Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

+
Kyniek said:
http://pl.rghost.net/43844734
http://pl.rghost.net/43844717

Utwory, które były wstawiane, lecz w trochę dłuższych wersjach. Enjoy!
Te melodie budzą mój optymizm, ciekaw jestem następnych ścieżek :)
 
TheCahir said:
Wszystkiego i tak nie wprowadzą bo każdemu się podoba co innego i każdy chciałby w grze coś innego zobaczyć

No tak, ale wiadomo, że wybiorą jakieś najciekawsze pomysły i je wprowadzą.
 
BTW, fajnie by było gdyby Nemezis levelował w trakcie gry w jakiś sposób, gdybyśmy go np spotkali na początku gry, to gdy go spotkamy później może mieć już np dodatkowe umiejętności, mieć więcej hp czy coś takiego, to by nadawało nieprzewidywalności i niepewności przed starciem z nim :p
 
greeks said:
Igni nie powinien wyglądać jak kula ognia albo miotacz płomieni, tylko jakby pod wpływem "pokazania palca" przeciwnik zwyczajnie stawał w płomieniach. Wersja wymagająca ładowania powodowałaby eksplozję przeciwnika, którego "odłamki" zadawałyby obrażenia obszarowe.

Tu chyba cię zmartwię jeśli chodzi o wygląd Igni. To cytat z tłumaczenia artykułu z GI na temat wyglądu tego znaku.

Każdy znak posiada podstawową formę, np. Igni wygląda jak płomień z miotacza. Igni po rozwinięciu zmienia się w obszarowy atak rażący wszystko dookoła.
 
Jak dobrze pamiętam przed premierą W2, gdy były pokazywane gameplay'e to też wiele wiele osób narzekało na te ,,pioruny,, latające wokół Geralta używającego Queen. A jak przyszło co do czego (tzn. wyjście W2 na świat) to mało już kto narzekał, bo jednak to się spodobało :).
 
Najpewniej w trójce walutą będzie korona, mam nadzieje że redsi w całej swojej wspaniałomyślności dadzą w trójce możliwość importu kasy z dwójki. Z tego co mi wiadomo 1 korona to jakieś 6,5 orena, czyli gracz który pod koniec dwójki miał 6500 orenów rozpocznie trójkę mając 1000 koron.
 
arkan997 said:
Najpewniej w trójce walutą będzie korona, mam nadzieje że redsi w całej swojej wspaniałomyślności dadzą w trójce możliwość importu kasy z dwójki. Z tego co mi wiadomo 1 korona to jakieś 6,5 orena, czyli gracz który pod koniec dwójki miał 6500 orenów rozpocznie trójkę mając 1000 koron.

W takim razie zaraz przed premierą, każdy by przechodził W2 od nowa, ale pod względem takim, aby uzbierać jak największą ilość kasy.
Oczywiście nie uważam, że import waluty w grze to zły pomysł. Tylko chciałbym jakby tak miało być, aby to nie popsuło gry od razu na początku gdzie będziemy mogli kupić już sobie itemy takie, z którymi pokonamy przeciwników bez większego problemu.
 
Dunio said:
Jak dobrze pamiętam przed premierą W2, gdy były pokazywane gameplay'e to też wiele wiele osób narzekało na te ,,pioruny,, latające wokół Geralta używającego Queen. A jak przyszło co do czego (tzn. wyjście W2 na świat) to mało już kto narzekał, bo jednak to się spodobało :)/>.

Kupa się spodobała, a nie piorunki. Po prostu po premierze nie było już szans że to zmienią, a aż tak bardzo nie raziły żeby podnosić wrzask.


Dunio said:
Tu chyba cię zmartwię jeśli chodzi o wygląd Igni. To cytat z tłumaczenia artykułu z GI na temat wyglądu tego znaku.

Wiem o tym. I w ogóle mi się to nie podoba. Nigdy nie rozumiałem podniecania się graczy miotaczami płomieni. :(
 
Swooneb said:
Te melodie budzą mój optymizm, ciekaw jestem następnych ścieżek :)/>

No, to nie brzmi źle.
Kto wie? Może coś z tego wyjdzie.

Z Igni będzie ciężko bo na ten znak trzeba mieć odpowiedni pomysł żeby nie było tak jak w jedynce gdzie ludzie budowali Geralta pod Igni i walili nim na lewo i prawo nie używając miecza :p/>

Igni przedstawione na jednym ze screenów wygląda, wypisz, wymaluj, jak to co widzieliśmy w intrze i outrze W1.
Mnie się bardzo podoba, w każdym razie od strony wizualnej.
Kwestia balansu to już inna historia, jak to będzie się okaże.
 
eustachyJ23 said:
Igni przedstawione na jednym ze screenów wygląda, wypisz, wymaluj, jak to co widzieliśmy w intrze i outrze W1. Mnie się bardzo podoba, w każdym razie od strony wizualnej.
Tyle że w intrze i outrze W1 był użyty Aard.
 
Vojtas said:
Tyle że w intrze i outrze W1 był użyty Aard.

To oczywista oczywistość i mój błąd, zasugerowałem się screenem.
W każdym razie takiego Aarda bym reflektował.
I nawet jako Igni mi się podoba.
 
Mam nadzieję że fabuła w W3 nie zejdzie na 2 plan z powodu otwartego świata, nie przełknąłbym chyba tego - szczególnie że to ostatnia część historii Geralta.
 
Fajnie by było jakby zmienili animację poruszania się z mieczem w ręku. W W2 strasznie sztywno to wyglądało w porównaniu do W1. Dla mnie idealną "pozycją" jest ta ze stylu grupowego w W1, miecz nisko, kolana lekko ugięte itd.
 
Mnie osobiście ciekawi czy będą wybory fabularne - mianowicie takie jak Iorweth i Roche (co sprawia, że grę przechodzi się jeszcze raz :D). Czego chciałbym jeszcze ? Na pewno zwiększonej długości, i ciekawszego craftingu choć ten z 2 nie był taki zły, np ubijamy jakiegoś zwierza z lasu obdzieramy go ze skóry i do naszej wycraftowanej zbroi dołączamy stylowy element np. w Skeliige mamy coś tym futrem obszyte itp. Chciałbym jeszcze kilkunastu typowo wiedźmińskich zleceń -> rodem z 1, co prawda w 2 były ale jakoś mam wrażenie, że w pierwszej części bardziej przypadły mi do gustu. Ogółem czego Panowie z CDP RED by nie wykonali to wchłonę to bez marudzenia, bo sam fakt tego co zapowiedzieli jest dla mnie wystarczającym powodem do oczekiwania w napięciu :)
 
Bardzo dobry pomysł, w W1 miało się kupe kasy na koniec, plus 8000 za Jakuba, więc niektórzy pewnie dobijali ponad 25000 orenów, a tutaj w W2 zaczynamy z marnymi 50, albo 250 jak się wie o temerskim żołnierzu.
 
Geralt raczej nie będzie walczył z dzikim gonem samemu. Ba! Pięciu wiedźminom się nie udało to o jednym nie ma co mówić. Chciałbym żeby podczas ostatecznej bitwy byliśmy rozwiązani z poprzednimi decyzjami na przykład komu pomogliśmy. Heh, już widzie jak by to wyglądało w moim przypadku: Letho i Berengar z Geraltem na szpicy, z lewa Vernon Roche na czele Redańskich oddziałów specjalnym, z prawa Zygfryd z rycerzami. Całkiem fajnie by to wyglądało :)
 
Panie arkan997 też tak to widziałem i pisałem już o tym w jakimś temacie, żeby na koniec zebrała się drużyna zrodzona z ocalałych z poprzednich części gry, w tym 7 wiedźminów(Letho wspominał o 2 ze Szkoły Żmii, jednego usiekliśmy to może gdzieś się drugi pałęta), zakon lub wiewiórki, oddziały temerskie, redańskie lub Wolnego Vergen oraz przyjaciele których napotkamy w W3. Epicka bitwa na koniec trylogii:)
 
Chodzi Wam po prostu o bitwę rodem z Medieval II Total War :) Wszyscy ocalali, a Triss, Zoltana, Yarpena i Yen pod uwagę nie bierzecie :p (no dobra ja też ich nie biorę, wolę Roche`a, o Jezu wielka mi sprawa)
Jeszcze wiecie o co mi chodzi, ekran strategiczny na M2TW i kierujemy z góry :D
 
AlojzyFrak said:
Cóż, i w W1, i W2 ekonomia była spartaczona. W W1 gdzieś od IV aktu miałeś górę orenów, z którymi nie bardzo było wiadomo, co zrobić.
To prawda, IV i V akt pod tym względem był porąbany. Jednak ekonomia w W1 miała większy sens, tzn pijąc eliksiry zużywałeś pośrednio oreny (polecam flash mod insane i alchemy mod, to zaczniesz nieźle palić kasę ;]). Dodatkowo zużywałeś kasę na np. alkohole do picia z kimś, zużywałeś w questach (np sefira od Leuvardeena) itd. A W2? Zdobycie 1000 kasy nie stanowiło większego problemu, a gdy już się miało wszystkie recepty itd. to 1000 kasy nie było na co wydać.
 
Top Bottom