Wiedźmin 3 PRZECIEK

+
Wiedźmin 3 PRZECIEK

http://thenexusnews.com/the-witcher-3-details-and-release-date/851989/
Przeciek na temat Wiedźmina 3. Podobno ktoś ze studia (concept artist)
 
Juuuuuupi ... WICHER III.

A nie ... jednak nie :p Od kiedy Redania, Temeria i inne kraje Nordlingów leżą w Nilfgaardzie? :p
 
mysle ze to fake ale ta mapa moze byc dlatego ze redania temeria itd jako prowincje nilfgardu sa wiec by pasowalo
 
a to nie jest czasem mapa dorzucana do wieśmina jeden? tam też stoi "imperium nilfgaardu" o ile mnie pamięć nie myli
 
szoppracz said:
a to nie jest czasem mapa dorzucana do wieśmina jeden? tam też stoi "imperium nilfgaardu" o ile mnie pamięć nie myli
Chyba tak.


Nexus pewnie chciał sobie podbić licznik odwiedzin ^^
 
Wszyscy wiemy, że W3 będzie. Po konferencji prasowej dla inwestorów CDPR przedstawił swoje plany dotyczące wydawania dużych tytułów na najbliższe lata. Te największe zapowiadane były na rok 2014 i 2015. Miejmy tylko nadzieję, że interesujący nas tytuł będzie wcześniej... Choć z drugiej strony rok w jedną, czy drugą stronę dla jakości i dopracowania produktu nie będzie żadną stratą.

Dziwi mnie trochę ta informacja. To tak, jakby ktoś współpracujący z CDPR się wysypał. Przecież wszyscy z zespołu odmawiają jakiejkolwiek wypowiedzi na temat W3. Sprawa śmierdzi... Albo to moje skarpety. :p
 
D said:
screen to jest chyba z w2 z drogi do Flotsam

Tak i to jeszcze z pierwszych prezentacji W2, ale tu nie chodzi o screen, bo zanim będą pierwsze screeny z W3 to minie sporo czasu. Ten screen jest tylko ozdobą i nic więcej, tu chodzi o tekst, który jest chyba tylko fake'me.
 
Eee, no przecież prima maius był wczoraj.


Tytuł z francuskiego serwisu to już w ogóle jakaś megabzdura. W3 będzie i nie mam w tej kwestii wątpliwości.
 
Wiadomo, że W3 powstanie, to bardziej niż pewne :) 2014 rok jest możliwy do osiągnięcia, myślę, że na jesieni dostaniemy pierwsze oficjalne przecieki lub zapowiedź :)
 
Oficjalne przecieki, hehe. Żeby coś właściwie zapowiedzieć, trzeba mieć co pokazać. Najlepiej trailer.
 
A może by tak stworzyć nowy temat i zbierać w nim takie linki?. Pewnie większość z nich to bzdura ale jak wiadomo w każdej plotce może być ukryte ziarno prawdy. Co Wy na to?
 
Top Bottom