Wiedźmin 3 Instalacja modyfikacji Steam

+
Witam mam pobranego Czystego Wiedźmina Wersja Steam wersja gry 1.32 i w tym momencie nie wiem jak wgrać mody ręcznie Znaczy się Utworzyłem Folder Mods mods.... w Steam steamapps common the witcher 3 i tutaj utworzyłem Ten folder i wkleiłem tam mody Niestety... włączyłem grę i żadnych modyfikacje nigdzie nie było ani ich nie znalazło... czy może ja coś żle zrobiłem proszę o pomoc jak poprawnie te mody zainstalować aby przy włączeniu gry były już załączone i działały :) wkleiłem Też kolejny Folder tym razem do folderu wieśka Bin tam jest mods i tam są różne mody niestety w grze ich nie ma i nie działa nic Pomoże ktoś... bo chyba zrobiłem coś żle
Post automatically merged:

żadnym Mod managerem nie próbowałem żadnym tego robić wgrywać modyfikacji oprócz tych dwóch wymienionych niżej... tego z Nexus mod czy innego... używam aktualnie TheWitcher3ModManager i...
Witcher Script Merger v0.6.5-484-0-6-5-1593771408 i co dziwne jako jedyny mod który jest widoczny w grze to Innych tam nie widzę.... mimo tego że wgrałem używając tych programów...
 

Attachments

  • Bez tytułu.png
    Bez tytułu.png
    53.4 KB · Views: 153
  • Bez tytułu2.png
    Bez tytułu2.png
    185.7 KB · Views: 139
  • Bez tytułu.png
    Bez tytułu.png
    2.8 MB · Views: 144
Last edited:
Katalogog 'mods' ma być w głównym katalogu gry, a nie w podkatalogu bin. To tam umieszcza się mody.
Na Nexusie jest sporo modów i podane są sposoby ich instalacji. Najprostszy to "wyciągnięcie" z archiwum moda katalogu z przedrostkiem 'mod' i wklejenie do katalogu 'mods' w głównym katalogu gry.
Część modyfikacji instaluje się jako DLC, ale o tym jak to poprawnie zainstalować informują twórcy tychże modyfikacji.
Post automatically merged:

Jeśli chodzi o "widoczność" modyfikacji w menu gry, to twórcy tych modyfikacji muszą taką opcję udostępnić. Większość modyfikacji poprostu wkleja się do katalogu mods i tyle, powinny działać.
 
Top Bottom