Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
No tak, bo kobiety nigdy nie zmieniają fryzury :p (co nie znaczy, że uważam iż to ona)
To jednak nie ma sensu w kwestii odwzorowania postaci z powieści. W takim razie niech Yen ma blond warkoczyki, a Ciri biega łysa.
To jak byś nazwał fryzurę tej ze screena?
Sądziłem, że mowa o pannie z warkoczem. Czy to może być Fringilla? Wątpię. Po co opuszczałaby Touissant?
 
Last edited:
Sądziłem, że mowa o pannie z warkoczem. Czy to może być Fringilla? Wątpię. Po co opuszczałaby Touissant?

Też zaczynam wątpić... Choć nadal chętnie ją zobaczę (o ile nie wykpią się tłumaczeniem, że w międzyczasie została spalona na stosie). Za to teraz nurtuje mnie, kim jest brodacz w wykrochmalonej do granic wytrzymałości pelerynie (Henselt?)
 
Ja o tym samouczku w Kaer Morhen i sterowaniu małą Ciri to już w 2008 roku pisałem :p Cieszę się, że moje oczekiwania się (prawdopodobnie) spełnią :)
 

Przypatrzyliście się bliżej temu screenowi? Bo moim zdaniem jest to zebranie przywódców wszystkich klanów Skellige, w którym mediatorami są Geralt i Triss. Jest Crach z synem Hjalmarem, reprezentujący klan Craite, jest koleś ubrany w żółto-brązowe pasy, zapewne wódz klanu Heymaey, jest ubrany w futra i odcienie brązu reprezentant klanu Dimun (który, nawiasem mówiąc, jest bardzo podobny z twarzy do wodza wioski z gameplayu ze Skellige, który dawał nam zlecenie na Leszego, dam głowę, że to ta sama osoba, tylko ma teraz lepszy model ;P), jest odziany w fiolety koleś z Drummond oraz ubrany w niebieskie szaty przywódca klanu Tuirseach. Brakuje jedynie klanu Brokvar, chyba że reprezentuje go ta kobieta. Porównajcie sobie barwy:



I bajdełejem: Po zobaczeniu Yennefer w ostatnim trailerze myślałem, że nie będę miał już wątpliwości, kogo wybiorę w grze, ale jak zobaczyłem, że Triss ma warkocz... Uwielbiam warkocze, zwłaszcza rude :wub: Jak to by powiedział Vesemir: Będzie ciężko... :p
 
Last edited by a moderator:
I bajdełejem: Po zobaczeniu Yennefer w ostatnim trailerze myślałem, że nie będę miał już wątpliwości, kogo wybiorę w grze, ale jak zobaczyłem, że Triss ma warkocz... Uwielbiam warkocze, zwłaszcza rude :wub: Jak to by powiedział Vesemir: Będzie ciężko... :p
Czemu to miałaby być Triss?
 
Top Bottom