WIEDŹMIN THE WITCHER REMASTER PROJECT

+
relikt przeszłości (2x Xeon L5640, 48GB RAM i Tesla K80)
48 GB Ram
>relikt przeszłości
Ciekawe co mają powiedzieć ci co mają 16 GB Ram :coolstory:
Ale modowanie Wiedźmina to jednak musi być mordęga, skoro trzeba ogarniać Aurorę, Red Engine który teraz jest już bez przyszłości po tym jak Redzi z niego zrezygnowali, a teraz jeszcze UE5. Przynajmniej trafiłeś z tym że akurat ten silnik wybrali Redzi, będziesz może już gotowy do pierwszych modów gdy nowy Wiedźmin już wyjdzie :D
 
48 GB Ram
>relikt przeszłości
Ciekawe co mają powiedzieć ci co mają 16 GB Ram :coolstory:
Ale modowanie Wiedźmina to jednak musi być mordęga, skoro trzeba ogarniać Aurorę, Red Engine który teraz jest już bez przyszłości po tym jak Redzi z niego zrezygnowali, a teraz jeszcze UE5. Przynajmniej trafiłeś z tym że akurat ten silnik wybrali Redzi, będziesz może już gotowy do pierwszych modów gdy nowy Wiedźmin już wyjdzie :D
16GB RAM, ale jakiego 3200-4500MHz, a nie 1333MHz :howdy:
 
W grudniu składałem komputer i zdawało mi się, że włożone w niego 32 GB RAM to już perwersja, a tu proszę: relikt przeszłości z 48 GB RAM :ROFLMAO:
Mój pierwszy komputer miał 32 MB RAM @266 @133 MHz i to wtedy było dużo.
 
Last edited:
W grudniu składałem komputer i zdawało mi się, że włożone w niego 32 GB RAM to już perwersja, a tu proszę: relikt przeszłości z 48 GB RAM :ROFLMAO:
Mój pierwszy komputer miał 32 MB RAM @266 @133 MHz i to wtedy było dużo.
W sumie chodzi mi o przepaść wydajnościową jaka jest między moim zestawem z 2010 roku, a jakbym złożył taki zestaw chociaż z części, które wyszły 5 lat temu. W technologii czas leci trochę szybciej. Jak 7 lat temu unowocześniałem swój drugi komputer (pod Wieśka 3, żeby chodził przynajmniej w stałych 30FPS) to wydawało mi się, że 16GB to szczyt pojemności i wystarczy to do niewiadomo jakich zadań.

Dodatkowo mam jeszcze swój pierwszy komputer z 2002 roku, który do dzisiaj działa z Athlonem XP 2600+, 1,5 GB RAM (ostatnio dołożyłem, bo początkowo miał 512MB) chyba 266MHz i Geforce4 MX440 64MB.
 
mam jeszcze swój pierwszy komputer z 2002 roku, który do dzisiaj działa z Athlonem XP 2600+
A podkręcałeś go ołówkiem? Wystarczyło mu jedną ścieżkę "dorysować" i już chodził odblokowany. Ja tak robiłem ze swoim.
 
A podkręcałeś go ołówkiem? Wystarczyło mu jedną ścieżkę "dorysować" i już chodził odblokowany. Ja tak robiłem ze swoim.
U mnie na płycie głównej jest zworka do odblokowywania i podwyższania taktowania, ale obił mi się o uszy twój stary sposób.
 
PRZYSZŁO!!!

Czas na kolejne podejście do zremasterowania postaci w Wiedźminie 1 🤓

FB_IMG_1669705143256.jpg
 
W jaki sposób Neverwinter ma ci w tym pomóc? I nie taniej byłoby kupić na Gog, zamiast pudełkowej wersji? Chyba że chciałeś do kolekcji.
To proste, obie gry są na silniku Aurory, postacie są podobnie zbudowane i co najważniejsze NwN posiada pełny zestaw narzędzi moderskich oraz przeniesiono już modele postaci z W1 i W2, a nawet W3, więc liczę, że uda mi się odwrócić proces. Kupiłem wersję pudełkową, ponieważ wersja z GOGa i ogólnie Enhanced Edition nie działa na Windowsie XP, a i tak dałem mniej więcej tyle samo.
 
@hub997 - w pudełkach "eXtra Klasyki" mam podstawkę i Kingmakera. Diamentową mam na GOG-u, a EE na Steamie. Setki godzin spędzone z różnymi buildami - i nie uważam tego czasu za stracony.
 
@hub997 - w pudełkach "eXtra Klasyki" mam podstawkę i Kingmakera. Diamentową mam na GOG-u, a EE na Steamie. Setki godzin spędzone z różnymi buildami - i nie uważam tego czasu za stracony.
A faktycznie Diamentowa Edycja jest na GOGu dołączona do Enhanced Edition, ale i tak potrzebowałem płyty, bo na XP GOGa nie ma, a skopiowane gry nie działają. Mnie też wciągło na kilka godzin jak odpaliłem.
 
od jakiegoś czasu śledzę ten projekt na facebooku więc postanowiłem również tutaj bo zapowiada się bardzo dobrze
 
Top Bottom