Wiedzmin 3 - minigry

+
Nie mogę znaleźć elfa z zamurza w Novigradzie. Jest dla mnie szansa na zdobycie karty Cirikki?
 
Gwint- przegrana, a tracenie kart.

Witam, czy jeżeli przegram partę gwinta z jakimś karczmarzem, czy w sumie kimkolwiek innym to, czy tracę kartę do gry jak przegram? Bo wiem, że jak wygrywam to zyskuję : D.
 
Jak kolega wyżej napisał -Kiedy już jakieś karty zdobędziesz w grze, nie ma żadnej możliwości, żeby je stracić.
 
Aaaa ja się łudzę, że w dodatku nowym dostaniemy ponownie kościany poker. Ale by było pięknie, móc przerżnąć kasę w tak losowej grze :) Ach... Byłoby, było...
 
Żeby uzbierać pełną kolekcję kart muszę zagrać z każdą możliwą osobą w świecie i wygrać od niej kartę? : D
 
Żeby uzbierać pełną kolekcję kart muszę zagrać z każdą możliwą osobą w świecie i wygrać od niej kartę? : D
Nie do końca, musisz wygrać z każdą osobą która zalicza się do zadania związanego z gwintem (np rozgrywki w Novigradzie, czy na Skellige) część osób jest do spotkania tylko raz w danym okresie czasowym, więc można zepsuć to zadanie, dodatkowo liczą się do kolekcji karty kupione u karczmarzy czy sprzedawców, oraz karty wygrane od zwykłych graczy w gwinta (kupcy, chłopi, kowale itd..) jest więcej graczy tych zwykłych niż kart do wygrania więc nie z każdym zwykłym kupcem trzeba grać.
 
Czyli jak nie wygrałem karty od Barona, bo wyjechał tam już nie pamiętam gdzie to nie zaliczę zadania?
 
Dokładnie, Baron zostawia kartę i liścik z kim możemy jeszcze zagrać. Gorzej ma się sprawa z Lambertem albo Lugosem, bo jeśli popchniemy fabułę naprzód to już nie nadarzy się okazja do wygrania od nich kart.
 
Jakim cudem jest mam 43 karty królestw północy jeżeli dostępne są 40, a mi jeszcze brakuje jednej? XD

Np. pierdolonej piechoty mam mam 4 sztuki, a dostępne są 3. Komandosów niebieskich pasów mam 5, a można mieć 3. Brakuje mi jeszcze wieży oblężniczej.

e: nie liczyłem też Foltestów, a mam wszystkich xD.
 
Last edited:
Czy jeżeli nie grałem z gośćmi weselnymi podczas zadania z Triss z tym balem u Vegelbudów (?) to już nigdy nie zdobędę karty Jaskra?
 
Czy jeżeli nie grałem z gośćmi weselnymi podczas zadania z Triss z tym balem u Vegelbudów (?) to już nigdy nie zdobędę karty Jaskra?
I jeszcze karta Milvy jest tam do zdobycia i któregoś wampira chyba, na pewno na balu są 3 karty do wzięćia.
 
Dokładnie, Baron zostawia kartę i liścik z kim możemy jeszcze zagrać. Gorzej ma się sprawa z Lambertem albo Lugosem, bo jeśli popchniemy fabułę naprzód to już nie nadarzy się okazja do wygrania od nich kart.

Obie karty można zdobyć, nawet jeżeli nie ma ich już od kogo wygrać.
 
---------- Zaktualizowano 14:35 ----------

Z listy zacząłem korzystać jak już nie wiedziałem czego mi brakuje : D. Czyli jakieś 10 ostatnich kart znalazłem z pomocą listy. 3 przywołałem kodem (nie mogłem ich zdobyć, bo ten bal się skończył). W pewnym momencie przestałem wygrywać karty nawet jeśli z kimś grałem 1szy raz. Zadanie zakończyłem w małej wiosce na Skellige- Harviken, gdzie kupiłem ostatnie 4 karty i zakończyłem zadanie.

 
Last edited:
W pewnym momencie przestałem wygrywać karty nawet jeśli z kimś grałem 1szy raz.

Bo ilość kart do wygrania od losowych graczy jest ograniczona. Jeśli wygrasz wszystkie to kolejne zwycięstwa nie dadzą ci nowych kart.
 
Top Bottom