Zwiadowca z Crinfrid: nie dodaje kart

+
Status
Not open for further replies.
Zwiadowca z Crinfrid: nie dodaje kart

Witam serdecznie.
Nie wiem czy to bug, czy ja czegoś nie rozumiem, czy tak ma po prostu być.
Otóż chodzi o to, że w talii mogę mieć tylko 3 Zwiadowców z Crinfrid. Nie mogę sobie dodać ich więcej chociaż kart mam 6. Nie było by w tym nic dziwnego (jedynie to że max to 3 sztuki) gdyby nie to, że mając te 6 kart i w momencie dodawania ich do talii znikają mi one wszystkie, a w talii widnieją tylko 3. Poniżej przykłady różnych przypadków:

W talii 0 kart, poza talią 6 kart (wszystko gra):


W talii 1 karta, poza talią 5 kart (wszystko gra):


W talii 2 karty, poza talią 3 karty (no właśnie i gdzie jest szósta karta??):


I uwaga - w talii 3 karty, poza talią 0 kart (więc gdzie się podziały trzy karty??):


Nie zwróciłbym na to uwagi ale mając w talii 4 zwiadowców i znajdując w beczkach piątego i szóstego po prostu mi ich nie dodawało do mojego zasobu kart. Dopiero zdejmując z talii wszystkich zwiadowców w zasobach kart mam 6 sztuk. Bez sensu. Wie ktoś o co z tym chodzi??
 
W talii możesz posiadać jedynie trzy kopie tej samej KARTY. Ta sama karta jest określana przez jej NAZWĘ (w twoim wypadku Zwiadowca z Crinfrid). Inną sprawą jest to, że te same karty (o tej samej nazwie) mają różne arty i w kolekcji są właśnie grupowane względem wyglądu, są rozdzielane mimo że to te same karty i nie użyjesz ich więcej niż 3 :). A mechanizm składania decku działa tak, że podaje ci wszystkie karty (oczywiście bez zbędnych powtórek) i jeśli wykorzystasz maksymalną ilość danej karty, to automatycznie mechanizm nie pokazuje ci kart, których i tak już nie dołożysz.
 
Last edited:
To by wyjaśniało sprawę. A ja głupi w beczkach wybierałem zwiadowców by mieć ich więcej w talii :) :) :)
 
Skoro problem rozwiązany to zamykam. Na przyszłość dzdzowniczy polecam rozejrzeć się po forum zamiast zakładać temat dla jednego pytania. Odpowiedni wątek zazwyczaj istnieje.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom