Ostatni dzień głosowania na Wiedźmina 2 na EGA

+
frik76 said:
wykorzystałem 5 kont email do zagłosowania na wieska i spółkę :) oby to coś dało
Pójdziesz za to do piekła... :( Nie prosimy o zwycięstwo. I tak wygramy.
 
@IwaN Dokładnie, Wiedźmin 2, to najlepsza (pomimo moich narzekań na silnik renderujący na xboxie) gra na PC i wspomnianego Xbox'a 360. Mam nadzieję że dostanie jak najwięcej nagródi wyróżnień, bo im się należy. Tylko żebyście nei spoczęli na laurach przy pracach nad "trójeczką" :p.
 
W tym świetle moja wypowiedź wygląda jak nawoływanie do czynów o niejasnej postawie moralnej. A miało być dokładnie odwrotnie. :(
 
[media]http://www.youtube.com/watch?v=aJlaiUkPgUI[/media]

Pełne wyniki
No to znamy wyniki :D Gratulacje! Szkoda tylko, że nie udało się z community.
 
No gratulacje. W sumie w tym samym momencie (niecałą minutą później) napisałem post o tym w temacie o CaesCom. Widać źle trafiłem ;)...

Tak przy okazji to ruszyły zapisy na betę REDkit. Zapisy potrwają do 30 września, a premiera (prawdopodobnie) w zimę.

A teraz nieco smutniejsza (a może i nie?) wiadomość. Według serwisu GRAM.PL REDkit będzie prostym narzędziem o dość ograniczonych możliwościach.
 
Scani said:
Szkoda tylko, że nie udało się z community.

Nie chcę być trolem, ale społeczność minecrafta to 7.000.000 legalnych użytkowników + 30 mln piratów, nieskończona ilość forów, dodatków, modów, skinów itp, itd. To że wygrali w kategorii community mnie nie dziwi, no chyba, że źle rozumiem czego dotyczy ta kategoria
 
IwaN said:
Tak przy okazji to ruszyły zapisy na betę REDkit. Zapisy potrwają do 30 września, a premiera (prawdopodobnie) w zimę. A teraz nieco smutniejsza (a może i nie?) wiadomość. Według serwisu GRAM.PL REDkit będzie prostym narzędziem o dość ograniczonych możliwościach.
No to już nic nie rozumiem - w newsie było info, że będzie można robić nowe lokacje, a to bynajmniej nie świadczy o ograniczonych możliwościach.



PS. Gratki Redzi za te 6 nagród. :)
 
Gratuluję i życzę następnych sukcesów!
 
Vojtasass said:
No to już nic nie rozumiem - w newsie było info, że będzie można robić nowe lokacje, a to bynajmniej nie świadczy o ograniczonych możliwościach.

To są tylko wypowiedzi dziennikarzy. zapewne z wrażeń po prezentacji. Jak będzie naprawdę zobaczymy po premierze lub podczas bety.
 
Top Bottom