Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
Złamałam swe żelazne postanowienie, aby nie oglądać ani nie czytać o nadchodzących premierach - obejrzałam dzisiaj ten 11 minutowy gameplay Serc z Kamienia. Zapowiada się bardzo ciekawie, i jeżeli klimat rzeczywiście będzie nawiązywał w mocnym stopniu do tego z questów z Baronem, to jestem więcej niż zadowolona. Pisałam już kiedyś, iż quest z Krwawym uważam za jeden z najlepszych, z jakimi się spotkałam. Nadal odczuwam pewien dysonans poznawczy, gdy o nim myślę.
Po obejrzeniu gameplaya mam cichą nadzieję, iż przeciwnicy będą rzeczywiście wymagający - sceny walki oraz pokazane na nich techniki zaintrygowały mnie mocno.
No i nie sposób nie wspomnieć o genialnych dialogach - jeżeli wywołują krzywy uśmieszek po odsłuchaniu ich w wersji angielskiej, to jestem pewna, iż polska wersja zmiażdży.

@Marcin Momot - czy Geralt jest na 30 bądź wyższym poziomie? Normalnie nie pytam o takie rzeczy, ale dziś zrobię wyjątek i pomęczę ;)

Należę do osób, które cieszą się niezmiernie z obecności Shani. Była i jest jedną z moich ulubionych postaci (zarówno w sadze, jak i w grze). Wyjątkowy romans - yes, please!

Generalnie całość - zarówno materiał od twórców, jak i opinie na temat dodatku, brzmią tak nieprawdopodobnie dobrze, iż przeczuwam poważną odnowę hype'u.

 
Po obejrzeniu gameplaya mam cichą nadzieję, iż przeciwnicy będą rzeczywiście wymagający - sceny walki oraz pokazane na nich techniki zaintrygowały mnie mocno.
]

Ooo tak!
System walki Olgierda wygląda na najlepszy z dotychczas zaprezentowanych w wiedźminach (jeśli chodzi o ludzkich przeciwników). Ma też świetne animacje ciosów i co istotne (bardzo dodające klimatu), Olgierd przyjmuje kapitalne pozy w trakcie starcia - normalnie charakternik pierwsza klasa.
 
@Marcin Momot - czy Geralt jest na 30 bądź wyższym poziomie? Normalnie nie pytam o takie rzeczy, ale dziś zrobię wyjątek i pomęczę ;)

Chodzi o poziom Geralta w materiale filmowym? Szczerze, to takie rzeczy są nagrywane na dość przypakowanej postaci, żeby grający nie musiał się zbytnio męczyć z osiągnięciem pożądanych efektów więc zakładam, że poziom był wysoki.
 
Szczęść B-że!

Z zapytaniami przybywam ( @Marcin Momot ), czy w rozszerzeniu 'Serce z Kamienia' będziemy mogli zdobyć 'zbroję' w formie żupana? Na wypuszczonych zrzutach ekranu ujrzeć możemy Geralta noszącego tenże szaty. Czy jest to w pełni funkcjonujące odzienie bojowe czy też strój fabularny?

Odzienie zdobywamy w sposób fabularny ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby potem biegać w nim do końca gry. :)
 
Chodzi o poziom Geralta w materiale filmowym? Szczerze, to takie rzeczy są nagrywane na dość przypakowanej postaci, żeby grający nie musiał się zbytnio męczyć z osiągnięciem pożądanych efektów więc zakładam, że poziom był wysoki.
Już precyzuję - chodzi o lvl Geralta w dodatku w ogóle. Wyczytałam, iż:
Próg wejścia stanowi siła przeciwników, ponieważ Serca są dostosowane do postaci od trzydziestego poziomu wzwyż. Trzeci sposób to specjalny tryb „Nowa gra: Serca z Kamienia”. Stworzony z myślą o tych z Was, którzy stracili swoje sejwy, pozwala wygenerować Geralta z odpowiednią ilością doświadczenia oraz rynsztunku i natychmiast rozpocząć zabawę z dodatkiem, bez potrzeby angażowania się w poszukiwania Ciri.
Źródło: http://www.gry-online.pl


Po gameplayu wnioskować można, iż przeciwnicy będą stanowić wyzwanie, gdyż walka jest dynamiczna, szybka i najwyraźniej nieco trudniesza od pozostałych. Zaliczam się do graczy, którzy ukończyli grę na 35 poziomie i przyznam szczerze, iż zmieniłam ostatnio poziom trudności na wyższy, ponieważ za nudno było mi siekać przeciwników raz i po zabawie ;)
Obecnie zajmuję się radosnym zwiedzaniem zakątków wcześniej pominiętych i LVL 35 plus mistrzowski rynsztunek wilka strasznie ułatwiają mi to zadanie. Nie narzekam, czekam na wyzwania. Jedno duże najwyraźniej nadchodzi :)

Ooo tak!
System walki Olgierda wygląda na najlepszy z dotychczas zaprezentowanych w wiedźminach (jeśli chodzi o ludzkich przeciwników). Ma też świetne animacje ciosów i co istotne (bardzo dodające klimatu), Olgierd przyjmuje kapitalne pozy w trakcie starcia - normalnie charakternik pierwsza klasa.
Dobrze prawisz i ująłeś to precyzyjniej ode mnie - masz punkcika. Nie muszę chyba wspominać głośno, z kim kojarzą się nam jego umiętnośći teleportacyjne ;)
 
Dwa pytania do RED-ów:

1. Czy w NG+ poziom dodatku będzie ustawiony na 60 lvl?
2. W jakim mniej więcej miejscu (fabularnie) pojawią się rozszerzenia romansów w patchu? Bo nie wiem, gdzie się zatrzymać w rozgrywce, aby potem nie wczytywać specjalnie starszych save'ów.
 
Mam pytanie czy w dodatku pojawi się więcej nowych potworów niż tylko kilka bossów o których była mowa?Mam na myśli takie potwory które będą występować w otwartym Velen czy Novigradzie.
 
Ja miałbym pytanie do Marcina Momota związane z nową blizną Geralta.Czy ta blizna sama zniknie po zakończeniu wątku fabularnego Serc z kamienia i czy będzie istniała możliwość by Geralt miał tą bliznę na stałe?
 
Hej, właśnie skończyłem grę plus, super sprawa, poziom trudności odpowiedni. Nareszcie pojawiły się kłopoty i kilka zgonów zostało zaliczonych. Jedyny skandal to praktycznie żaden przyrost punktów doświadczenia. Za każdego przeciwnika 1 pkt, nawet od momentu wyspy mgieł. Mam pytanie odnośnie dodatku, czy będę mógł rozpocząć dodatek z obecnym poziomem doświadczenia czy to zupełnie będzie gra od nowa?
 
Ja miałbym pytanie do Marcina Momota związane z nową blizną Geralta.Czy ta blizna sama zniknie po zakończeniu wątku fabularnego Serc z kamienia i czy będzie istniała możliwość by Geralt miał tą bliznę na stałe?
Pewnie będzie można komendą ją przyzwać/wywalić, jak to z tatuażem z W2.
 
Ja miałbym pytanie do Marcina Momota związane z nową blizną Geralta.Czy ta blizna sama zniknie po zakończeniu wątku fabularnego Serc z kamienia i czy będzie istniała możliwość by Geralt miał tą bliznę na stałe?
Gdzieś było mówione, że
po zakończeniu wątku fabularnego dodatku ta blizna zniknie bo ma być ona swego rodzaju gwarancją, że Geralt po prostu dotrzyma umowy i ukończy zlecenie
 
Myślisz że Redzi takim spoilerem walną?
A to jest spoiler? Spoiler to byłby gdybym powiedział że
Mance Ryder wcale nie został spalony przez Stannisa (Tak naprawdę spłonął Lord Kości przemieniony czarami Melisandre, by wyglądał jak Mance) a tak naprawdę udał się do Winterfell, by odbić Jayne Pole(którą pomylono z Arią Stark, a serialu zastąpiono Sansą)
Witcherfan100 A gdzie to było mówione?
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom