Wspólne granie

+
Wspólne granie

Witam,

Zróbmy jeden wątek gdzie będziemy wspólnie grać, bo można dostać niezłej sieczki czekając w publicu.

piszę się ktoś na 20?
 
No ja już czekam na "Polska" - czekam już z Napoleonem na chętnych poczekamy tak do 20:20. Jak się nikt nie pojawi gramy sami :)
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Ja mogę z kimś szpilnąć dziś po godzinie 19. O ile nauczy mnie grać :D
 
Hej, jest ktoś chętny żeby pograć w sobotę albo niedzielę? Wiem, że to jeszcze prawie tydzień czasu, ale wolę się ustawić wcześniej bo jak na razie w ogóle nikt nie dołącza do gie publicznych a chętnie bym wreszcie obczaił tę grę...
 
A jaka godzina Ci pasuje? Ja wieczorem mogę gdzieś wychodzić w sobotę, ale tak poza tym to jestem dyspozycyjny :)
 
Fajna gra. Idealna na multiplayer dla osób, które w realnym świecie nie mają z kim grać w planszówki...
:sad:
Póki co jednak słabo z liczbą dostępnych graczy...
:look:

EDIT:
Wpiszcie w nazwie gry prywatnej
i zagrajcie ze mną w tą najnowsza grę!
BTW Chyba łatwiej znaleźć graczy na sesję w leciwym Neverwinter Nights....
:huh:
 
Last edited:
@GosuPl trzymam Cię za słowo :)
Co do zasad... Jak się ma wersje papierową gry no to rzeczywiście trochę czasu nad instrukcją trzeba spędzić, ale wersja cyfrowa pięknie prowadzi Cię za rękę :)
Nie ma żadnego samouczka, ale gra nie przepuści Cię dalej jeśli nie wykonasz pewnych czynności. Po za tym wszystkie możliwe do wykonania opcje ładnie się świecą więc będąc nawet kompletnie zielony możesz sprawnie grać :)
 
Ja natomiast mam takiego buga, gram sobie sam vs kompuer (poznaję dopiero grę) i wszystko szło fajnie, grałem z 40 minut i nagle kiedy chcę wykonać jakieś posunięcie, czy to miksturę użyć, czy odpocząć itd.
Nic się nie dzieje, ikonka wybranej akcji zamienia się na czerwoną z białym krzyżykiem i napisem "Anuluj".
No kurde, da się to jakoś odbugować?
 
Last edited:
Jak ktoś chce zagrać to niech wchodzi teraz do gry.
Czekam tam z jednym "Brazylijczykiem" na 4 do partii.
 
Top Bottom