Wiedźmin: Powrót Białego Wilka - Oficjalna Zapowiedź

+
W tej chwili pracę nad naszymi wszystkimi projektami idą równolegle, także nie musicie się obawiać że RotWW hamuje nasze inne gry :)Czyżby to było nieoficjalne potwierdzenie tego, co napisałem powyżej (tzn. że prace nad W2 już trwają)? ::) Taa, wiem, dowiecie się "soon"... ;)
Skoro silnik Francuzów jest dostosowany do konsol next-gen, pytanie na jakim silniku tworzone są gry Pecetowe ? Na tym samym czy zupełnie innym? A może właśnie trwają prace nad stworzeniem nowego silnika.
 
Przecież to od zawsze było oczywiste, że jednym z tych 2 projektów jest Wiedźmin 2. Jak widać po tym, że robią konwersję konsolę, więc nie mają zamiaru porzucać marki, to nad czym innym mogliby pracować? :) Oczywiście pozostaje jeszcze drugi projekt do odgadnięcia, który mam nadzieję że jest albo dodatkiem do "jedynki" albo czyś osadzonym w całkowicie innym settingu, może w końcu ktoś by zrobił porządnego RPGa science fiction?;)
 
Przecież to od zawsze było oczywiste, że jednym z tych 2 projektów jest Wiedźmin 2.
To będzie moja życiowa myśl przewodnia.
...może w końcu ktoś by zrobił porządnego RPGa science fiction?
Uważam, że jakiśtam Sci-Fi RPG już jest. I to nawet niezły ;).
Czyżby to było nieoficjalne potwierdzenie tego, co napisałem powyżej (tzn. że prace nad W2 już trwają)? ::)
Nie jest ono oficjalne, ale... chyba możemy to już założyć ;).
 
a PC to pies,pierwsza część była na PC więc najlepiej by było jak by 2 część również była na PC. ja chce "Wiedźmina powrót białego wilka" na PC!!!!!!
 
skok666 said:
a PC to pies,pierwsza część była na PC więc najlepiej by było jak by 2 część również była na PC. ja chce "Wiedźmina powrót białego wilka" na PC!!!!!!
Tak tylko, że "Powrót..." to jest ta sama gra co "zwyczajny", Pecetowy Wiedźmin.Ta sama pod wzgledem fabularnym, ofc.
 
Aalaron said:
Aalaron said:
a PC to pies,pierwsza część była na PC więc najlepiej by było jak by 2 część również była na PC. ja chce "Wiedźmina powrót białego wilka" na PC!!!!!!
Tak tylko, że "Powrót..." to jest ta sama gra co "zwyczajny", Pecetowy Wiedźmin.Ta sama pod wzgledem fabularnym, ofc.
mówili że troche zmieniona jest na początku.
 
Może...., ale jak już to poboczne.A ja mam nadzieję, że sprzedaż Powrotu Białego Wilka będzie znacznie większa od PieCowej (powyżej 1mln). I mam nadzieję że Wiedźminek 2 na PC także jest tworzony :)
 
skok666 said:
a PC to pies,pierwsza część była na PC więc najlepiej by było jak by 2 część również była na PC. ja chce "Wiedźmina powrót białego wilka" na PC!!!!!!
Czyli chcesz drugą edycję rozszerzoną?! Bez sensu -.-Niech tym razem zagrają ci, którzy mają PS3 i X360!
 
poprosił bym o szczerą odpowiedź czy jako posiadacz xbox'a 360 jak i pc z wiedźminem "normalnym" opłacać mi się będzie kupno wiedźmina na konsole czy raczej se odpuścić
 
buda24 said:
poprosił bym o szczerą odpowiedź czy jako posiadacz xbox'a 360 jak i pc z wiedźminem "normalnym" opłacać mi się będzie kupno wiedźmina na konsole czy raczej se odpuścić
Jeżeli masz trochę kasy na zbyciu i chcesz kupować tą samą grę, nieznacznie tylko zmienioną, to kup.
 
Mimo że nie jestem "konsolowcem" to jestem jak najbardziej za projektem konsolowym!Mam nadzieję, że równie dobrze rozejdzie się jak wersja pc'towa i zdobędzie serca "konsolowców"! Swoją drogą mam też nadzieję, że twórcy równie w wielkim stylu nas zaskoczą dobrą produkcją na pc'ta ;) Trzymam kciuki!
 
Teaser Powrotu Białego Wilka rewelacyjny. Oglądam go któryś raz z kolei i nie mogę się napatrzeć. Świetny klimat. Ja proszę Platige Image o więcej takich filmików.
 
ukasz said:
Teaser Powrotu Białego Wilka rewelacyjny. Oglądam go któryś raz z kolei i nie mogę się napatrzeć. Świetny klimat. Ja proszę Platige Image o więcej takich filmików.
Obejrzyj sobie najbardziej znane - "Katedra" i "Sztuka spadania". Jak cię zainteresuje, to pozostałe.Ciekawe, jakie newsy mają dla nas przygotowane na poniedziałek... może dot. Wiedźmina 2 :)
 
Glupota i dziecinada "wali" z wielu wypowiedzi dotyczacych Wiedzmina na konsole.Wszekiej masci "obroncy" PC,sa zalosni...Co to za argumenty,ze Wiedzmin to tylko pecet,ze oni sie zawiedli,ze na konsole to tylko plytki badziew wychodzi....etc.Dzieci dzieci i jeszcze raz dzieci!Normalny rozumny gracz,nie dzieli branzy na pieca i reszte swiata.Gamer dzisiejszy,ktory nie jest casualem gra na pececie i konsolach - zero podzialki!Ograniczanie sie do jednej platformy jest w dzisiejszych czasach juz nie wystarczajace.Jezeli ma sie taka mozliwosc,to trzeba posiadac mozliwie najwieksza ilosc platform.Exlusiv-y wymuszaja takie podejscie do sprawy.Takie sa teraz czasy,i nikogo nie obchodzi,ze Czesiek z Polski ma tylko kompa....Na dzien dzisiejszy,zarabia sie prosze dzieci na sprzedazy gier na KONSOLACH!Roznica pomiedzy sprzedaza danego tytulu na PC i na konsoli jest ogromna,oczywiscie na korzysc konsol.Ja wiem,ze fajnie jest pociagnac cos ze "sklepu" torrentowego...Ale wydawcy tez to wiedza,i wyciagaja wnioski.Tak wiec drogie dzieci,wezcie sie do pracy,zbierajcie makulature czy co tam chcecie,i wtedy nie bedzie problemu - sprawicie sobie konsolero:) Pozdrawiam
 
kurcze no czemu nie może być najnowszego wiedźmina na pc tylko na konsole to nie fair :mad:ehhh wkurzony jestem a jak by ktoś chciał popisać na temat wiedzmina chętnie szukam takiej osoby która lubi gre wiedzmin mój numer gg 11607247 piszcie czekam
 
Top Bottom