Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Nawet nie chcę myśleć co zrobiłby z moją głową gameplay :E mam na kompie galerie 60 secreenów z W3, i nieraz potrafię je godzinę przeglądać...
 
To już lepiej by były to ryciny, ale z opcją włączenia screena (coś jak z postaciami i kartami sexu z W1), jeśli klikniemy na odnośnik, na ekranie pojawi się screen czy jakiś ładny concept art.
Ogólnie już o tym bestiariuszu wspominałem, bardzo bym chciał taki w EK, właśnie stylizowany na księgę, z ładnymi rycinami.

Bardzo fajny pomysł. Rycina by ładnie pasowała do bestiariusza imo. Może do tego możliwość włączenia czytania skróconego opisu przez Geralta albo Jaskra. Przychodzi mi jeszcze do głowy model 3d, coś jak np modele broni czy pancerzy w skyrimie, gdzie można dowolnie obracać i oglądać je z każdej strony. Tylko to jakoś tak mi nie pasuje do świata Wiedźmina. Może do Cyberpunka prędzej. @shasiu włącz odbieranie PW :)
 
Co do bestiariusza, to ci, którzy go już widzieli, twierdzą że wygląda re-we-la-cyj-nie. Ponoć bez porównania do poprzednich części. Jeśli wierzyć dziennikarzom, dostaniemy bestiariusz ładniejszy niż w jakiejkolwiek innej dotychczasowej grze. W razie czego można zawsze spytać moderatorów... Oni w końcu widzieli gameplay i zapewne również bestiariusz. Ale temat jest :censored: więc nie wiem czy odpiszą. :X
 
Dlaczego moderatorzy milczą właśnie ? O co to biega ? Dlaczego nie powiedzą o tym co widzieli ? Czyżby mieli embargo ? Moderatorzy chociaż powiedzcie kiedy dacie o tym znać bo posucha na forum jest straszna !!!
 

Guest 3669645

Guest
Zapewne mają tam jakieś embargo. I nie tylko, wiadomo, że jak zaczną się chwalić co tam widzieli to od razu byłby shitstorm na forum, że oni widzieli, a my nie :p

Taki bestiariusz wzorowany na księgę ze stylizowanymi szkicami to by było coś genialnego. Z tą "ludowością" bym tez nie przesadził, bo przecież Geralt to Wiedźmin, profesjonalista, a profesjonaliści winni posiadać profesjonalny bestiariusz a nie ludowe wyobrażenia gdzie wszystko jest podkoloryzowane a i połowa stworów nie istnieje :p Chociaż fajnie byłoby poczytać o diabołach co lubią płatać figle chłopom :D

Coś w środę. A co to za okazja w tę środę?
 
To samo widzieli co reszta dziennikarzy oraz tych z YT. Takich wrażeń było z kilkadziesiąt. Tylko nie rozumiem czemu moderatorzy? Rozumiem, że pełnią nie byle jaką funkcję, trzymają forum w ryzach, dbają żeby napoleon oraz serek nie przesadzili, ale oni są bardziej równi od zwykłych użytkowników? Do tego wgl o tym nie wspomnieli, choć się nie dziwię.
 
@wojtekjanek92 sory, nie pamiętam dokładnie gdzie to czytałem, a nie mam teraz zbytnio czasu na szukanie. Ogólnie nie było żadnych rozbudowanych opisów, prócz tego, że bestiariusz prezentuje się genialnie. O ile dobrze pamiętam, Scani coś o tym pisał w swoim obszernym sprawozdaniu z prezentacji...
 
Albo to niech Geralt zacznie tworzyć swój bestiariusz, na początku byłaby to pusta księga, może tylko z bardziej pospolitymi zwierzaczkami, natomiast im dalej w las, tym by się ona zapełniała informacjami pisanymi własnoręcznie przez Geralta, z dodatkowymi spostrzeżeniami wiedźmina, szkicami bestii (tylko nie 4 kreski i podpis Nekker, jakby to narysował Geralt, ale śliczne arty) coś jak księga Caina z Diablo 3 http://www.diabloportal.pl/news/331/recenzja-ksiegi-caina/
Taki również widziałbym bestiariusz z EK
 
Co do moderatorów to my i tak wiemy, że oni widzieli więc mogliby powiedzieć czy faktycznie jest genialny. Nie muszą przecież zdradzać szczegółów a powiedzenia czy coś jest fajne czy nie REDzi zabronić im nie mogą.:secret:
 
Czy jest fajne czy nie to zawsze mogą powiedzieć, niech po prostu nie mówią o szczegółach, choć w sumie mija się to z celem, a dla czego? Gdyż wszystkie odpowiedzi brzmiały by pewnie: "fajne"...
 
Ale przecież mówiliśmy, że fajne. Ja w każdym razie mówiłam ;)
Fajne!

A szczegółów zdradzić nie możemy, to oczywiste raczej...
 
W sumie jakby zobaczyli to samą prezentację co media to po co by mieli embargo musieli widzieć coś nowego , ciekawe czy wszyscy moderatorzy widzieli?
 
Top Bottom