Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

+
Status
Not open for further replies.
Dobra, przełknę ten nietrafiony kompletnie design. Teraz mimo wszystko jestem zaintrygowany mocno i nie mogę się doczekać aż zobaczę ponowne spotkanie Gerwanta i Emiela. Ciekawe w jakich będzie okolicznościach.

Ale gdzieś i tak pisali, że Regis ma tylko cameo, czyli pojawi się na chwilę, może w jednym queście? Z drugiej strony marnotrawstwo postaci i jej potencjału.
 
Dobra, przełknę ten nietrafiony kompletnie design. Teraz mimo wszystko jestem zaintrygowany mocno i nie mogę się doczekać aż zobaczę ponowne spotkanie Gerwanta i Emiela. Ciekawe w jakich będzie okolicznościach.

Ale gdzieś i tak pisali, że Regis ma tylko cameo, czyli pojawi się na chwilę, może w jednym queście? Z drugiej strony marnotrawstwo postaci i jej potencjału.
Może to będzie w ramach jakiejś retrospekcji?
 
Last edited:
Spokojnie ludzie jeszcze nie wszystko przesądzone! Nie wiem czemu tak zrzędzicie na
Regisa
w końcu go tak jakby jeszcze nie poznaliśmy! Przyjrzymy się w grze,po wyjściu dodatku i wtedy zobaczymy czy jest źle przedstawiony czy nie :radovidsmug:
 
Jest pewna osoba która mogła by bez problemu przywrócić jego... każdy wie o kogo chodzi to Gaunter O'Dimm
 
W dodatek Krew i Wino będzie można zagrać na 31 poziomie jeśli kontynuujesz przygodę z podstawki (dodatkowo trzeba mieć ukończone zadanie Poeta w opałach), w przypadku gry w sam dodatek, będzie to 34 poziom. I co teraz jak mam około 40 za zadanie 10 doświadczenia?
 
Nie musicie nawet używać spoilerów, komentarze poza spoilerami niektórych użytkowników i tak dostatecznie sugerują o co chodzi.
 
Przecież poziom zadania to zawsze tylko i wyłącznie poziom zalecany. Można grać mając tak niższy jak i wyższy choć oczywiście wyzwanie będzie odpowiednio większe bądź mniejsze.
 
Mam pytanie, co się stanie z rynsztunkiem szkoły żmii z Serc ? Dostanie on arcymistrzowskie ulepszenie czy nie ?
Zapewne 70, bo maksymalny dla NG+ to 100
Maksymalny level ng+ to 70.Sam wbiłem na ten level i już nic się nie dzieje, pasek levelowania stoi w miejscu.
 
Mam pytanie, co się stanie z rynsztunkiem szkoły żmii z Serc ? Dostanie on arcymistrzowskie ulepszenie czy nie ?
Raczej nieuczciwe byłby by gdyby nie dostał, a co to set na innych warunkach, poza tym widać po acziwkach ze dostanie ulepszenie, wszystkie sety wiedzmisnkie dostaną nowy tier
 
Ja mam 42 prawie 43 :x

Ja mam chyba początek 39. Nie zmienia to faktu, że zapewne wyzwania dla nas żadne nie będą, a nagroda punktowa zostanie znikoma. O ile Serce było pod tym względem dobrze wyważone i potrafiło dawać satysfakcję - mimo iż byłem na 35 poziomie.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom