Wiedźmin 3: Dziki Gon — Trailer Aktualizacji Next-Gen oraz omówienie REDstreams

+
Wszyscy jak jeden mąż tutaj skupiają się na kwestii grafiki, a mnie dla odmiany ona ni ziębi ni grzeje - ot sam W3 miał wystarczającą... dla kogoś kto przywykł do grafiki ala Gothic 1 naprawdę wodotryski potrzebne nie są i nie dla grafiki się gra w wiedźmina - za to bardzo ciekawi mnie kwestia wspomniana w pierwszym poście:


ciekawe kiedy CDPR zdradzi coś więcej - co właściwie tam dodano...? ;)
Masz już testy dziennikarzy na necie. 4 godziny mogli pograć . Dodali mały quest ze zbroją netflixa związany . W pełni udźwiękowiony głosowo . Podobno Rozenek juz trochę inaczej brzmi , ale dalej daje radę . Mniejsze lub większe usprawnienia . Te graficzne usprawnienia ciężko na yt porównać . Dopiero na jakimś dobrym tv będzie to widać . Mi grafika w w3 do dziś się podoba , ale są malkontenci co mówią , że ich kłują w oczy jakieś pierdoły . Bugami faktycznie były problemy jakieś tam i nie była to dopicowana gra .
 
REDzi tym patchem mocno podniosą poprzeczkę modderom. Mody zapewne wciąż będą powstawać, a jeśli będą ze sobą niosły tyle wartości dodanej, co "The Witcher Remaster Project", to gra i za pięć lat wciąż będzie mogła graficznie konkurować ze współczesnymi.
(y)
A tak przy okazji - można liczyć na opublikowanie wymagań sprzętowych dla ustawień Ultra+ (najchętniej z klatkażem) przy rozdzielczościach 1080p, 1440p i 4K?
 
@Wroobelek Niedługo się pewnie dowiemy wszystkiego. Ja będę na XSX grał ale póki co na kompie chodzi ma na Ultra z HW na wszystko w 4k w stałych 30 klatkach :ROFLMAO: , a RT nie pociągnie więc zdecydowanie zagram na Xklocku
 
Bugami faktycznie były problemy jakieś tam i nie była to dopicowana gra .
Hm, bugi zdarzały się raczej dość sporadycznie tak po prawdzie, szczególnie jak na produkcję zrobioną z takim rozmachem. Oczywiście zdarzają się - tu NPC z jakim nie można pogadać bo jest nieaktywny i trzeba medytować/wyjść i wrócić, tam eskortowany kupiec jaki nie ma unikalnego sklepu ale podczepiony pod kogoś innego i nici z oryginalnej karty do talii gwinta, gdzieś indziej Keira stojącą w KM i udająca że to dalej Velen... ale jednak były to drobnostki ;) Niemniej odbugowanie to coś co zawsze witam z otwartymi rękami... a jak jeszcze na Skellige podmienią ze 2-3 "?" na coś o realnej wartości fabularnej to będę w niebo wzięty x'D
 
to gra i za pięć lat wciąż będzie mogła graficznie konkurować ze współczesnymi.
Odpaliłem sobie ostatnio W3 na pececie i poprzechadzałem się po Beauclair. Gra jest dobitnym przykładem wyższości przemyślanego kierunku artystycznego nad ostrymi jak żyleta teksturami i zestarzała się pięknie. Taki AC:Valhalla, mimo że również ładny i technicznie bardziej zaawansowany, nie robi na mnie takiego wrażenia.
 
Wiadomo coś, czy zapisy gry, z aktualnej wersji będą kompatybilne z tym Next Gen patchem ? Przegrałem już z 20 godzin i chciałbym kontynuować, a nie wiem czy patch nie zepsuje mi save'a. Pozdrawiam.
 
Bez obrazy dla community managerów, ale te redstreamy są przeraźliwie nudne i bez pomysłu. Tam się nic nie dzieje, same gadające głowy. Gadanie przez godzinę o czymś, co można streścić w zgrabnie zmontowanym materiale w stylu Night City Wire. Straszna nuda i brak charyzmy prowadzących. Hollie wróć...
 
Przegrałem już z 20 godzin i chciałbym kontynuować
Chłopie, u mnie na liczniku wybiło odpowiednio:
- Wiedźmin 3 (Edycja Premierowa) - 358 godzin 30 min.
- Wiedźmin 3 GotYE - 691 godz. 11 min.
Do tego jedno kompletne przejście całości z dodatkami bez zainstalowanego Galaxy (czyli bez licznika) - nie wiem ile czasu, stawiam na ok. 90-100 godzin. A ty mówisz, że żal Ci dwudziestu? A nie korci Cię, żeby zacząć od początku i zobaczyć jak Biały Sad będzie wyglądał z poprawioną grafiką? Ja już od przeszło miesiąca ostatkiem sił woli wstrzymuję konie, by nie zacząć po raz kolejny Wieśka przed premierą Edycji Kompletnej - ale takie przedwczesne coś byłoby jak łóżkowa przypadłość niecierpliwych facetów. Wytrzymam.
 
Top Bottom