Wiedźmin 2 nominowany w 9 kategoriach na European Games Award

+
Głosy oddane!
Wygrywamy we wszystkim ale w community myślę że będzie ciężko wygrać... pikselowców jest dużo :D
 
Niedobrze, mamy tylko 3% przewagi nad BF3 w kategorii "najlepsza zręcznościówka" i tylko 1% nad Minecraftem. :|
 
Vojtasass said:
Niedobrze, mamy tylko 3% przewagi nad BF3 w kategorii "najlepsza zręcznościówka" i tylko 1% nad Minecraftem. :|
Tak jak przewidywałem. Nasza społeczność się wystrzelała. Teraz Wiedźmin będzie już tylko tracił.
 
E tam, wystrzelała. Czy to już naprawdę WSZYSCY z międzynarodowego community ? Może trzeba wysłać meile z zachętą do głosowania ? (bez sugerowania, na jaką grę oczywiście). Może niektórzy użytkownicy rzadko na forum zaglądają i nie wiedzą o konkursie.
 

Scani

Forum veteran
Wygląda na to, że Minecraft właśnie przegonił nas o ułamki procenta w kategorii Best European Community...
 
Scani said:
Wygląda na to, że Minecraft właśnie przegonił nas o ułamki procenta w kategorii Best European Community...
No to trzeba zmobilizować ochotnicze rezerwy...
 
Vojtasass said:
No to trzeba zmobilizować ochotnicze rezerwy...

Hm... wszyscy zakładamy nowe konta e-mail i rejestrujemy się na stronie konkursu jeszcze raz? ...

Boże... do końca głosowania jeszcze ponad miesiąc (37 dni).
 
Wiadomo że dogania ... Minecraft jest za darmo i można w niego grać na słabych komputerach ... a Wiesiek kosztuje może dla nas 80 zł to nie dużo , ale dla innych tak i przez to więcej ludzi gra w minecrafta . Nie mam nic do tych klocków ale Wiedźmakowi może podeszwę lizać . No i niestety już przegrywamy ;/ ;/ ;/
 
Wiedymin said:
Wiadomo że dogania ... Minecraft jest za darmo i można w niego grać na słabych komputerach ... a Wiesiek kosztuje może dla nas 80 zł to nie dużo , ale dla innych tak i przez to więcej ludzi gra w minecrafta . Nie mam nic do tych klocków ale Wiedźmakowi może podeszwę lizać . No i niestety już przegrywamy ;/ ;/ ;/

Nie wiem w jaką wersję minecrafta grasz, ale nie jest on darmowy.

Ludzie graja w niego nie z powodu ceny, tylko z powodu gigantycznych mozliwosci jakie ta gra daje.

Wracając do konkursu, wszelakie głosowania w kategorii komjuniti, nie mają sensu, bo są tylko i wyłącznie wykładnią tego, które jest liczniejsze, a nie "lepsze". Oczywistym jest że MC wygra. Sama idea tej kategorii jest mocna chybiona moim zdaniem.
 
Ciekawa kategoryzacja: Adventure, Action, Indie, Strategy. Według organizatorów nie ma na rynku gier RPG. W związku z tym W2 wrzucają na jedną półkę razem z BF-em. Być może był to chwyt nacelowany na przejrzystość rankingu. Nie wiem. Tak czy inaczej dla mnie dyskredytuje to ten konkurs. To tak jakby dziennikarze z jakiegoś portalu motoryzacyjnego porównywali Ferrarri Enzo i Kia Ceed, kuriozum IMHO.
 
Top Bottom