Wiedźmin 3: postacie

+
Bitwa pod Brenną.

Sapkowski said:
Komora niezawodnie przebita. Aorta niemal odseparowana... A on jeszcze przed chwilą oddychał. Tu na stole. Ugodzony w samo serce, dożył aż do stołu...

Sapkowski said:
Pchnięty widłami lub jakimś dwuzębnym typem gizarmy... Jeden ząb żeleźca przebił serce, o, proszę spojrzeć.

5 sekund szukania na google. Polecam.
 
Do tego w W1 cały quest był poświęcony poznawaniu historii srebrnego miecza, który w końcu okazał się spuścizną po Coenie.
 
Dzięki Nars :)
Skoro Coen padł, to może Eskel czy Vesemir, ale broń Boże przed Ciri, ta postać tak niesamowicie wpieniała, miała taki charakter, że ja czytając rozdziały o Niej nierzadko rzucałem ``wiązankę pieśni ludowych``!! Najlepiej by było, gdyby Geralt wysłał ją do innego świata, jak w książce i niech se tam siedzi i wstydu graczom nie robi :)
 
RoladaFromRivia said:
Dzięki Nars :)/>/>
Skoro Coen padł, to może Eskel czy Vesemir, ale broń Boże przed Ciri, ta postać tak niesamowicie wpieniała, miała taki charakter, że ja czytając rozdziały o Niej nierzadko rzucałem ``wiązankę pieśni ludowych``!! Najlepiej by było, gdyby Geralt wysłał ją do innego świata, jak w książce i niech se tam siedzi i wstydu graczom nie robi :)/>/>

yy haha nie mogę wpieniała /> />
chyba nie Ciri jak dla mnie była najlepszym nie licząc Bonharta człowiekiem władającym mieczem

RoladaFromRivia said:
Dzięki Nars :)/>/>
ale broń Boże przed Ciri, ta postać tak niesamowicie wpieniała, miała taki charakter, że ja czytając rozdziały o Niej nierzadko rzucałem

Widać

Scaliłam. Proszę nie pisać postów pod rząd i korzystać z opcji edycji.
zi3lona
 
RoladaFromRivia said:
Co niby widać o_O?? Najlepiej władający mieczem był Geralt, nie oszukujmy się

Bo był wiedźminem mutantem Cirilla była człowiekiem a w walce potrafiła prawie dorównać wiedźminowi chociaż w pełni nigdy nie było to możliwe więc poczytaj lepiej fragmenty które opuściłeś najlepiej jej walkę na arenie :)/>
 
Guthalf said:
Bo był wiedźminem mutantem Cirilla była człowiekiem a w walce potrafiła prawie dorównać wiedźminowi chociaż w pełni nigdy nie było to możliwe więc poczytaj lepiej fragmenty które opuściłeś najlepiej jej walkę na arenie :)/>/>/>

Nie zdziwiłbym się, gdyby Ciri była mniej "człowiekiem" od samego Geralta. Wiesz, źródło, podróże między wymiarami, ekstremalnie zaawansowana psionika, niesamowity wzrost umiejętności we władaniu bronią białą, w stosunku do poświęconego treningom czasu itd.
 
Nars said:
Nie zdziwiłbym się, gdyby Ciri nie była mniej "człowiekiem" od samego Geralta. Wiesz, źródło, podróże między wymiarami, ekstremalnie zaawansowana psionika, niesamowity wzrost umiejętności we władaniu bronią białą, w stosunku do poświęconego treningom czasu itd.

No tu masz racje do tego dochodzi Starsza Krew ale i ty przyznasz że Cirilla to ciekawa postać :D
 
Guthalf: 3-krotnie przeczytałem UWAŻNIE I DOKŁADNIE całą Sagę i mówię, że z Geraltem nie ma szans :)/>
Nars ma rację.. Zresztą jak zwykle :)
 
RoladaFromRivia said:
Guthalf: 3-krotnie przeczytałem UWAŻNIE I DOKŁADNIE całą Sagę i mówię, że z Geraltem nie ma szans :)/>/>/>
Nars ma rację.. Zresztą jak zwykle :)/>/>

już cię nie rozumiem i nie roztrząsam tego tematu bo jak widzisz @Nars popiera to że Ciri nie jest nudna mówiąc choćby to że bardzo szybko wzrastają jej umiejętności chyba że się mylę />
 
Guthalf said:
(...)ale i ty przyznasz że Cirilla to ciekawa postać :D/>

Jak dla mnie jest to postać równie ciekawa, co sam Geralt.

@ Poniższa wypowiedź zi3lonej.

No wiem, ale szybko zedytowałem. Ja już tak mam, że poprawiam posta 5 min. po upublicznieniu. ;P

A nie. Ty się starasz i rzadko miewasz fakapy. Bo to widać, kiedy ktoś ma w głębokim poważaniu, a kiedy mu się po prostu zdarza ;)/>
z.


Oj, będę się rumienił.
 
A ja bardzo proszę o stosowanie interpunkcji i zasad polskiej pisowni. Czytanie postów pisanych bez uwzględniania tych zasad bardzo boli. A ich pisanie świadczy o braku szacunku do czytających.
 
zi3lona said:
A ja bardzo proszę o stosowanie interpunkcji i zasad polskiej pisowni. Czytanie postów pisanych bez uwzględniania tych zasad bardzo boli. A ich pisanie świadczy o braku szacunku do czytających.

pewnie chodzi o mnie będę już uważał na zasady interpunkcji
 
Ja tam też za Ciri jakoś nie przepadałem, jednak nie powiem że mnie jakoś szczególnie denerwowała. Barwna i ciekawa postać, ale mojej sympatii nie udało się jej zdobyć. Co do mutacji Ciri, to coś mi świta w pamięci że wiedźmini wierzyli że znajdą dziecko, prawdziwe dziecko niespodziankę, które nie będzie musiało zostać poddane mutacji aby stać się wiedźminem. Takim dzieckiem była właśnie Ciri. Wiec była ona takim samym wiedźminem jak Geralt, (co prawda dużo młodsza i mniej doświadczona, ale jednak) do tego dochodzi jeszcze to że była źródłem...

Guthalf said:
pewnie chodzi o mnie />/> będę już uważał na zasady interpunkcji

Chyba dalej się nie przykładasz. :)
 
Nars said:
Jak dla mnie jest to postać równie ciekawa, co sam Geralt.
Może nie równie, ale na pewno ciekawa, i warta nie tylko pojawienia się w grze, ale wręcz stania się następczynią Geralta w roli głównej postaci (W4?). Ciri owszem, bywa wkurzająca w pierwszych dwóch tomach sagi, ale od Wieży Jaskółki IMHO się to zmienia. Tarn Mira już jest epickie.
 
Ja tam polubiłem Ciri, w końcu wokół niej toczą się niemalże wszystkie wydarzenia w Sadze. Cieszę się że w końcu ujrzymy ją w grze :)
 
rafal12322 said:
Ja tam polubiłem Ciri, w końcu wokół niej toczą się niemalże wszystkie wydarzenia w Sadze. Cieszę się że w końcu ujrzymy ją w grze :)/>/>

Czyżbym coś przeoczył? Ktoś oficjalnie potwierdził że ona się pojawi? Szczerze to w nowej serii wolał już bym dostać nowego wiedźmina, którego bym mógł sobie "wykreować" od wyglądu poprzez charakter po umiejętności, niż grać Ciri. :) Aż tak to jej nie lubię :p Aczkolwiek w W3 mogła by się pojawić :)
 
Czarek3336 said:
Czyżbym coś przeoczył? Ktoś oficjalnie potwierdził że ona się pojawi? Szczerze to w nowej serii wolał już bym dostać nowego wiedźmina, którego bym mógł sobie "wykreować" od wyglądu poprzez charakter po umiejętności, niż grać Ciri. :)/> Aż tak to jej nie lubię :p/> Aczkolwiek w W3 mogła by się pojawić :)/>

No ponoć wiadomo już że ma być Ciri i Yenefer :D mało siedzisz na forum
 
Czarek3336 said:
Czyżbym coś przeoczył? Ktoś oficjalnie potwierdził że ona się pojawi?
Potwierdzenia nie ma, ale aluzje są na tyle jednoznaczne, że inna możliwość nie wchodzi w grę... chyba że RED-zi chcą nam zrobić niemiły dowcip.
 
Top Bottom