Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+
Dobra, uratowane: :')
:cheers::cheers4:
Mógłbyś się zająć wszystkimi tierami? Bo chyba każdy ucierpiał. Czy to raczej za dużo roboty i zajmiesz się tylko mistrzowskimi poziomami?
 
Last edited:
Myślałem, że wraz z nadejściem kolorowania pancerzy będę mógł z czystym sumieniem pozbyć się modów im poświęconych. Naiwny ja.

---------- Zaktualizowano 18:52 ----------

Działa u was kombinacja alt+enter na nowym patchu? Za cholerę nie mogę wrócić do pełnego ekranu po zminimalizowaniu gry.
 
A jak to się naprawia?

Jakieś niebieskawo-fioletowe buty, to samo klata...a poza tym co to jest? ---> View attachment 43721 Ma to po obu stronach nawet wewnątrz...
 

Attachments

  • witcher3 2016-05-30 19-37-06-57.jpg
    witcher3 2016-05-30 19-37-06-57.jpg
    253.6 KB · Views: 58
Last edited:
Jak pisałem parę stron wcześniej, u mnie też po staremu, z czego się zresztą bardzo cieszę. ;)

Ale pocieszę też innych, narzekających na zmiany - i tak już niedługo wszyscy będziemy biegać w kurtce z jedynki. ;)
 

Attachments

  • Porównanie set wilka.jpg
    Porównanie set wilka.jpg
    341.4 KB · Views: 956
  • Porównanie wiedźmiński set gryfa.jpg
    Porównanie wiedźmiński set gryfa.jpg
    327 KB · Views: 67
  • Porównanie wiedźmiński set kota.jpg
    Porównanie wiedźmiński set kota.jpg
    361.5 KB · Views: 88
  • Porównanie wiedźmiński set niedźwiedzia.jpg
    Porównanie wiedźmiński set niedźwiedzia.jpg
    311.5 KB · Views: 63
Nie wiem czy to zasługa nowej łatki czy też było tak wcześniej, ale dzisiaj odwiedzając płatnerza w Kaer Trolde zauważyłem, że sprzedaje on pancerz z Undvik (rynsztunek z DLC) który wymaga 41 lv i statystykami jest porównywalny a nawet w wielu miejscach lepszy od Setu żmii. :p
 
Top Bottom