Wiedźmin na komórkę - gameplay

+
Wiedźmin na komórkę - gameplay

Jakiś czas temu informowaliśmy o grze „Wiedźmin” na komórki, która powstaje we współpracy CD Projekt RED i firmy Breakpoint. Wiele osób pytało nas w mailach o postępy w pracach. Dla wszystkich zainteresowanych umieszczamy zatem gameplay z tej gry. Gra oczywiście wciąż znajduje się w fazie produkcyjnej. Mamy nadzieję, że się Wam spodoba.
 
Jak na grę przeznaczoną na komórki, całkiem nieźle wygląda. Jak się już pojawi to z ciekawości kupię.
 
Dynamiczna ta giera dosyć ! Zeby miała troche więcej niż 5 etapów to była by spoko !
 

tibor

Forum veteran
Mogłaby być na płytce z bonusami dorzucona ;P kabelek i zgrałoby się na komórkę;)
 
Całkiem sympatyczna. Widzę że w tym tygodniu Wiedźmin atakuje na maksa.Gierka się prezentuje bardzo fajnie, klimatycznie
 
Daerdin coś wie !!! hehehehe Ooo to bedzie tego wszystkiego więcej !? to dobrze !
 
Gregmastergruda said:
Ooo to bedzie tego wszystkiego więcej !? to dobrze !
Wystarczy tylko czytać... jutro mają podać część elementów wchodzących w skład EK (pojutrze może dalszą część) itd.Może niedługo zobaczymy wreszcie filmik z gameplaya. :)A co do wersji przeznaczonej na komórkę - nie powiem, niezłe.
 
Póki co wygląda nie najgorzej, ale nie da się powiedzieć więcej o tych kilku urywkach.Rzeczywiście, wygląda na to, że TzW wyszedł tak sam z siebie ;).
 
Nawet ciekawie to wygląda. Ale jestem bardzo mile zaskoczony że tak wiele nowości w ciągu jednego dnia. Panowie nie tak szybko bo wam tego zabraknie ;)
 
Tibor said:
Jakiś tydzień z Wiedźminem mamy czy coś? :DAle spoko, materiałów nigdy za wiele :)
Wiesz, to samo przyszło mi do głowy.... ;D Tylko, że to raczej nie oficjalny TzW, no ale można i tak skoro Atari blokowało...nieważne jak, ważne że jest :)I podpisuje sie dwoma rękoma - materiałów NIGDY za wiele....
 
Prezentuje się ta gierka całkiem zacnie, tylko niestety moja cegiełka to raczej tego nie pociągnie he he
 
Czerwoni nadrabiają po dość długim okresie posuchy ;DDo gier na komórki nauczyłem się podchodzić z pewnym dystansem. Mam nadzieję, że Wiedźmin wybije się ponad marne gierki. ps: Jak myślicie, podadzą cenę wersji kolekcjonerskiej?
 
Wygląd gry prezentuje sie całkiem ładnie (tylko troche ten nadmierny "rozkrok" Geralta przeszkadza) Jest jeszcze jeden aspekt który mnie ciekawi a mianowicie czy ta gra będzie chodzić płynnie na większości komórek (zdażają się gry które scinają na niektórych modelach telefonow)
 
Fajnie by było gdyby producent (albo jakiś TW z bliskiego otoczenia) zdradził ile godzin będzie zajmować rozgrywka (quest główny i questy poboczne). :D
 
Top Bottom