Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Nigdzie nie znalazłem informacji na ten temat, może wy coś wiecie. Czy dla osób które zakupiły edycję kolekcjonerską będzie możliwość pre-loadu? Byłoby miło.
 
Nigdzie nie znalazłem informacji na ten temat, może wy coś wiecie. Czy dla osób które zakupiły edycję kolekcjonerską będzie możliwość pre-loadu? Byłoby miło.
Nie.
Jak chcesz sciągnąć gre, skoro kod weryfikujący egzemplarz jest w pudełku?
 
Kiepsko to rozwiązali, mogli zamiast wsadzać kod do pudełka wysyłać go mailem do osób które i tak już przecież wysłały przelew...
 
No i się zaczyna na necie narzekanie podobne jak na serwery R* skaczący transfer, zrywanie.. dobrze że jeszcze 8dni zostało. Oj coś czuje bedzie ciężko z tym małym pliczkiem.
 
U mnie jeszcze nic nie zerwało i nie skacze. Cały czas pełna prędkość łącza, czyli w ciągu 5-6 godzin będę miał pobrane :)

Zobaczymy, czy na premierę będzie chociaż w połowie tak dobrze.
 
Czy mi się tylko wydaje, czy tak w sumie nie wiemy ile (dokładnie) będzie miała instalka wersji PC?
Póki co preload zajmuje 26 GB
Ja niestety muszę czekać z instalacją aż dostane EK, mam nadzieje, że nie powtórzy się sytuacja z czasów premiery 2 części.
 
Pobiera się tak sobie (powinno 45 mega/s), dziwną nazwę to ma i nie można wybrać polskiej wersji...
 

Attachments

  • hJiwl.jpg
    hJiwl.jpg
    83.1 KB · Views: 43
Odbiorę z paczkomatu rano przed pracą moją Edycję Kolekcjonerksą, na szybko dodam grę na gogu a potem zdalnie sterując kompem ze smartfona pobiorę i zaktualizuję grę by móc grać jakieś 20 godzin później niż osoby które nawet nie kupiły gry a dostały za darmo z kartą graficzną :)
 
Odbiorę z paczkomatu rano przed pracą moją Edycję Kolekcjonerksą, na szybko dodam grę na gogu a potem zdalnie sterując kompem ze smartfona pobiorę i zaktualizuję grę by móc grać jakieś 20 godzin później niż osoby które nawet nie kupiły gry a dostały za darmo z kartą graficzną :)
Taki już urok kopi fizycznych:)
 
Lepiej niech już będzie tak, niż mieli by to mailami wysyłać i potem połowa ludzi by nie dostałą albo by miała w Spamie i szum by był większy niż teraz, ale mogło by być tak, że jak kliknie się na półkę tam się EK wyświetla to i mógł by się wyświetlać tez kod do gog :)
 
Top Bottom