Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
Jestem ciekaw jak wygląda sprawa z wiedźmińskim rynsztunkiem w NG+

Jeżeli zacząłem nową grę w mistrzowskim Rynsztunku Szkoły Wilka to czy będę mógł skompletować kolejny taki rynsztunek ze statystykami dostosowanymi do nowej gry?

I druga sprawa - miejsca mocy. W NG+ zwyczajnie nie działają. Nie dają ani punktu umiejętności ani nawet boosta do znaków :/ Tyle na razie dostrzegłem.

Zaś co się tyczy samej rozgrywki... Dawno mnie tak wataha wilków nie obiła :dead: Co nie zmienia faktu, że z obecnym ekwipunkiem i umiejętnościami jeszcze żaden potworek w pojedynkę nie stanowił większego zagrożenia...
 
Last edited:
Swoją drogą legendarny miecz (chyba harpia) na poziom 37 wywaliło mi w ng+ na ~60. Ot, z takim diabłem wystartowało to całe ng+. To chyba też bug?
 
Poszedłem sobie zawalczyć z Wyjcem, bo tą walkę zapamiętałem jako najbardziej wymagającą przy pierwszym przechodzeniu gry. Napaliłem się, że na NG+ będzie jeszcze trudniej. Dzięki skillowi Mordercza Precyzja zabiłem go przy trzecim trafieniu mieczem - wiem bo zużyłem tylko 3 ładunki nałożonego oleju:p Musiałem wczytać grę i pójść tam bez tej umiejętności, bo to mija się z celem. Słyszałem też, że ponoć umiejętności z drzewka znaków są jakoś źle przeskalowane przez co tracą na mocy w NG+. Ktos wie jak to jest?
 
Nie wiem czy to dobry temat ale tez dotyczy DLC otóż jeżeli kupie na cdp.pl pakiet dodatków to dostane email z kluczem do wpisania na gog czy dodatki pobiore jak już będą gotowe z cdp?
 
Swoją drogą legendarny miecz (chyba harpia) na poziom 37 wywaliło mi w ng+ na ~60. Ot, z takim diabłem wystartowało to całe ng+. To chyba też bug?
Niestety raczej feature. Dość głupi moim zdaniem, bo przecież już wcześniej w grze były przedmioty o poziomach, do których bardzo ciężko byłoby dojść (~45-46).
 
Aż mnie dziwi dlaczego nie dodali więcej slotów na umiejętności w NG+. Przecież bez tego gra będzie jeszcze bardziej monotonna. Po co nam wyższy poziom, skoro i tak nie będziemy mogli wykorzystać więcej umiejętności. Wiem, że Geralt mógłby być zbyt mocny, ale to chyba nie problem jeszcze bardziej wzmocnić przeciwników?
 
To mnie ciekawi jaki level ma pewien archegryf na Skellige, normalnie miał 48lvl, to pewnie teraz krąży blisko 80 :D Ja tymczasem na najwyższym poziomie trudności po wymaksowaniu wszystkiego dobijałem max do 35lvl więc był on nie do ruszenia...
 
Mam problem koledzy. Otóż nie mogę odpalić nowej gry plus. Przy wybieraniu savea z poprzedniego przejścia wyświetla mi "Nie ukończono gry". Oczywiście wszystkie zapisy jakie posiadam są już dawno po skończeniu gry. Jest już jakieś rozwiązanie, czy będę musiał czekać na kolejnego patcha? Gram na PS4. Szczerze mówiąc już mnie to wkurza, ta gra to kopalnia bugów.
 
Mam problem koledzy. Otóż nie mogę odpalić nowej gry plus. Przy wybieraniu savea z poprzedniego przejścia wyświetla mi "Nie ukończono gry". Oczywiście wszystkie zapisy jakie posiadam są już dawno po skończeniu gry. Jest już jakieś rozwiązanie, czy będę musiał czekać na kolejnego patcha? Gram na PS4. Szczerze mówiąc już mnie to wkurza, ta gra to kopalnia bugów.

Wybierz ostatniego sejwa i manualnie zapisz grę, po czym ten świeżo zapisany stan gry wybierz przy NG+

Z bugami to jest losowa kwestia, ja od dnia premiery policzyć mogę je na palcach jednej ręki, ot szczęście. Albo pech, dla niektórych.
 
@rafal12322, nie sugeruj się poziomami tylko spróbuj ;) Ja go załatwiłem będąc na 34 poziomie na przedostatnim poziomie trudności. Oczywiście nie za pierwszym podejściem, ale po kilku próbach się udało.
 
Ja mam pytanie co do nowej gry plus. Skończyłem grę z mistrzowskim rynsztunkiem wilka i gdy zacznę grę od nowa w trybie nowa gra plus, to ten rynsztunek wystarczy mi do końca gry , czy będę musiał od nowa zbierać schematy i od nowa wszystko robić ,żeby było łatwiej zabijać przeciwników z wyższymi lvlami ?
 
Ja mam pytanie co do nowej gry plus. Skończyłem grę z mistrzowskim rynsztunkiem wilka i gdy zacznę grę od nowa w trybie nowa gra plus, to ten rynsztunek wystarczy mi do końca gry , czy będę musiał od nowa zbierać schematy i od nowa wszystko robić ,żeby było łatwiej zabijać przeciwników z wyższymi lvlami ?

Masz legendarne poziomy tych rynsztunków.
To jest do każdego tiera masz dopisek, a statystyki są dostosowane do nowego trybu.
Więc zbierasz.
 
Ja tymczasem na najwyższym poziomie trudności po wymaksowaniu wszystkiego dobijałem max do 35lvl więc był on nie do ruszenia...
Ubiłem go na maksymalnym poziomie trudności mając albo 33, albo 34. Nie pamiętam dokładnie. Nie jest wcale taki trudny, trzeba pokombinować.
 
Top Bottom