Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
Została wspomniana jazda na łyżwach, aczkolwiek niczego jeszcze nie obiecują.

Jakieś źródło gdybyś mógł podać, byłbym wdzięczny. Myślałem, że jazdę na łyżwach rzucili w ciemny kąt po prototypie, ale nie ukrywam, że od początku ciekawiła mnie taka możliwość, byłoby spoko
 
Jakieś źródło gdybyś mógł podać, byłbym wdzięczny. Myślałem, że jazdę na łyżwach rzucili w ciemny kąt po prototypie, ale nie ukrywam, że od początku ciekawiła mnie taka możliwość, byłoby spoko

http://www.eurogamer.net/articles/2...bine-to-equal-roughly-the-witcher-2-in-length

Tutaj cytat bezpośredni:

But - and take this with a pinch of salt - we could see the reinstatement of cut feature ice-skating. "Maybe in some expansion or something we will add it because it's a cool idea," Konrad Tomaszkiewicz thought out loud.
 
Liczę na rynsztunek żmii, jako DLC, myślę że jeżeliby został udostępniony byłby to lekki rynsztunek - analiza stroju Letho.
 
tego brakuje

Witam serdecznie moim zdaniem w kolejnych dodatkach do wiedzmina 3 powinismy zobaczyc takie potwory co byly w przerywnikach w pierwszej czesci czy drugiej chodz by nawet przypomniec z wiedzmina 2 uratowanie letho z walki z oszluzgiem albo rownierz walka w przeleczy gorach z ​mantikora cesarska
 
ja liczę na jakiś quest jeszcze przynajmniej jeden i po cichu co na pewno się nie stanie że 16 dlc to będzie New Game +
 
ja liczę na jakiś quest jeszcze przynajmniej jeden i po cichu co na pewno się nie stanie że 16 dlc to będzie New Game +

Ten NG+ jest coraz bardziej prawdopodobny. Napisałem o tym już pod innym tematem. W grze aktualnie (1.07) jest dostępnych 100 poziomów, z czego za każdy poziom dostaje się punkt doświadczenia. Jedyna różnica jest taka, że po 50 nie zwiększa się nam już siła ataku, żywotność i moc znaków ;) Nie wiem po co byłyby te poziomy jak na razie nie da się wbić nawet 40 :D
 
Ten NG+ jest coraz bardziej prawdopodobny. Napisałem o tym już pod innym tematem. W grze aktualnie (1.07) jest dostępnych 100 poziomów, z czego za każdy poziom dostaje się punkt doświadczenia. Jedyna różnica jest taka, że po 50 nie zwiększa się nam już siła ataku, żywotność i moc znaków ;) Nie wiem po co byłyby te poziomy jak na razie nie da się wbić nawet 40 :D
Wiem czytałem twój post dałeś chyba nawet fragmenty kodu z gry z NG+ było by bardzo fajnie zachować ekwipunek i level z przeskalowanymi potworami do wyższego poziomu, bo tak na prawdę przechodząc grę kolejny raz i zapewne nie ostatni chciałbym żeby nie trzeba było już jeździć za sprzętem i żeby lokacje były odkryte i dzięki temu skupić się na questach redzi nie zaprzeczyli, co do new game, + ale powiedzieli, że to dużo roboty wiec wydaje mi się, że jak już coś to wydadzą go w przyszłych patchach.
 

Attachments

  • 11742904_1622115614698645_9169164185691284926_n.jpg
    11742904_1622115614698645_9169164185691284926_n.jpg
    109.5 KB · Views: 50
Naprawdę? Prawie 2 tygodnie bez DLC tylko po to, żeby powiedzieć, że przedostatnim DLC będą finishery? Animacje już pewnie były gotowe, bo wątpię aby od nowa zwoływali ludzi od motion caputre. Dalej podtrzymuje swoje zdanie, że to sztuczne zapychanie miejsca.
 
Coming later this week: "New Finisher Animations" the 15th FREE DLC. One more to go. What could it be?

Może coś specjalnego
:wondering:
 
Nie "zapychanie miejsca", tylko podtrzymywanie rozgłosu. O tym, że są to elementy z produkcji (według niektórych nazywane odpadkami) wiedziano już przed premierą :)
Chodziło mi bardziej o zajęcie miejsca, w które mogło trafić ambitniejsze DLC. Finishery powinny wejść w patchu, a nie w DLC.
 
Chodziło mi bardziej o zajęcie miejsca, w które mogło trafić ambitniejsze DLC. Finishery powinny wejść w patchu, a nie w DLC.

Jasne, zgadzam się. Mogli dodać to w 1.05 - 1.06. A tu dać jakieś fajne zadanko, no ale cóż... Mamy co mamy, nie powinniśmy narzekać ;D
 
I teraz będzie super hype na ostatni DLC, skoro sami REDzi mówią, że chcą to zakończyć "on high note" i wszyscy się zawiodą :D
 
Top Bottom