Wyzwanie Wróżb GWENT World Masters — wytypuj zwycięzców!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Przedstawiamy oficjalne Wyzwanie Wróżb GWENT World Masters, w którym możesz przewidywać zwycięzców i wyniki finałowych starć, zdobywając przy tym wyjątkowe nagrody.

Wyzwanie Wróżb GWENT World Masters potrwa do północy 13 marca. Po tej dacie nie będzie możliwości dołączenia do wyzwania ani zmiany swoich typów. Szczegóły oraz nagrody za Wyzwanie znajdziesz na dedykowanej stronie.

Przygotowaliśmy również nowe Twitch Dropsy!

 
Wkradł się Wam błąd w newsletter wysyłany do graczy. Tam w wersji PL piszecie że rewers też jest za 4h oglądania.

A swoją drogą jakby kogoś ciekawiło to polska nazwa tytułu to: Super Kibic

No i powodzenia z typowaniem. Jak to już wyliczono szansa na wytypowanie wszystkich wyników poprawnie (a to warunek by otrzymać skiny i ramkę) to 0.000815%.
 

Lexor

Forum veteran
@Alicja. Zakładam, że w związku z przesunięciem turnieju na termin (w chwili obecnej) nieokreślony, to termin "do północy 13 marca" również przestał obowiązywać? Czy też (pomimo tego przesunięcia) wciąż powinniśmy oddać swoje głosy do 13 marca?
 
To lubię w lolu, często dobrze typuje, ciekawe jak tutaj będzie =]
 
Last edited:

Alicja.

CD PROJEKT RED
Wyzwanie zakończy się planowo, dzisiaj o północy i zostanie wznowione po ogłoszeniu nowej daty turnieju GWENT World Masters.
 

Lexor

Forum veteran
@Alicja. Czy więc dobrze rozumiem, że nasze głosy będzie można potem zmienić i te oddane dziś nie muszą być jeszcze naszymi ostatecznymi?
 

Lexor

Forum veteran
Czy Wy też tak macie że już teraz wchodząc na podaną stronę macie komunikat "World Masters Divination Challenge will be reopened after a new date for the tournament is announced." i już nie można brać w tym udziału?

Pytam, bo "jeszcze przed chwilą" @Alicja. napisała, że będzie otwarte dziś do północy, więc nie wiem czy to jakis błąd po mojej stronie, czy też zamknęli już teraz? Nie wchodziłem wcześniej na podaną stronę, więc nie wiem jak było.
 
Top Bottom