Wiedźmin 3: postacie

+
Skończyłeś grę?
Tak, ale przechodzę drugi raz, może coś zapomniałem, albo przeoczyłem... Ale sama scena pojawienia się Umy tak od razu w innym miejscu wydaje się nielogiczna, dlatego wolę to wiedzieć teraz (możesz napisać, bo i tak przeszedłem grę :p).
Wcześniej nie zwróciłem na to uwagi, bo nie wiedziałem, że to Avallach.
 
Last edited:
Tak, ale przechodzę drugi raz, może cośzapomniałem, albo przeoczyłem
Avallac'h płynie z Ciri na wyspę, wprowadza ją w śpiączkę i wraca za pomocą łodzi, bo teleporty sprawiają, że jest wykrywany. Podczas powrotu klątwa zaczyna działać i zamienia się w potworka. To tyle.
 
Avallac'h płynie z Ciri na wyspę, wprowadza ją w śpiączkę i wraca za pomocą łodzi, bo teleporty sprawiają, że jest wykrywany. Podczas powrotu klątwa zaczyna działać i zamienia się w potworka. To tyle.
Ale właśnie to jest nielogicznie przedstawione, bo od razu pojawia się scena z Umą, a dopiero co wypłynął z Ciri. Wychodzi na to, że jest to dużo później niż się wydaje, ale mimo wszystko przedstawili to tak jakby miało upłynąć zaledwie parę minut, a tu już Avallach wrócił. Moim zdaniem są to w takim razie źle zaplanowane przejścia między scenami.
 
Ale właśnie to jest nielogicznie przedstawione, bo od razu pojawia się scena z Umą, a dopiero co wypłynął z Ciri. Wychodzi na to, że jest to dużo później niż się wydaje, ale mimo wszystko przedstawili to tak jakby miało upłynąć zaledwie parę minut, a tu już Avallach wrócił. Moim zdaniem są to w takim razie źle zaplanowane przejścia między scenami.
A nie pisało tam przypadkiem "jakiś czas później"?
 
Ale właśnie to jest nielogicznie przedstawione, bo od razu pojawia się scena z Umą, a dopiero co wypłynął z Ciri. Wychodzi na to, że jest to dużo później niż się wydaje, ale mimo wszystko przedstawili to tak jakby miało upłynąć zaledwie parę minut, a tu już Avallach wrócił. Moim zdaniem są to w takim razie źle zaplanowane przejścia między scenami.
Skjall traci przytomność po oberwaniu od jeźdźca gonu, budzi się po pewnym czasie (po powrocie Avallacha z wyspy) i widzi Umę. Ja nie miałem takich problemów ze zrozumieniem tej sceny jak ty, przeoczyłeś co się działo z Skjallem czy coś ;P?
 
Właśnie stałem się świadkiem czegoś, co było wspomniane, jako wycięte z gry.
Lambert może zginąć w bitwie w KM.
 
czy po prostu jakiś błąd ci się trafił?
Nie, fabularne rozwiązanie, żaden błąd. Nie spodziewałem się, że jest taki wariant, bo widniał jako wycięty w liście o usuniętej zawartości.



 
Last edited:
A jeśli można spytać jak do tego doprowadzić? Wieśka 3 już z 2 razy przeszedłem (inne wyobry itp.) ale do takiej sytuacji podczas obrony siedziby wiedźminów nie udało mi się jeszcze doprowadzić. Kolejny powód wrócenia do Kaer morhen mi dałeś :D
 
Last edited:
@Rustine
Umiera jeśli Keira mu nie pomaga? Przechodzę drugi raz i miałem Keirę i tu i tu. Jest tam sytuacja po powrocie z lasu w której czarodziejka ratuje mu tyłek, coś wtedy się dzieje ;P?
 
Jeśli w Kear Morhen nie ma się Keiry to trzeba szybko biec żeby pomóc Lambertowi, bo go Gon okrąża (jak jest Keira to ona mu pomaga - nie ma jej musimy to zrobić sami). Pojawia się wtedy też jego pasek zdrowia. Domyślam się, że jak spadnie do zera to jest właśnie ta opcja ze śmiercią Lamberta. Ciekawe w sumie, nie spodziewałem sie tego:p
 
Dokładnie, nigdy bym na to nie wpadł, ale zaciekawiły mnie modele w plikach gry oraz dwa posty o tym, że może się tak stać. Nawet na YT nie ma tej sceny.
 
Ciekawi mnie tylko jedno czy to był celowy zabieg REDów czy po prostu o tym zapomnieli :p W każdym razie będę musiał jeszcze raz wczytać grę w Kaer Morhen zawsze to coś nowego.
 
Są jakieś dodatkowe ciekawe dialogi po pogrzebie jak wszystkie NPCe stoją dookoła stosu pogrzebowego? Bo się zastanawiam teraz czy warto do takiej sytuacji doprowadzać, trochę dużo zachodu:p
 
Top Bottom