Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Zostając jeszcze przy koniu; od czego zależy jego umaszczenie i czy można je zmieniać podczas rozgrywki? Miałem trzy podejścia do gry i raz karego i dwa razy gniadosza. Czyli umaszczenie nie jest standardowe.

O ile mi wiadomo zmiana umaszczenia konia następuje tylko w momencie, kiedy dostajemy świeżego wierzchowca od Emhyra.
 
To jest kwestia posiadanych pieniędzy. Pojawia się od dobrych kilkudziesięciu tysięcy, czytałam gdzieś o tym i sprawdziłam dodając pieniądze konsolą.
 
O ile mi wiadomo zmiana umaszczenia konia następuje tylko w momencie, kiedy dostajemy świeżego wierzchowca od Emhyra.
Ja miałem jeszcze inną sytuację, bo karego konia miałem tylko na terenie dodanym w SzK, co mnie ucieszyło bo moja gniada Płotka trochę mi się już znudziła i wyglądało to tak, że na dodanym terenie gwiżdżąc po konia miałem karego, a w Velen, Novigradzie i każdej innej lokacji ponownie pojawiał się gniady. Z początku myślałem, że to jest powiązane wyścigiem z tym ofirskim kupcem, ale przy drugim podejściu do gry całą fabułę podstawki i SzK miałem gniadosza, także ciężko stwierdzić jak to jest z tymi końmi.
 
Możecie się śmiać, ale ja dopiero zakończenie Wiedźmina pierwszego (historia Alvina) zrozumiałem podczas przechodzenia gry Wiedźmin 3: Dziki Gon...Świat jest piękny.
 
Możecie się śmiać, ale ja dopiero zakończenie Wiedźmina pierwszego (historia Alvina) zrozumiałem podczas przechodzenia gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Śmiać się? Toż to wyczyn! Nie wiem czy ten wątek w ogóle miał jakiś sens. Jego zrozumienie zakrawa o cud :respect:
 
@SMarcin Jednakże nie mogłem się pogodzić, że przez całą grę nie potrafiłem połączyć faktów. Zaraza! heh

@AndersonSilva Była "chłodną jednostką" lecz walczyła też o los swoich sióstr czarodziejek...

PS Panowie i Panie ileż to zostało godzinek do premiery dodatku "Krew i winko"? Ja właśnie staram się ukończyć wszystkie DLC do Dragon Age: Początek, a nie będzie to takie proste.
 
Orientuje się ktoś ile potrzeba czasu aby się zrespawnował loot w kontrabandach na Skellige? :p Wyczyściłem wszystko i medytuje już kilka razy a tam nadal pusto, czasami trafi się tylko trochę kasy.
 
Orientuje się ktoś ile potrzeba czasu aby się zrespawnował loot w kontrabandach na Skellige? :p Wyczyściłem wszystko i medytuje już kilka razy a tam nadal pusto, czasami trafi się tylko trochę kasy.

A to się powinno respawnować?

To się nie powinno respawnować. Przecież w ten sposób każdy by farmił jakieś chore ilości kasy już od początku gry (przecież kontrabanda jest nawet przy jednym z mostów w Novigradzie). o_O
 
No to w takim razie jakim cudem ja już drugi raz zebrałem z nich loot? :p Wcześniej jak przechodziłem grę to odkrywałem każdy "?" osobno na Skellige, zabrałem wszystko co było i teraz na nowo wziąłem :D
 
No to w takim razie jakim cudem ja już drugi raz zebrałem z nich loot? :p Wcześniej jak przechodziłem grę to odkrywałem każdy "?" osobno na Skellige, zabrałem wszystko co było i teraz na nowo wziąłem :D

Nie wiem, jakim cudem. Mnie się to nie zdarzyło. o_O Nie wiem, jak innym.
 
U mnie się po pewnym czasie respawnują jakieś losowe drobiazgi w domach itd., np. jedzenie, składniki, książki, rupiecie. Ale już nie bronie czy pancerze.
 
Top Bottom