cdp.pl polskim dystrybutorem tytułu Wiedźmin Gra Przygodowa

+
MM360 said:
Zależy kiedy kto ma sesje:p Jako, że ja już od paru dobrych lat nie jestem studentem, to niezbyt pamiętam dokładne daty. Może podczas?:)/>
A jakieś nowe info będzie na temat W3 wraz z premierą nowego forum ? Rozumiem obecną posuchę, bo teraz Wiesiek sam się reklamuje po co większych stronach, będąc tu i tam nominowany do najbardziej oczekiwanej gry RPG.
 
Dlaczego jak chce się zapisać do newslettera to wychodzi takie info?
 
IwaN said:
A wówczas wszystkie posty i oreny pójdą się...

Pal licho oreny, ale...
Przy okazji ostatniego restartu forum praktycznie wszystkie posty poszły się kochać, drugi raz bym nie zdzierżył.
Żądam zadośćuczynienia, przywrócenia zrabowanego przeszło pół tysiąca wpisów, choćby wyłącznie w formie wartości dodanej do licznika postów, a także dziesięciu tysięcy (może być funtów brytyjskich) za straty moralne plus konto premium na... Ekhem. Niech zostanie dziesięć patyków. Nie będę taki.

IwaN said:
Planszówki przeżywają w Polsce renesans. Być może warto przekonać do nich swoich znajomych? Niekoniecznie zaczynając akurat od Wiedźmina.

Przekonać… Równie dobrze mogę próbować zawrócić rzekę przy pomocy łyżeczki. Rezultat będzie identyczny. Niestety planszówka jest totalnie nie dla mnie, chyba że jako ładny gadżet. Dlatego też infem tym jaram się niczym Aborygen na trzydziestostopniowym mrozie.
 
eustachyJ23 said:
Pal licho oreny, ale...
Przy okazji ostatniego restartu forum praktycznie wszystkie posty poszły się kochać, drugi raz bym nie zdzierżył.
Żądam zadośćuczynienia, przywrócenia zrabowanego przeszło pół tysiąca wpisów, choćby wyłącznie w formie wartości dodanej do licznika postów, a także dziesięciu tysięcy (może być funtów brytyjskich) za straty moralne plus konto premium na... Ekhem. Niech zostanie dziesięć patyków. Nie będę taki.
A ja proponuję, wzorem mojego drugiego ulubionego forum, pozbyć się jakiegokolwiek systemu oceniania postów i licznika tychże.

Zaobserwowany efekt to znaczne wzmożenie merytorycznej dyskusji, spadek liczby postów nabijanych pod licznik i pisanych "pod publikę". Serio.

/OT

Co do planszówki, to tak jak już wspominałem w innym wątku, jestem na nią bardziej napalony niż na W3. BIERZCIE MOJE KORONY!!!
 
Wygląda świetnie ;) W dodatku jeśli zagranicznym wydawcą będzie FFG to tym lepiej chociaż jeszcze chyba nie podali o tym informacji na swojej stronie.
 
HuntMocy said:
Wygląda świetnie ;) W dodatku jeśli zagranicznym wydawcą będzie FFG to tym lepiej chociaż jeszcze chyba nie podali o tym informacji na swojej stronie.
Na stronie jeszcze nie, ale na ich profilu FB już jest. :)
 
@ Chodak O postach - jestem za, ale o ile wiem co jakiś czas wybucha dyskurs inspirowany , jak sądzę odmiennym zdaniem Wielbicieli Liczników. A tak merytorycznie to świetnie, że witcherabout ckość Się rozwija, tzn. literatura, gaming taki i owaki, gadżety bajery. Szkoda tylko, że czasem kieszeń ledwo zipie.
 
Max said:
Wolalbym cos w nowszej wersji i pod patronatem CDP R.
Z grami Redów jest toto kompatybilne. Fakt, mechanika może wydawać się obecnie kapkę archaiczna, ale zawsze można skorzystać z najpopularniejszych pokroju d20, z Gry Wyobraźni podbierając informacje o świecie i klimat.
 
Dopiero teraz obejrzałem zajawkę Oprawa dżwiękowa- BOMBA. Wykop,że hej! Muszę mieć, choćbym miał grać z sobą.
 
MarcinV said:
... Muszę mieć, choćbym miał grać z sobą.
No przydała by się opcja single player do planszówki :), albo wersja na PC. Moi koledzy zaraz po studiach rozjechali się po świecie i jedyną możliwością wspólnego pogrania jest wersja na PCty (coś jak Talisman Digital Edition).
 
SMiki55 said:
A ja będę hardkorem i zagram z własną rodziną
Ja tak hardkorem nie dam rady zostać :(. Łatwiej mi będzie wejść na dach bloku po kablu od internetu niż przekonać do planszówki rodzinę lub kolegów z pracy :(.
 
Cóż, jest parę dobrych planszówek, które oferują opcję solo, ale Wiedźmin się raczej nie będzie do nich zaliczał. Będzie jednak wersja mobilna :p Zawsze też można się próbować zgadać z innymi forumowiczami, tylu tutaj użytkowników, że jest spora szansa iż będzie ktoś zainteresowany z tego samego miasta ;)

Vojtas, faktycznie :)
 
HuntMocy said:
Zawsze też można się próbować zgadać z innymi forumowiczami, tylu tutaj użytkowników, że jest spora szansa iż będzie ktoś zainteresowany z tego samego miasta ;)
Otóż to. Na forach poświęconych grom (np. na Gamesfanatic) ludzie się umawiają na wspólne partie. Niektóre puby też organizują wieczory planszówkowe 1-2 razy w tygodniu. Można tam pójść na Jana i znaleźć kogoś do gry. Problem pojawia się, gdy ktoś mieszka w mniejszym mieście czy na wsi - tu faktycznie może być problem. Polecam również śledzić terminarze konwentów i festiwali planszówkowych - często wstęp na nie jest za free.
 
Zdaje mi się, że na Gamescomie była zaprezentowana za szkłem trochę inna wersja niż ta widoczna na oficjalnej stronie. Czy ta starsza to był prototyp, czy to finalna wersja, bo zdaje mi się, że była bogatsza od zaprezentowanej w zwiastunie.
 
ynterono said:
Czy ta starsza to był prototyp, czy to finalna wersja, bo zdaje mi się, że była bogatsza od zaprezentowanej w zwiastunie.
Tak, to był prototyp. Poza tym chyba trochę źle do tego podchodzisz. Planszówka to nie edycja kolekcjonerska, gdzie dodatkowy gadżet robi dużą różnicę. Gra ma być przede wszystkim płynna, klimatyczna, emocjonująca, z ładną oprawą, a czy ma kilka żetonów więcej czy mniej, nie ma znaczenia. Jeśli Ci się nie spodoba mechanika, to dodatkowe karty jej nie uratują.
 
Top Bottom