Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

+
a poza tym w książce nosił opaskę na włosy... do premiery będzie jeszcze z 10 filmów wiec zobatrzymy jak to wszystko będzie wyglądać, ten film ma juz przecież pół rokuja tylko wytknełem swoje uwagi
 
Karule said:
Mam jeszcze jedno marzenie, żebyśmy mieli okazje pojechać na jakimś koniu/ smoku itp.
Wyjdz ! Wybocha ! Koniu tak ale ze smokiem to Ci chyba odpierdoliło
 
Karule właśnie miałem Cię ostrzec przed brakiem tolerancji i ksenofobią niektórych użytkowników, ale mnie ubiegli :whatthe:Osobiście zwolennikiem lotu na smoku w Wiedźminie nie jestem, koniku też nie zresztą bo to zawsze się źle kończy - patrz pierwotny oblivion, ale WYRAZIĆ SWOJĄ OPINIĘ CHYBA MOŻNA? :dead:
Mstero said:
Mstero said:
Mam jeszcze jedno marzenie, żebyśmy mieli okazje pojechać na jakimś koniu/ smoku itp.
:wall: super widać ,ze wiesz co to są realia wiedzminskie . A ja chcem pojedynek rycerski z królem o rękę księżniczki .
"CHCĘ"I przestańcie go krytykować, nie jest z tego co mi wiadomo REDem, a prostym forumowiczem, który wyraził swoją opinię :dead:
 
Karule said:
Mam jeszcze jedno marzenie, żebyśmy mieli okazje pojechać na jakimś koniu/ smoku itp.
:wall: super widać ,ze wiesz co to są realia wiedzminskie . A ja chcem pojedynek rycerski z królem o rękę księżniczki .
 
Panowie, przejrzałem wyłącznie kilka ostatnich stron dyskusji... Nie doszukałem się, by ktokolwiek zwrócił uwagę na system dialogów zapożyczony z Mass Effect, widoczny na filmiku - opcje dialogowe wyrażają ogólny sens, ale nie przedstawiają całej wypowiedzi. Szczerze tego systemu nienawidzę, nie ukończyłem ME nie ze względu na naiwną historię, a właśnie spartaczone dialogi, co chwilę doprowadzające mnie do szewskiej pasji, bo przecież wcale nie to chciałem powiedzieć, co moja postać właśnie wypowiedziała! Mam nadzieję, że CDP Red zrezygnuje z tego pomysłu, gdyż uważam go za szkodliwy. Quasi-wpływ na przebieg rozmów. To już w ogóle niech zrezygnują z opcji dialogowych - ot, jeśli nie zgadzasz się ze scenarzystą i jego jedną, jedyną słuszną linią przeprowadzania rozmów przez postaci w całej grze, po prostu nie jest to tytuł dla ciebie. A nie - kombinuj, "co autor miał na myśli" i jakie może być rozwinięcie dla lakonicznego opisu intencji, emocji, zachowania. A jeśliś nie utrafił w coś, co pasuje do twego growego "ja" - czekaj x czasu na koniec scenki, aż możliwy będzie loading sprzed rozmowy i kolejna próba. Koło fortuny... Czy raczej absurdu, bo jeżeli wypowiadanie przez mego bohatera czegoś, co kłóci się z mym odgrywaniem jego roli, zabija immersję, to jak bardzo niszczy ją fefnaście wczytań poprzedniego stanu gry? Plus bryzgająca krew na ekran monitora, czego bym się spodziewał raczej po jakimś God of War.
 
Piromaniack said:
Panowie, przejrzałem wyłącznie kilka ostatnich stron dyskusji... Nie doszukałem się, by ktokolwiek zwrócił uwagę na system dialogów zapożyczony z Mass Effect, widoczny na filmiku - opcje dialogowe wyrażają ogólny sens, ale nie przedstawiają całej wypowiedzi. Szczerze tego systemu nienawidzę, nie ukończyłem ME nie ze względu na naiwną historię, a właśnie spartaczone dialogi, co chwilę doprowadzające mnie do szewskiej pasji, bo przecież wcale nie to chciałem powiedzieć, co moja postać właśnie wypowiedziała! Mam nadzieję, że CDP Red zrezygnuje z tego pomysłu, gdyż uważam go za szkodliwy. Quasi-wpływ na przebieg rozmów. To już w ogóle niech zrezygnują z opcji dialogowych - ot, jeśli nie zgadzasz się ze scenarzystą i jego jedną, jedyną słuszną linią przeprowadzania rozmów przez postaci w całej grze, po prostu nie jest to tytuł dla ciebie. A nie - kombinuj, "co autor miał na myśli" i jakie może być rozwinięcie dla lakonicznego opisu intencji, emocji, zachowania. A jeśliś nie utrafił w coś, co pasuje do twego growego "ja" - czekaj x czasu na koniec scenki, aż możliwy będzie loading sprzed rozmowy i kolejna próba. Koło fortuny... Czy raczej absurdu, bo jeżeli wypowiadanie przez mego bohatera czegoś, co kłóci się z mym odgrywaniem jego roli, zabija immersję, to jak bardzo niszczy ją fefnaście wczytań poprzedniego stanu gry? Plus bryzgająca krew na ekran monitora, czego bym się spodziewał raczej po jakimś God of War.
Nikt i tak nie słucha tego, co mówi Twój bohater :D
 
Mi by się marzyło, żeby QTE nie miały jedynej słusznej drogi. Żeby np. gdy atakuje nas przeciwnik można było atak odeprzeć lub albo zrobić unik. Dzięki temu przy ewentualnym kolejnym powtarzaniu scenki nie była by ona nudna, gdyż do tego samego celu (czyli np. zabicie przeciwnika) można by dojść rożnymi ścieżkami. Można by także w ogóle usunąć te rysunki myszki wskazujące co należy nacisnąć. Kiedy np. atakuje nas przeciwnik włączało by się spowolnienie (z np. efektem bicia serca w słuchawkach) podczas którego gracz sam musiałby podjąć decyzję czy zrobić unik, czy może cios odeprzeć a może powalić przeciwnika Ardem. Oczywiście REDzi musieli by włożyć w to więcej pracy, ale przecież chyba Wiedźmin 2 ma być najlepszym RPGiem?
 
Nie wiem czy ktoś o tym pisał, ale fajnie by było jakby Geralt nie był jedynym głównym bohaterem. W końcu jak to wynika z sagi "jedyne, co udaje się samemu to samogwałt". W sumie to pasowałoby mi też coś na kształt, tego, co uczynił AS. Dwóch głównych bohaterów i przez jakiś czas kierujemy jednym, potem drugim.Co do QTE to chciałbym, żeby były po prostu częścią combosa...
 
Albo dobrym rozwiązanie byłoby "przeskakiwanie" między postaciami... Np. Geralt leży ranny to kierujemy inną postacią... Nie na długo, ale zawsze to jakaś nowość ;] Na tym etapie prac to pewnie nie da rady już wprowadzić nowej postaci ale myślę, że to byłby dobry pomysł :DPomyślcie: Geralt leży ranny, kierujemy Shani szukając komponentów do jakiegoś eliksiru leczniczego itp. unikamy walki, inny styl gry :)
 
a potem nagle Geraltowi się śni, że jest w świecie przyszłości i ściga się samochodami!Nie, sorry, ale wolę sobie w takiej sytuacji włączyć Test Drive Unlimited ;)
 
Agloval said:
a potem nagle Geraltowi się śni, że jest w świecie przyszłości i ściga się samochodami!Nie, sorry, ale wolę sobie w takiej sytuacji włączyć Test Drive Unlimited ;)
Przyjacielu, używaj quote, bo nie wiem do kogo wypowiedzi jest ta "cięta riposta" :p
 
do Twojej przyjacielu ;) Po prostu jak już gramy Geraltem-wiedźminem, to nagle nie róbmy z tego Splinter Cella ani niczego innego :p
 
W Wiedźminie 2 nie mogą zapomnieć o Jaskrze i jego ciekawych wypowiedziach ;D tylko aby wyglądał tak jak w jedynce, no może tylko z kapeluszem :teeth:
 
A ja życzę sobie, żeby Wiedźmin 2 był fajny I żeby Geralt miał dużo mieczy i kurtek, będzie go można przebierać jak Simsy. A wybór fryzury to będzie coś! Żeby mógł mieć jeszcze farbowane włosy ::) Różowy świetnie zgra się z najnowszymi trendami mody, panującymi w Wyzimie. Choć osobiście wolałbym Geralta z irokezem, to kucyk też jest fajny. No i koniecznie Geralt musi mieć koszyk. Przecież w sakiewce wszystkich eliksirów nie zmieści, a jednorazówki są zbyt drogie jak dla naszego wiedźmina. Koszyczek jest ekologiczny i dla tego musi się znaleźć w Wiedźminie 2!!!
 
Miałbym propozycję aby w W2 było więcej poziomów trudności. Tak z pięć powiedzmy. Łatwy na poziomie łatwego z W1 średni na poziomie trudnego i trudny który byłby naprawdę piekielnie ciężki oraz jeszcze dwa gdzieś pomiędzy. I może możliwość zmiany poziomu w czasie gry.
Dongo said:
A ja życzę sobie, żeby Wiedźmin 2 był fajny I żeby Geralt miał dużo mieczy i kurtek, będzie go można przebierać jak Simsy. A wybór fryzury to będzie coś! Żeby mógł mieć jeszcze farbowane włosy ::) Różowy świetnie zgra się z najnowszymi trendami mody, panującymi w Wyzimie. Choć osobiście wolałbym Geralta z irokezem, to kucyk też jest fajny. No i koniecznie Geralt musi mieć koszyk. Przecież w sakiewce wszystkich eliksirów nie zmieści, a jednorazówki są zbyt drogie jak dla naszego wiedźmina. Koszyczek jest ekologiczny i dla tego musi się znaleźć w Wiedźminie 2!!!
Pod Twoim awatarem "Jak coś wymyślisz daj znać". A mogę Cię zwymyślać. Z takim spamem to pod oficjalne oświadczenie w sprawie wycieku. My tam próbujemy nabić 1500 postów. Przyczyniłbyś się!!!
 
Hmmm - gdzie jest Płotka oraz inne konie ? wyginęły razem z dinozaurami ? - nie róbcie Panowie słoniowatej strzygi w drugiej części , wyglądała jak wielki słoń i była cholernie powolna. - chciałbym ujrzeć trochę inny system walki , denerwujące jest to że Geralt zadaje 10 ciosów mieczem człowiekowi a ten nadal stoi ( o ile pamiętam w książce wystarczyło jedno cięcie ) , można by podwyższyć AI przeciwników którzy parowali i blokowaliby kilka pierwszych ciosów , po czym otrzymali by ten jeden bądź dwa ale śmiertelne , coś ala Assasins Creed ale nie do końca. - dziwne jest to że Geralt pamięta wszystkich oprócz Yenefer i Ciri , a możeby w W2 bohater postanawia znaleźć Yen i Ciri ? - przydałoby się więcej rodzajów twarzy , mimiki oraz ubiorów mieszczan ( kapitan Vincent , Łowca Głów , Łowczy Królewski mają takie same twarze itp ). - w pierwszej części pojawia się zbyt duża ilość potworów na każdym kroku ( na bagnach to już przesada ) , zbyt dużo walki , pkt doświadczenia mogłoby się zdobywać nie tylko waląc mieczem na lewo i prawo , mam na dzieje że w drugiej części to się trochę zmieni. - zbyt szybko zanikają martwe ciała . - zamiast tej stojącej kity proponowałbym opaskę na czoło , ewentualnie rozpuszczone włosy - przydałoby się zwiedzić więcej państw - Redania , Kaedwen , Cintra itp ( np przemieszczanie się między państwami na koniu , po drodze wypełniając jakieś zadania poboczne od ludzi napotkanych na drodze , wieśniaków itp). - świat bez ograniczeń , ogrodzeń ( ala Gothic ) , więcej Lasów i może Brokilon ? - głos Jaskra z pierwszej części nie za specjalny , a może by tak zatrudnić Zamachowskiego do tej roli ? idealnie ! - o ile pamiętam Geralt widział w ciemności bez używania jakichkolwiek eliksirów , mylę się ? - Eskel miał również białe włosy. - w trybie tpp Geralt może tylko biegać bądź chodzić bokiem , proponuje 2 tryby - bieg i chód. - od kiedy to rycerze noszą miecze bez pochwy ? - oby muzyka była tak świetna jak w 1 części. - więcej czarodziejek . - Yarpen Zigrin !!!!! - a możę by tak zrobić jakąś przygodę z nowymi kompanami Geralta , którzy po drodze przyłączaliby się do niego. - rozbudujcie fabułę jeszcze bardziej , więcej zadań pobocznych ( ale nie takich typu - przynieś mi 5 płatków białego mirtu , coś konkretniejszego ) , więcej wyborów w podejmowanych decyzjach.nie wiem czy wszystko , jak mi się przypomni to ewentualnie dopiszę.
 
Top Bottom