Twitch Drops już dostępne w GWINCIE!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Twitch Drops już dostępne w GWINCIE!



Jeśli w ten weekend planujecie oglądać transmisję z GWENT Challenger #2, mamy dla Was dobrą wiadomość - podczas streamu na Twitchu będziecie mieli szansę na zdobycie nagród w grze!

Wystarczy że połączycie swoje konto GOG.com z kontem na Twitchu aby za każde 30 minut oglądania streamów z GWINTA uzyskać szansę na otrzymanie 50 Pyłu Meteorytowego lub 3 beczek z kartami.

Dodatkowo, za oglądanie oficjalnej transmisji z GWENT Challenger będziecie mogli zdobyć tytuł, beczkę z kartami oraz ulubioną kartę zwycięzcy turnieju (możecie je znaleźć w Profilach Graczy na Twitterze @GWENTMasters).

Odwiedźcie playgwent.com/twitch-drops żeby zobaczyć pełną listę nagród i zasady działania Twitch Drops.
 
Last edited:

Gość

Guest
Jedna osoba podczas streamu będzie nagradzana czy losowo ale wszyscy uczestnicy i jest szansa na kilka osób jednocześnie?
 
Nie wiem co to sppwodowalo (znając życie polityka Sony i MS) ale wielka szkoda że konsolowi gracze nie dostali takiej szansy :(
 
Świetna sprawa, szczególnie dla osób które więcej czasu spędzają na twitchu.
To nas CD Projekt rozpieszcza.

Ja mam kilka pytań odnośnie inicjatywy:
- Czy jest to świąteczna promocja na czas określony czy na stałe nie licząc extra wydarzeń i nagród za oglądanie np.challengera
- Skąd wiadomo czy coś wygraliśmy, czy musimy śledzić ilość pyłu i beczek w kolekcji czy wyskakuje jakaś informacja o Dropie podczas oglądania stremu
- Ostanie co w wypadku oglądania kilku stremów jednocześnie.


 
Gdzie jest dokładnie wyświetlane powiadomienie o tym że dany streamer uczestniczy w dropsach?
Gdzie na twichu można sprawdzić czy mamy włączoną opcję twitch drops?
 
Jedne rzeczy nie rozumiem oglądający tez ma mieć włączone twitch dropsy jesli tak to dlaczego nie jest napisane jak to ma zrobić
 
hmm... liczą się tylko streamy ze 100 widzami... Nie sądzę aby był to dobry pomysł. Wszyscy będą oglądać głównych streamerów przez co w dłuższej perspektywie ucierpi społeczność. Jeżeli mam do wyboru z jednej strony oglądanie Merchanta, Mogwaia albo Swima i przy okazji zdobywanie nagród, a z drugiej poszukanie kogoś nowego, z mniejszą widownią to ciekawe co wybiorę? CDPR nie chodzi chyba o to żebym musiał oglądać dwa kanały na raz (wyciszony z większą widownią na którym mogę zarobić i ten który chce oglądać)? Obecne rozwiązanie mocno uderza w rozwój społeczności.

Moim zdaniem lepiej by było gdyby odpuścić kryterium 100 widzów.
 
Twilightus;n9997711 said:
Jedne rzeczy nie rozumiem oglądający tez ma mieć włączone twitch dropsy jesli tak to dlaczego nie jest napisane jak to ma zrobić

Wejdź na stronę dropsów - link w pierwszym poście w temacie - kliknij wielki złoty napis "połącz konta" i dalej Cię poprowadzi samo
 
Konta są połączone i nic więcej tam nie ma, ja się nie pytam jak połączyć konta tylko jak włączyć dropsy o ile muszę mieć włączone jako widz tego nie ma napisanego.
 
Dopiero rozpoczęliśmy korzystanie z funkcjonalności Twitch Drops i obecnie testujemy jej możliwości. Z tego powodu jesteśmy otwarci na wszystkie opinie i sugestie :)

Likierr;n9997521 said:
Skąd wiadomo czy coś wygraliśmy, czy musimy śledzić ilość pyłu i beczek w kolekcji czy wyskakuje jakaś informacja o Dropie podczas oglądania stremu
Kiedy coś wygrasz dostaniesz prywatną wiadomość od naszego bota.

Likierr;n9997521 said:
Ostanie co w wypadku oglądania kilku stremów jednocześnie.
Oglądanie kilku streamów jednocześnie nie zwiększa Twojej szansy na zdobycie nagrody.

sew1500;n9997671 said:
Gdzie jest dokładnie wyświetlane powiadomienie o tym że dany streamer uczestniczy w dropsach?
Jeśli nie jesteś pewien czy dany streamer korzysta z Twitch Dropsów obserwuj czat, gdzie co jakiś czas nasz bot cdprojektred_chatbot informuje o tej funkcjonalności.

sew1500;n9997671 said:
Gdzie na twichu można sprawdzić czy mamy włączoną opcję twitch drops?
Twilightus;n9997711 said:
Jedne rzeczy nie rozumiem oglądający tez ma mieć włączone twitch dropsy jesli tak to dlaczego nie jest napisane jak to ma zrobić
Jako widz wystarczy, że połączysz konto GOG.com z kontem Twitch. Możesz to zrobić przez stronę playgwent.com/pl/twitch-drops, a połączone konta znajdziesz na Twitchu w zakładce Settings>Connections.


 
Z tego co rozumiem to jeżeli połączysz konta to od tego momentu nalicza ci się czas przy oglądaniu kanału w kategorii Gwint (czyli masz włączone dropsy). Chyba, że coś źle zrozumiałem :)
 
ja orientacyjnie w sumie poswiecilem juz ok 4 godzin na ogladanie streamu ..niestety zaden drop nie wypadl (konta polaczone) nie wiem dlaczego , czy ktos moze mi pomoc?
 
Te dropsy wpadają chyba tylko losowym graczom wśród oglądających. Za to, za 4h 5h oglądania powinieneś dostać tytuł oglądacza.
 
Last edited:
McBobek;n10002071 said:
Te dropsy wpadają chyba tylko losowym graczom wśród oglądających. Za to, za 4h oglądania powinieneś dostać tytuł oglądacza.

tytul obserwatora jest przyznawany za 5 h ogladania wiec moze jeszcze brakowac ... pozniej napisze czy mi cos przyznalo bo narazie to kiepsko wyglada (albo mam cos skopane) ..sam nie wiem
 
wiesiuwies;n10002021 said:
ja orientacyjnie w sumie poswiecilem juz ok 4 godzin na ogladanie streamu ..niestety zaden drop nie wypadl (konta polaczone) nie wiem dlaczego , czy ktos moze mi pomoc?

A jak duże stremy oglądałeś? Pamiętaj, że liczą się tylko te z minimum 100 widzami. Ewentualnie masz pecha, ja też nic nie wygrałem;)

Mam taką sugestię. Skoro CDPR zbiera informacje o czasie w jakim konkretna osoba oglądała streamy to może niech ta informacja pokazuje się również na panelu Gwinta. Taka zwykła informacja: Oglądałeś stream Gwinta przez X godzin X minut.
 
Last edited:
StaryAlchemik;n10002111 said:
A jak duże stremy oglądałeś? Pamiętaj, że liczą się tylko te z minimum 100 widzami. Ewentualnie masz pecha, ja też nic nie wygrałem;)

Mam taką sugestię. Skoro CDPR zbiera informacje o czasie jaki konkretna osoba oglądała streamy to może niech ta informacja pokazuje się również na panelu Gwinta. Taka zwykła informacja: Oglądałeś stream Gwinta przez X godzin X minut.

Dokładnie taka informacja by się przydala ..super pomysl

pilnuję tego miały ponad 1000 widzów ...
 
Ja mam taki problem dziś oglądałem tego twicha z 5h no i niby dostałem informacje o nagrodzie ale wchodzę do gry i puki co żadnego nowego tytułu nie ma , więc nie wiem czy te tytuł pojawią się później czy to jakiś nie zamierzony błąd .

Ogólnie pomysł bardzo fajny szkoda tylko że drop jest dość niski można oglądać 5h i nic nie dostać
Pozdrawiam :)
 
Top Bottom