. Gdzie można sprawdzić czas jaki spędziło się w grze?
2. Czy tylko ja mam wrażenie, że pad wibruje w sytuacjach kiedy nie powinien? Wiem, że wibracje pada maja symulować drgania medalionu, ale w większości przypadków pad wibruje kiedy w okolicy nie ma nic magicznego.
 
Last edited:
Dwie sprawy:
1. Gdzie można sprawdzić czas jaki spędziło się w grze?
2. Czy tylko ja mam wrażenie, że pad wibruje w sytuacjach kiedy nie powinien? Wiem, że wibracje pada maja symulować drgania medalionu, ale w większości przypadków pad wibruje kiedy w okolicy nie ma nic magicznego.

Wchodzisz w ekwipunek i klikasz R2
 
Znalazłem to już wczesniej, ale wg tego gram już 2 dni i 21 godzin, co jest niemożliwe. Tak na oko powinno być koło 25-30h.
 
Nie rozumiem jak mogli wypuścić grę z takim problemem jakie są spadki FPS. W chwili obecnej gra jest niegrywalna.
 
Znalazłem to już wczesniej, ale wg tego gram już 2 dni i 21 godzin, co jest niemożliwe. Tak na oko powinno być koło 25-30h.

Też nie ogarniam tego licznika.
Według tego licznika jak jeden dzien gra liczy jako 24 h to ja już gram prawie 100 h a zrobiłem może 20% gry
 
Na pewno nie jest to też jest licznik ile czasu minęło wewnątrz gry.
EDIT: wszystko już jasne. Ten licznik pokazuje czas ile się grało( sprawdziłem R2 i kółko i tak parę razy, sekundy lecą), ale moim zdaniem pokazuje zły czas. Może patch zepsuł licznik albo któreś DLC?
 
Last edited:
2. Czy tylko ja mam wrażenie, że pad wibruje w sytuacjach kiedy nie powinien? Wiem, że wibracje pada maja symulować drgania medalionu, ale w większości przypadków pad wibruje kiedy w okolicy nie ma nic magicznego.

Zauważyłem ,że pad wibruje, kiedy kończy działać Quen. (nie rozwijam tego znaku, na razie korzystam głównie z aksji i yrden)
Kiedy zbliżam się do iluzji albo Miejsca Mocy, wibracji brak,
 
Pad wibruje w dziwnych momentach, bardzo lekko.
W miejscach gdzie nic niema, myślałem że to pojawiajace się roslinki na mapie ale różnie bywa.
Też nie wiem o co chodzi.
 
Pad wibruje w dziwnych momentach, bardzo lekko.
W miejscach gdzie nic niema, myślałem że to pojawiajace się roslinki na mapie ale różnie bywa.
Też nie wiem o co chodzi.

Pad wibruje razem z medalionem a kiedy wibruje medalion znaczy ze niebezpieczeństwo się zbliża ;-)
 
jaaasne kończę walkę przechodzę 3 metry bo chce wsiąść na konia i nagle szarpie mi padem - no to myślę coś się dzieje - a tu nic i tak dosyć często, przestałem już na to reagować ;D
 
Hmmm możliwe, nie zwróciłem uwagi :D śmieszne trochę powinno nie wibrować poza walką :D przy queen
 
Dzisiaj licznik czasu gry znowu zwariował. Zaczynając grę było 4 dni i 18 godzin, a po 3h grania było 6 dni i 7 godzin. Rozwiązania dalej brak, czy ktoś wie czy na PC lub xbox jest ten sam problem?
No i dzisiaj gra po raz pierwszy wywaliła się do menu ps4 ( dwa razy w różnych momentach fabuły, za każdym razem gdy miał się załadować przerywnik filmowy jakiś, ale na szczęście były to tylko jednorazowe wybryki gry)
 
Last edited:
Ja natrafiłem na razie na taki błąd, że zasiadłem do Wieśka 3 w sobotę o godzinie 22 i miałem grać tylko 1h, a po tej godzinie okazało się że mam już prawie 5 nad ranem. Skąd to się bierze ? :D
 
Dzisiaj licznik czasu gry znowu zwariował. Zaczynając grę było 4 dni i 18 godzin, a po 3h grania było 6 dni i 7 godzin. Rozwiązania dalej brak, czy ktoś wie czy na PC lub xbox jest ten sam problem?
No i dzisiaj gra po raz pierwszy wywaliła się do menu ps4 ( dwa razy w różnych momentach fabuły, za każdym razem gdy miał się załadować przerywnik filmowy jakiś, ale na szczęście były to tylko jednorazowe wybryki gry)

Mam to samo, chcę wiedzieć ile już gram, ile będę przechodził grę.
A tu przedwczoraj pokazywało 5 dni a dziś już 9, nie czaje.
Zegar jest najwidoczniej popsuty ;)
 
Mi dziś pokazuje ze łączny czas gry to 3 godziny i parę minut :-D
A gram od dnia premiery :-D
 
Top Bottom