[Wiedźmińskie Gadżety - wasze opinie]

+
zdecydowanie kufel, coby wypić zdrowie AS'a i Redów :beer:, a kubek, żeby rano zapić kaca :dead:
 
Xanadu said:
Czy są plany związane z taką atrakcją?To bardzo miłe akcesorium i chętnie bym sobie je sprawił ponownie.Jak widać - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/82074cb8796f299a.html - ma on u mnie całkiem czołowe miejsce i chciałbym, aby tak pozostało i w przyszłym roku SmileyPozdrawiam,Xan Smiley
Wygonili nas z tamtego tematu to tu napiszę.Kalendarz jest ciągle do kupienia tu:http://www.gram.pl/sk7_8AfeJ,1_Wiedzmin_Kalendarz_2008.htmlA pod koniec tego roku może będzie kolejny. A może nie. Ale jajnie by były gdyby jednak tak.Z drugiej strony patrząc na ankietę - są tam przedmioty, których wdrożenie do produkcji jest dopiero planowane. Nie ma wśród nich kalendarza, więc są dwa wyjścia: albo definitywnie nie będzie kalendarza, albo bankowo będzie. :D
 
Uwzględniając moje niedopatrzenie (wątek gadżetów) - wygląda na to, że jednak go nie będzie....
 
da się jeszcze gdzieś kupić Medalion? :p oraz kubek lub kufel :D oczywiście medalion jest najlepszy, szkoda tylko że nie działa :p
 
jot23 said:
da się jeszcze gdzieś kupić Medalion? :p oraz kubek lub kufel :D oczywiście medalion jest najlepszy, szkoda tylko że nie działa :p
Jeszcze nie wiadomo kiedy gadżety zostaną wystawione na sprzedaż.
I jeszcze raz nikt Ci nie odpowie, bo nie jeszcze wiadomo
 
Medalion i sygnet chociaż szkoda że jeszcze ich niema . Mogli by wprowadzić do sprzedaży wszystkie te gadżety było by fajnie, mogli by dać jeszcze koszulki z wiedźmin edycja rozszerzonai nie tylko w rozmiarze L ale również w rozmiarach XL i XXL dla zwiększenia klienteli.
 
Wiedźmińskich medalionów (wypukłych) nie ma w detalicznej sprzedaży, są one częścią Edycji Kolekcjonerskiej. Jedyne co Ci pozostaje, to cierpliwie czekać, aż któryś z gadżetów zostanie wprowadzony i liczyć na to, że będzie to właśnie medalion.
 
Ja głosowałem na medalion i sygnet, szczególnie chciałbym mieć medalion, fajnie by wyglądało jak bym wszedł tak na maturę z wilkiem zamiast z krawatem
 
mam pytanie do osób, które posiadają figurkę Wiedźmina: na niektórych zdjęciach ta figurka ma twarz podobną zupełnie do nikogo. Jak ta figurka wygląda w realu? Czy faktycznie ma taką niepodobną twarz do komputerowego Wiedźmina? Czy może to tylko te fotki krążące po sieci są nieudane? Proszę o odpowiedź.
 
moonman said:
mam pytanie do osób, które posiadają figurkę Wiedźmina: na niektórych zdjęciach ta figurka ma twarz podobną zupełnie do nikogo. Jak ta figurka wygląda w realu? Czy faktycznie ma taką niepodobną twarz do komputerowego Wiedźmina? Czy może to tylko te fotki krążące po sieci są nieudane? Proszę o odpowiedź.
Moja figurka wygląda naprawdę ładnie. Twarz nie jest idealnie taka jak w grze, ale prezentuje się naprawdę dobrze. Cała figurka jest bardzo ładna i nieźle wygląda na biurku, koło wiedźmina. :)
 
Jeśli kogoś interesuje i posiada wirtualne pieniądze za gry z cd projektu to wykorzystując je w sklepie gram.pl można kupić Wiedźmiński kubek do gry w kości za 19,90 złotych.
 
Top Bottom