Wiedźmińska Gra Karciana -- FAQ

+
MrCloudancer;n6876450 said:
Wydaje mi się że gdzieś było napisane że ten czas będzie zrekompensowany ale na pewno nie 1:1 bo z drugiej strony ci którzy dostali się do bety mieliby namacalną przewagę nad tymi którzy zaczną grać w dniu premiery.

zawsze mogło by być rozwiazanie ze dostajemy X złota zalerznie od ilości kart odblokowanych i rzadkości karty (common,rare ,epic ,legenda ) . Oczywiscie jak bysmy posiadali np. 10x jaks elegende to tylko 1 się liczy ;

Co do poddawania sie i liczenie na GG , coraz czesciej to widac na streamach ale większosc i tak nie daje GG tym co się poddali .
 
Może ktoś sprawnie napisać jak to jest z nagrodami za wygrane? Ile można otrzymać dziennie? Po kilku wygranych, te znaki zapytania "nie odsłaniają się".
Plz o rzeczowe info.
 
szemrany;n6880260 said:
Może ktoś sprawnie napisać jak to jest z nagrodami za wygrane? Ile można otrzymać dziennie? Po kilku wygranych, te znaki zapytania "nie odsłaniają się". Plz o rzeczowe info.

Posłużę się video innego użytkownika tego forum:

https://www.youtube.com/watch?v=mS-FjxZCqcU

A co do braku nagród za znaki zapytania znajdujące się na pasku poziomu - spokojnie, nagrody są i się przydzielają, tylko nie pokazują. Jest to bug graficzny, REDzi o nim wiedzą i pracują nad poprawką.


Bayonetta92;n6880190 said:
Co do poddawania sie i liczenie na GG , coraz czesciej to widac na streamach ale większosc i tak nie daje GG tym co się poddali .

Sam też nie daję takim sępom GG. Ba, nawet sobie zapisałem jednego takiego bezczelnego, który robi to zawsze, a "grałem" z nim kilkukrotnie:

(...)
 
Last edited by a moderator:
burza1982;n6868410 said:
Zostało kilkukrotnie powiedziane już przez Administratora. Wszystkie beczki jakie zakupisz w zamkniętej becie zostaną Ci zwrócone gdy już gra wyjdzie. Właśnie ze względu na to, że cały progres jest resetowany.
Z odpowiedzi ludzi z CDP na forum i deklaracji w oknie powitalnym gwinta wynika, że twórcy póki co nie planują resetu gry.
 
Jeśli reset nastąpi to faktycznie pod koniec bety. Przypuszczam, że jeśli wkradnie się jakiś błąd który da każdemu graczowi wszystkie karty (przypuśćmy) to wtedy zresetują albo gdy wejdzie jakiś system statystyk i rang. Tak prawdę powiedziawszy reset nie jest mi straszny. Stracę karty to je na nowo zdobędę.
 
Wystarczy, że będą jakieś portrety za uczestnictwo w becie i mogą nawet zabrać wszystkie beczki za złoto. Dla mnie to nie problem, bo lubię otwierać beczki, ale początkowo na ladderze p2w będzie mocne. O ile rankedy będą po becie.

Co do faq, to powinna być informacja, czy wersje na mobilne platformy są planowane. Jestem ciekawy, czy w ogóle jest do upchania tak duża gra na komórkę.
 
Last edited:
Burza46;n98753 said:
Jeśli macie dodatkowe pytania lub sugestie, możecie podzielić się nimi z nami w komentarzach poniżej.
Ja w dalszym ciągu oczekuję odpowiedzi na to pytanie:

Czy opłaci się nam poświęcać więcej czasu na grę podczas closed bety?
Po prostu chciałbym wiedzieć czy po ewentualnym resecie kont osoby które poświęciły więcej czasu na gre dostaną jakieś większe profity, czy będzie rozdawane "każdemu po równo" i po prostu nie ma sensu poświęcać na gre więcej czasu niż mamy na to ochotę.



 
VonMaster;n6876700 said:
Pytanie więc pozostaje, czy opłaci się nam poświęcać więcej czasu na grę podczas closed bety?

Grasz w grę jako jeden z pierwszych na świecie i swoimi uwagami masz możliwość wpłynąć na jej ostateczny kształt. To za mało? Przecież właśnie do tego służą takie testy, nie do nabicia maksymalnego poziomu czy zdobycia wszystkich nagród przed premierą.
 
HuntMocy;n6913750 said:
Grasz w grę jako jeden z pierwszych na świecie i swoimi uwagami masz możliwość wpłynąć na jej ostateczny kształt. To za mało? Przecież właśnie do tego służą takie testy, nie do nabicia maksymalnego poziomu czy zdobycia wszystkich nagród przed premierą.
Ja wiem że do tego służy beta, ale skoro zostało już powiedziane że w razie restartu gracze będą wynagrodzeni to chciałbym wiedzieć, czy gracz robiący 1-2 lvle dziennie, zgłaszający bugi i uwagi zostanie wynagrodzony tak samo, lub gorzej od osoby której gra nie ma nic wspólnego z "testowaniem" i ogranicza się do poddawania walk, dawania GG i kupowania 10 beczek dziennie.
 
Dobre pytanie, podbijam, wartościowe maile z faktycznymi zgłoszeniami błędów i uwag również powinny być brane pod uwagę, nie tylko sam udział i farma o której wspomniał VonMaster. Tym bardziej przydałoby się zablokowanie GG dla osób poddających grę żeby od razu wyeliminować taki element.
 
Ktoś wie może co ile konkretnie będą te fale zaproszeń do bety? Gdyż po prostu nie mogę wytrzymać, tylko cały czas oglądam materiały z gwinta.
 
Top Bottom