Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
Jak wygląda sprawa ze strojem dla Yen? Jeśli w Galaxy mam zaznaczone to dlc to ma wygląd alternatywny a jak odznaczone domyślny? Czy mogę zostawić je aktywne a jej wygląd przełączać jakoś w grze?
 
Jak wygląda sprawa ze strojem dla Yen? Jeśli w Galaxy mam zaznaczone to dlc to ma wygląd alternatywny a jak odznaczone domyślny? Czy mogę zostawić je aktywne a jej wygląd przełączać jakoś w grze?
Oraz czy można to robić na PS4?
Zdalnie już mi się pobrało...chociaż moim tempem - na Skellige dotrę najwcześniej za tydzień, może dwa :D.
 
Jak wygląda sprawa ze strojem dla Yen? Jeśli w Galaxy mam zaznaczone to dlc to ma wygląd alternatywny a jak odznaczone domyślny? Czy mogę zostawić je aktywne a jej wygląd przełączać jakoś w grze?
zaznaczasz w galaxy oba nowe dlc po czym wchodzisz do menu ustawienia zawartość do pobrania i tam włączasz lub wyłączasz nowy strój dla Yen
 
Czy komuś też wsysło te nowe dodatki? Zainstalowałem do południa, wszystko było ok, a teraz patrzę do Galaxy i nie ma :blink: Z folderu DLC też zniknęły, mam tylko te dwa pierwsze.
 
Czy komuś też wsysło te nowe dodatki? Zainstalowałem do południa, wszystko było ok, a teraz patrzę do Galaxy i nie ma :blink: Z folderu DLC też zniknęły, mam tylko te dwa pierwsze.

Tak, a bez tego dlc nie mogę załadować zapisu gry :S

To w zasadzie pierwszy techniczny problem z grą z jakim sobie nie mogę poradzić :x
 
cholera mam to samo przed chwila wyłączyłem wiedźmina patrze zaczyna się aktualizować dodatki znikły i save nie działają lol
 
Właśnie sprawdziłem, też nie mogę wczytać. Idę popełnić samobójstwo, żegnaj okrutny świecie :(
 
Mam to samo co wy :D chociaż save narazie nie sprawdzałem ponieważ jeszcze nie dotarłem do Skellige :D Narazie mam prawie 16 poziom i kończę ostatnie zadanie główne w Novigradzie :p
 
jak myślicie jakbym pobrał ręcznie z gog.com i zainstalował to by działało czy galaxy usunie mi gre z powodu niezgodności ?

---------- Zaktualizowano 13:31 ----------

Mam to samo co wy :D chociaż save narazie nie sprawdzałem ponieważ jeszcze nie dotarłem do Skellige :D Narazie mam prawie 16 poziom i kończę ostatnie zadanie główne w Novigradzie :p
to nic nie da ja dopiero zrobiłem stosy novigradu i pierwszy raz jestem w nim po 50 godzinach gry dlc które jest dopiero na skellige i które wyparowało uniemożliwia mi grę chociaż jestem w novigradzie bosko
 
Ja też tego questa na oczy nie widziałem, a wczytać gry nie mogę. Tzn. mogę, ale sprzed tych DLC czyli wczorajszy zapis. Musiałbym sporo questów porobić od nowa...

Mam nadzieję że szybko to ogarną, na konsolach ponoć wszystko działa (czyżby znowu problem z Galaxy?).
 
Mnie też odznaczyło pobrane DLC nr 3 i 4 z GoG Galaxy, a przy próbie ponownej instalacji miałem "instalation failed". Ściągnąłem je ręcznie z GoGa, zainstalowałem i w Galaxy się pojawiły.

Jakby gra nie działała, to moim zdaniem wystarczy ustawić 2 zmienne na 0 w pliku user.settings w moich dokumentach

[DLC]
DlcEnabled_dlc_003_001=0
DlcEnabled_dlc_004_001=0
 
mi też zniknęły dlc nr 3 i 4 z gog z available content - w folderze z grą są a mimo to nie można załadować save's
kiedyś granie było proste - gra z dysku nie na jakiś platformach, dodatki z ręki... ;)
 
Last edited:
Miałem ten sam problem z załadowaniem zapisu. Zainstalujcie ręcznie ponownie dlc 3 i 4 i bez problemu wczytacie save, pobrane ręcznie zapisują się domyślnie na dysku C -> GoG Games
 
Po instalacji dzisiejszych DLC gra nie chce się uruchomić - " game id already running " - co z tym zrobić?
 
U mnie w GOG Galaxy w ogóle się nie pokazały po zainstalowaniu a dwa pierwsze widnieją w "configure". Dziwne... no to czekamy do 19
 
Top Bottom