Wiedźmin Edycja Rozszerzona - nowa wersja 1.5 już wkrótce!

+
Hmm tak sobie mysle... bez urazy ale to cale 1.5 to raczej wyglada mi na latanie dziury kryzysowej, bo jesli nie bedzie tam lepszych przygod niz te, ktore sa dostepne na stronie to cienko to widze (te aktualnie dostepne zupelnie nie spelniaja oczekiwan...).
 
AlarisPauvell said:
...Mam nadzieje, że Kaz zrozumisz sytuacje...
to że pewne grupy które już coś wydały są informowane to rozumim, ale czemu inni zainteresowani nie są informowani w "tajemnicy" choćby dla zachowania pozorów, tego nie jesteś w stanie uzasadnić tym że macie na koncie jakieś osiągnięcia. z punktu widzenia rozwoju sceny moderskiej dzielenie jej na lepszych i gorszych jest dziwne, nie sądzisz?
 
Dodam od siebie, że podczas czegoś takiego jak właśnie reedycja Wiedźmina obowiązywały nas takie rzeczy jak TERMINY. I to nazbyt ostre. Jesteś pewien Kazz że dalibyście radę wykończyć jakąkolwiek przygodę w taki krótki okres czasu? Piszę to akurat do ciebie, bo widzę że jesteś wyraźnie niezadowolony z obrotu spraw. Jako Ifrit cieszymy się, że RED zaangażował nas w takie przedsięwzięcie, a to że tak się stało, było spowodowane tym, że już nie raz wywiązaliśmy się z ostrych deadline'ów i "naprędkiej" współpracy. Tyla ode mnie ;)
 
Erven said:
Hmm tak sobie mysle... bez urazy ale to cale 1.5 to raczej wyglada mi na latanie dziury kryzysowej, bo jesli nie bedzie tam lepszych przygod niz te, ktore sa dostepne na stronie to cienko to widze (te aktualnie dostepne zupelnie nie spelniaja oczekiwan...).
Na wspomnianej płycie znajdą się najlepsze przygody, spośród już wydanych. I będą dopracowane, znane bugi są wyeliminowane itp.Kazzimir: sam sobie odpowiedziałeś w sumie :). RED nie dzieli teamów modderskich na lepsze, gorsze, ładniejsze, różowe czy niebieskie. Po prostu, dowiedziały się te teamy/osoby, których przygody zostały wydane i wybrane. Jednak ich autorzy musieli poprawić masę rzeczy, dopracować, wyeliminować bugi, przetestować, co od kilku tygodni robili, w pocie czoła walcząc z czasem. Gdybyście mieli coś fajnego wydanego, to z pewnością bylibyście wtajemniczeni. Nie możesz mieć pretensji do REDa, że Wasze prace przebiegają wolniej, niż byście sobie tego życzyli :peace:
 
Erven said:
Hmm tak sobie mysle... bez urazy ale to cale 1.5 to raczej wyglada mi na latanie dziury kryzysowej, bo jesli nie bedzie tam lepszych przygod niz te, ktore sa dostepne na stronie to cienko to widze (te aktualnie dostepne zupelnie nie spelniaja oczekiwan...).
Seria Platynowej Kolekcji istniała na długo zanim ktokolwiek przewidywał kryzys i regularnie trafiają do niej nowe gry. Nie rozumiem dlaczego dopatrujecie się w tym wszystkim podwójnego dna.
 
cypiss said:
...pewien Kazz że dalibyście radę wykończyć jakąkolwiek przygodę w taki krótki okres czasu? ...
nie zdążylibyśmy z niczym. ale twierdzę że nie informowanie równo wszystkich grup o takiej możliwości jest niesprawiedliwe, bezwzlędu na to czy coś wydali czy nie, czy zdążyli by czy by niezdążyli. twierdzę że to powoduje podział na grupy które wiedzą i na te które nie wiedzą, co mogłoby im pomóc w pracy gdyby wiedziały i czuły się częścią tego mechanizmu.
 

SaLi

Forum veteran
Kamilbonssaaay said:
Modderzy nic nie zarabiają na tej edycji. I nawet gdybyśmy dostali taką propozycję, to sam byłbym jej przeciwny. Bardzo ciężko byłoby właściwie rozdzielić pieniądze, a nie byłbym spokojny, gdyby ktoś dostał za dużo lub za mało. Zupełnie nie o to chodzi w moddingu :)
Przykro mi w takim razie bo moim skromnym zdaniem nalezy Wam sie cos za ciezka prace.Chyba, ze wynagrodzenie nie jest pieniezne...
Kamilbonssaaay said:
Gdyby upadł to byłby lincz na RED'ach przez wiecznie niezadowolone community. Ifrit dowiedział sie o tym już jakis czas temu, potem projekt z community był pod mocnym znakiem zapytania. I co by było, gdyby jednak się sytuacja nie poprawiła, a projekt by ogłoszono publicznie?:D "KOLEJNA PORAŻKA REDÓW" , "NAJPIERW ROTWW TERAZ EDYCJA PLATYNOWA".
Sorry, ale teraz to cytujesz "Fakt" czy "Superekspres"?Czyli co - nowe projekty nie sa oglaszane bo przypadkiem cos sie spierniczy?Oj kiepsko w takim razie z tym dbaniem o community...Dajemy tylko dobre i swietliste informacje, a zle ukrywamy w czelusciach mroku - moze sie nie kapna? ;)Oj wiem - biznes jest biznes, ale zawsze mi sie wydawalo, ze RED to nieco jednak inne duchem studio...
 
SLI said:
SLI said:
Modderzy nic nie zarabiają na tej edycji. I nawet gdybyśmy dostali taką propozycję, to sam byłbym jej przeciwny. Bardzo ciężko byłoby właściwie rozdzielić pieniądze, a nie byłbym spokojny, gdyby ktoś dostał za dużo lub za mało. Zupełnie nie o to chodzi w moddingu :)
Przykro mi w takim razie bo moim skromnym zdaniem nalezy Wam sie cos za ciezka prace.Chyba, ze wynagrodzenie nie jest pieniezne...
IMO podstawą sceny modderskiej jest to, że wszystko robi się za darmo. ;)
 

SaLi

Forum veteran
Fironiomir said:
IMO podstawą sceny modderskiej jest to, że wszystko robi się za darmo. ;)
OK - tyle, ze jesli jest za darmo to czemu ktos ma na tym zarabiac?Wiadomo - wszystko jest do sciagniecia, ale "bonusowac" nowe wydanie gry nie swoimi rzeczami jest takie troche nie teges, nie?Eeee...tylko ja tak sadze?Aha, to przepraszam.
 
SLI said:
...tyle, ze jesli jest za darmo to czemu ktos ma na tym zarabiac?
wolna wola każdego, co nie zmienia faktu że faktycznie ciężko byłoby dojść do tego kto ma ile dostać. grupy modujące nie są na garnuszku cdpr, nie wiadomo jaki zysk ze sprzedaży tak naprawde wynikałby z tego że ktoś kupił wydanie 1.5 dla moda ifritu itp. dlatego jedynym co można zrobić to poprostu zaoferować swoją pracę dobrowolnie i mieć satysfakcję z tego co się robi bo modowanie z założenia nie przynosi zysków.
 
SLI said:
Czyli co - nowe projekty nie sa oglaszane bo przypadkiem cos sie spierniczy?Oj kiepsko w takim razie z tym dbaniem o community...Dajemy tylko dobre i swietliste informacje, a zle ukrywamy w czelusciach mroku - moze sie nie kapna? ;)
dokładnie do mam na myśli, wiem że z perspektywy kogoś kto dostał szansę ciężko pewnie zrozumieć drugą stroną, ale faktycznie scena moderska na tym traci widząc niesprawiedliwe traktowanie, co ciekawe, pare miesięcy temu ifrit bardzo chętnie podpisał się pod listem do cdpr w którym stoi jak byk:"Uważamy, że istotne jest, aby zlikwidować zjawisko równych i równiejszych, które potrafi skutecznie zniechęcić do pracy. Stanowisko niżej podpisanych grup jest jednogłośne, i odnosi się ono także bezpośrednio do innych grup istniejących a także tych które dopiero powstaną."
SLI said:
SLI said:
modowanie z założenia nie przynosi zysków.
Moderom... :D
przykre :D ale nie znaczy to że przyszłość w firmach robiących gry jest dla moderów zamknięta.
 
Yay!
1.5 to imponujący krok naprzód w porównaniu do 1.4!
 
S@LI, pragnę zauważyć, że moderzy nie robią tego za darmo. Nie dostają za to pieniędzy, ale wyobraź sobie mieć w CV, że brało się udział w tworzeniu modów, które CD Project wydał jako bonus do Wiedźmina :)
 

SaLi

Forum veteran
szczepek said:
S@LI, pragnę zauważyć, że moderzy nie robią tego za darmo. Nie dostają za to pieniędzy, ale wyobraź sobie mieć w CV, że brało się udział w tworzeniu modów, które CD Project wydał jako bonus do Wiedźmina :)
Zalezy gdzie to CV wysylasz bo jak np. do piekarni to raczej niewielki plus... ;)
 
Top Bottom