Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
Nie spodziewaj się niczego innego od podniesienia poziomu przeciwników i przedmiotów.

Wiem. Nie spodziewam się. Tylko chcę zaznaczyć, że poziom NG+ to może być znacznie większe wyzwanie niz tylko lvl. NG+ ma spory potencjał jeśli go dobrze wykorzystać. To może być znaczne więcej niż lvl. To może być nowa jakość w grze, baa nawet w pewnym sensie nowa gra! Ale do tego trzeba zimnej głowy, solidnego podejścia i pomyślunku. A nie "zadowalania fanów", którzy co 15 sek. będą na forum pisać" "Gdzie jest NG+ do cholery!!"
 
Tak, są w plikach wersje Wilka dla NG+. Mają stopień Legendarny i każda część zestawu ma swój odpowiednik. Czyli Legendarna ulepszona zbroja Wilka itd.

Rozumiem że od standardowego rynsztunku będzie różnić się tylko podbitymi statystykami? Czy może doświadczymy jakieś zmiany w wyglądzie?
 
Rozumiem że od standardowego rynsztunku będzie różnić się tylko podbitymi statystykami? Czy może doświadczymy jakieś zmiany w wyglądzie?

Szczerze mówiąc wolałbym gdyby był dodatkowy stopień ulepszenia tych rynsztunków (Legendarny) i żebyśmy zaczynali z tym ekwipunkiem który mięliśmy na końcu gry, a co do rozwoju postaci, fajnie gdybyśmy dostali dodatkowe sloty na umiejętności.
 
Szczerze mówiąc wolałbym gdyby był dodatkowy stopień ulepszenia tych rynsztunków (Legendarny) i żebyśmy zaczynali z tym ekwipunkiem który mięliśmy na końcu gry, a co do rozwoju postaci, fajnie gdybyśmy dostali dodatkowe sloty na umiejętności.

Samo założenie NG+ mówi, że zaczynamy od nowa ze wszystkim co mieliśmy w poprzedniej grze. Zatem sądzę, że zaczniemy z całym ekwipunkiem z końca gry.
 
Jakieś dziwne to wszystko, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, jak napisał jeden z przedmówców, ng+ to może być coś naprawdę fajnego, ale trzeba do tego czasu i środków, mam nadzieje że ten tryb będzie dobrze przemyślany i odpowiednio zbalansowany.
 
A ja tam pomysł z NG+ oceniam na plus :) Czekam na szczegóły, ale może to być ciekawe doświadczenie, jeśli tylko będzie dobry balans. A dodatkowe rynsztunki pewnie pojawią się w ramach dużych DLC.
 
Interesuje mnie jedna rzecz. Wiele osób wręcz błagało o dodanie trybu NG+, a teraz podobna ilość osób narzeka, że Redzi chcą wprowadzić NG+ w DLC. Albo mi się wydaje, że to te same osoby, albo to zbieg okoliczności. Jeśli jednak mi się nie wydaje, to mogę śmiało zapytać : Co wy macie w głowie, że nie idzie wam w żaden sposób dogodzić?
 
Samo założenie NG+ mówi, że zaczynamy od nowa ze wszystkim co mieliśmy w poprzedniej grze. Zatem sądzę, że zaczniemy z całym ekwipunkiem z końca gry.
Rozumiem, że przez cały NG+ będziemy biegać w tym rynsztunku, bo jeśli nie to nie widzę za bardzo sensu. Jeśli będziemy dalej levelować i zdobywać nowe przedmioty to po kilku chwilach zmienimy nasze legendarne itemy na zwykłe "żółte" o wyglądzie wieśniaka. Równie dobrze można zacząć grę od nowa. No chyba, że poziom trudności zostanie znacznie podniesiony i utrzyma się przez całą grę. Wątpię jednak czy to się uda skoro w podstawce REDzi dali ciała.
 
"Oto nasza polityka - będziemy wam dawać dwa DLC co tydzień!!! Nooo, chyba że z czasem damy jedno żeby podtrzymać zainteresowanie... No bo już się kończą, noooo. O, a potem przez dwa tygodnie nie damy nic, bo robimy pacza? Ale potem damy... jeeedno *tak, wiemy że miały być dwa*... Następnie przedostatnie, no tak jak obiecywaaaliśmy, po tygodniu ;) A potem jeszcze jedno ostatnie... Ale też nie w tydzień, nienienie. Później". Ktoś tu nie jest konsekwentny :)

Mała satyra, wybaczcie, ale ogólnie dziękuję REDom za wspaniałą grę, cudowną przygodę, fajne wsparcie i ogólnie bombowa robota :)
 
"Oto nasza polityka - będziemy wam dawać dwa DLC co tydzień!!! Nooo, chyba że z czasem damy jedno żeby podtrzymać zainteresowanie... No bo już się kończą, noooo. O, a potem przez dwa tygodnie nie damy nic, bo robimy pacza? Ale potem damy... jeeedno *tak, wiemy że miały być dwa*... Następnie przedostatnie, no tak jak obiecywaaaliśmy, po tygodniu ;) A potem jeszcze jedno ostatnie... Ale też nie w tydzień, nienienie. Później". Ktoś tu nie jest konsekwentny :)


Mała satyra, wybaczcie, ale ogólnie dziękuję REDom za wspaniałą grę, cudowną przygodę, fajne wsparcie i ogólnie bombowa robota :)

Bardzo trafna ta satyra ;)
 
Zacząłem przechodzić, co prawda W3 od początku, ale skoro NG+ to się wstrzymam tym bardziej, że mam stare save fajnie by było jakby w NG+ miałoby się końcowy ekwipunek i umiejętności, na jakim się skończyło gre i odkryte pytajniki, które wcześniej odkryliśmy itp.
 
Mam pytanie - tydzień temu zacząłem nową grę i zauważyłem coś ciekawego - automatycznie wywaliło mi wszystkie zapisy gry z poprzedniego podejścia. Idzie to jakoś odzyskać czy zostałem z ręką w nocniku bo "nie planujemy NG+" więc myślałem że przed jego premierą zdążę przejść grę jeszcze raz?
 
No jak wywaliło i w koszu nie ma to raczej wątpię byś je odzyskał. Ale zawsze może ktoś ci podesłać zapis, który sobie konsolą obrobisz.
 
Mam pytanie - tydzień temu zacząłem nową grę i zauważyłem coś ciekawego - automatycznie wywaliło mi wszystkie zapisy gry z poprzedniego podejścia. Idzie to jakoś odzyskać czy zostałem z ręką w nocniku bo "nie planujemy NG+" więc myślałem że przed jego premierą zdążę przejść grę jeszcze raz?
Możesz spróbować dostępu do poprzedniej wersji folderu z sejwami. Wejdź do folderu, PPM, Właściwości/Properties i zakładka Poprzednie Wersje / Previous Versions. Kliknij "Otwórz" i zobacz, czy masz tam stare sejwy, jeśli tak, to skopiuj je w jakieś bezpieczne miejsce. Uwaga - jak klikniesz "Przywróć" to nadpiszą się Twoje aktualne sejwy i możesz ich nie odzyskać.

Powyższy przykład dotyczy Windows 7, ale 8 też ma taką funkcjonalność.

---------- Zaktualizowano 22:54 ----------

Swoją drogą to niezłe jaja, jeśli gra wywala stare zapisy przy rozpoczęciu nowej gry. U siebie nic takiego nie zauważyłem.
 
Last edited:
Swoją drogą to niezłe jaja, jeśli gra wywala stare zapisy przy rozpoczęciu nowej gry. U siebie nic takiego nie zauważyłem.

Masz zaczętą nową grę i zapisy z poprzedniego podejścia?

Edit: Haha, strzał w stopę - wczoraj usunąłem stare punkty przywracania bo miałem mało miejsca na dysku...

Podrzuci mi ktoś niewymasterowanego sejwa z zapisem gry na ok 34 poziomie w zbroi wilka? Albo dobra, będę grał od nowa. Aha, CDPRed - cofam podziękowania. Jeżeli przycisk "Nowa gra" kasuje poprzednie zapisy, to wyrzuciłem 85 godzin swoje czasu do śmieci.
 
Last edited:
@MrCloudancer

Mi tam nie skasowało. Mogę Ci podrzucić save, ale niestety mam na nim prawie wszystko zrobione (końcówka wątku głównego, z pobocznych aktywności do zrobienia została tylko wyspa z Archegryfem z 48 lvl, i brakuje mi przepisu na kilka wyśmienitych olei i jedną petardę).
 
Właśnie zastanawiam się jakim cudem mój zapis został nadpisany... Miałem jednego manuala i kilka auto, co prawda ostatnio chyba robiłem manuala ale nic nie nadpisywałem ani podczas zapisywania nie pokazał się tamten do nadpisania właśnie... Zaraza. Przejechałem dysk dwoma programami do odzyskiwania danych i nic. Te zapisy macie w normalnym folderze z sejwami? Kurcze, może gdzieś je przeniosło...
 
Top Bottom