Wiedźmin 3 - prośba o zapis

+
Witam,
Potrzebuję save do misji "Dziady", a nie chce mi się przechodzić wiedźmina po raz 4. Czy może ktoś wrzucić takowy?
 
Witam potrzebuje save w którym Geralt jest przed misją "Ostatnie Życzenie" z Yen wcześniej nie wybrał triss i mniej więcej w fabule kieruje się po Ume do Velen. Pomógłby ktoś ? Posiadam oba dodatki :)
 
Witam czy mogłabym dołączyć się do prośby o save do Wiedźmina 3 z dwoma dodatkami na GOG. Mógłby ktoś uruchomić sobie grę w najnowszej wersji i zgrać save gdzie mamy możliwość wybrania czy Triss ma zostać czy nie. Oraz drugi gdzie mówimy Yennefer że Geralt Ją kocha a Triss odpłynęła. Utraciłam wszystkie saves więc możecie sobie wyobrazić porażkę. Meil ( posejdon176@wp.pl ). Saves mogą być inne ale w podobnym czasie.
 
Hej. Czy posiada ktoś z was zapis gry w wersji 1.31(A) w okolicach Skellige (po uratowaniu Jaskra). Byłbym wdzięczny za udostępnienie.
 
Witam ! Mianowicie jeżeli chodzi o możliwość zapisu i czy ktoś takowy posiada byłbym wdzięczny :( Miałem 28-29lvl przed bitwą w Kaer Morhen. Chciałbym zapis przed bitwą. Wykonałem nie te wybory ,które miałem wybrać i zakończenie mnie strasznie rozczarowało :( Mam swoje zapisy ,ale nie mogę się tak daleko cofnąć ,bo są to szybkie zapisy...Chodzi mi o złe wybory z Ciri. Gdyby miał ktoś podobny save byłbym wdzięczny.. Ale mogą być trochę inne decyzje też ,nie obrażę się. Po prostu chcę rozegrać od nowa decyzje po bitwie w Kaer Morhen ,albo jak ktoś by miał save ,to przed bitwą też byłby mile widziany. Również dobrze może być save przed wpłynięciem na Wyspę Mgieł ,ale żeby były podobne decyzje do tych ,które są poniżej... Mogą też być wcześniejsze zapisy ,ale ,żeby decyzje były zbliżone ,bo nie chcę mi się 3 raz gry od nowa przechodzić. Pewnie w przyszłości przejdę Ją ponownie ,ale teraz chciałbym innego zakończenia. Bardzo byłbym wdzięczny ,bo jestem rozczarowany. Zaraz potem chciałem zacząć grać dodatki ,ale na chwilę obecną chcę lepiej zakończyć podstawową grę. PROSZĘ O POMOC !

Baron nie żyje
Roche żyje, Ves też
Letho w Kaer Morhen
Wybrałem Triss
Król żebraków żyje na ulicach jako biedak
Keria nie żyje
Radowid zabity
Krolem skelige została dziewczyna


PS: Miałem Mistrzowski rynsztunek Wilka. Jeżeli ktoś ma niższy poziom tego rynsztunku też bym był wdzięczny ,mogę przecież poszukać kolejnych poziomów.
 
Witam, prosiłbym o pomoc. Potrzebuję zapisu z ng+. Konkretnie chodzi o moment kiedy jesteśmy jeszcze przed wypłynięciem na Skelige ale juz po wykonaniu wszystkich lub prawie wszystkich misji głównych pobocznych i poszukiwań. Najlepiej jeśli też będą zakończone powodzeniem :) a idealnie już by było gdyby było to w okolicach poziomu 70 i więcej (może być też mniej). Z góry dziękuje.
 
save

Dzień dobry.
Szukam save sprzed wypłynięcia na skellige, najlepiej jakby nie byłoby zrobionych zadań pobocznych.
 
Witam.

Potrzebuję save gdy pierwszy raz się jest w novigradzie, najlepiej po zadaniach z baronem.
 
Może moderator przypnie ten post. Zauważyłem, że dużo ludzi szuka jakichś zapisów i nie zawsze dostają odpowiedź, a niektórzy nie wiedzą że na nexusie jest aż 6 stron zapisów. Początek można usunąć
Witam, jeżeli szukasz zapisu gry z danego momentu, wejdź w tego linka: https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/newrecently? Jest to oficjalna strona z modami do W3, znajdują się tam również zapisy.
W wyszukiwarce "Search..." w prawym górnym rogu wpisz słowo "Save". Wyświetli Ci się kilka stron zapisów z różnych momentów w grze. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że właśnie tam znajdziesz interesujący Cię zapis.
 
Witam!

Nie owijając w bawełnę powiem, że napotkał mnie ogromny błąd w grze, który uniemożliwia mi kontynuacje fabuły.
Otóż podczas poszukiwań Ciri w quescie z Jankiem napotkałem na swej drodzę nieśmiertelną babę wodną. Pierwsza powaliłem Aardem na tyle długo, że mogłem użyć zmysłów Geralta by znalezc trop Janka. Po napotkaniu drugiej ( gdy wracamy z nim na bagna) nie mam takiej możliwości ponieważ muszę ją zabić aby Janek szedł dalej. Nie mam zielonego pojęcia co zrobić z tym fantem. Czy ktoś z was miał owy błąd ? Patch 1.31.

Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedz ! :)

(w10)

Post ten został nierozwiązany, ponieważ nikt nie zna sposobu na ten problem. Także zwracam się o pomoc w tym dziale ponieważ tu zostałem przekierowany :)
 
Witam!

Nie owijając w bawełnę powiem, że napotkał mnie ogromny błąd w grze, który uniemożliwia mi kontynuacje fabuły.
Otóż podczas poszukiwań Ciri w quescie z Jankiem napotkałem na swej drodzę nieśmiertelną babę wodną. Pierwsza powaliłem Aardem na tyle długo, że mogłem użyć zmysłów Geralta by znalezc trop Janka. Po napotkaniu drugiej ( gdy wracamy z nim na bagna) nie mam takiej możliwości ponieważ muszę ją zabić aby Janek szedł dalej. Nie mam zielonego pojęcia co zrobić z tym fantem. Czy ktoś z was miał owy błąd ? Patch 1.31.

Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedz ! :)

(w10)

Post ten został nierozwiązany, ponieważ nikt nie zna sposobu na ten problem. Także zwracam się o pomoc w tym dziale ponieważ tu zostałem przekierowany :)
Daj swojego save'a z tego miejsca. Sprawdzę.
 
Ma ktoś save z:

- Triss z geraltem
- Wybory prowadzące do tego, aby ciri została wiedźminką.
- Radowid i Dijkstra zabici
- Karty do Gwinta prawie wszystkie
- Fajnie jakby był rynsztunek szkoły wilka
- Misja: "Przygotowania do bitwy"
- Cerys na tronie skellige

Z góry dziękuję!
 
Cześć,

Ma ktoś może save do PS4 najlepiej podstawka i serce z kamienia skończone krew i wino zaczęte moment kiedy Geralt wypił elixir pogłos (jednak może być również krew i wino nie zaczęte)
Zadania poboczne nie muszą być wykonane jednak zależy mi na wyborach:
Geralt z Yen Ciri Wiedźminką lub Cesarzową Keira Lambert żyje Radowid oraz Dijkstra nie żyją.
Cerys na tronie skellige , rynsztunek szkoły wilka byłby spoko.
Niestety musiałem zrobić nieoczekiwany format mojej konsoli i wszystkie savy zostały stracone.
Dzięki z góry.
 
Last edited:
Top Bottom