Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
Nadal wydaje mi się, że ikonki nad torbą alchemiczną są kapkę rozciągnięte. Ale może nikt nie zauważy :coffee:
 
Wydają się takie, owszem. Ale tak wyglądają już wyciągnięte z plików W2. Może faktycznie lepiej byłoby je podmienić zwykłymi wektorami o takich kształtach.
 
Zrezygnowałeś z zielonej klepsydry widzę, jeżeli nie ma sprzeciwu to ok, ale ja tam wolałem zieloną :p

Kawał dobrej roboty Rustine.
 
Mogę przywrócić starą, przecież to żaden problem. Hm, w sumie tak zrobię. Zaraz wyślę obie wersje językowe z poprawionymi elementami, klepsydrą i alchemią.
 
W sumie, ikony dziennika, ekwipunku itp. w prawym górnym rogu też można zrobić z wektorów - przy przemalowanych zwykłych wersjach widać nieco pixeli.

E: @Eskadro, mogę wrzucić na wiki Twój symbol Lwiogłowego?

E2: one problem. Symbole zwykłych "pierwiastków" alchemicznych są dwójkowe - może Rubedo, Nigredo i Albedo zrobimy podobne?
 
Last edited:
Ikonki zachodzą na siebie i przebijają te od spodu. Gra musi je jakoś skalować, dlatego zawsze będzie tak wyglądać.
@SMiki55
W dwójce nie ma dominantów.
 
Last edited:


Proszę bardzo.

Kiedy mógłbym oczekiwać tych herbów w wersji nieprostokątnej?
 
Niechaj będzie, biorę się. Może być coś w stylu herbu Lyrii i Rivii?

Po bokach umieszczę godła wasali, w środku herb Temerii.

BTW, błędny ten herb Lyrii&Rivii. Cintryjskie lwy wprowadził do niego Ceran, a za jego czasów one nie miały jeszcze koron.
 
Ja myślałem o tych herbach tak jakby nałożonych jeden na drugi. Wtedy ilość prostych linii będzie jak najmniejsza. Przygotuj tak jak uważasz, ja będę tak długo to ustawiał aż wyjdzie dobrze.
 
Nie chciałbym wstrętów żadnych Wam czynić, ale napisaliście, że interface gotowy, a Aard wciąż nie w lini...
 
Wiemy. Interfejs gotowy znaczy tle co "mamy wszystkie pliki przygotowane, wygląda to elegancko, pozostały drobnice do wyłapania i poprawienia"

:halt:

Heh, Triss zostawiłem sobie na deser, teraz jej normalmapa jest poprawna. Miejsce zasłaniania dekoltu jest lepiej zatuszowane, zniknęły też kabaretki. Całość zajęła 5 min. O ile prościej pracować z kobietą gdy tej mija okres.

:mean:
 
Nie chciałbym wstrętów żadnych Wam czynić, ale napisaliście, że interface gotowy, a Aard wciąż nie w lini...
Ale jeśli takie pierdółki będą Ci przeszkadzać, to lepiej naprawdę się nastawić, że będą błędy. Czasami ręka drgnie, kratki się nie zgodzą i przycisk jest przesunięty. Nie wyłapiemy wszystkiego, bo nie jesteśmy maszynami. Jakiekolwiek bugi i usterki się nie pojawią, nie rzucimy moda po wydaniu i nie stwierdzimy: "Było miło, bierzcie sobie, dajcie nam spokój". Poprawimy je.
Tu naprawiona alchemia: http://i.imgur.com/KvCzCE5.png
Przesunę Aarda i wrzucam obie wersje językowe na dysk Google'a.
@Eskadro, przesunięcie Aarda wynikało z tego, że w oryginalnej teksturze już tak było. Po prostu znaki w grze są umieszczone na tym płomieniu i nie w lini prostej, a wraz z nim.
 
Last edited:
Aha, nie pamiętam co kto ma. Mamy retekstury twarzy Zygfryda, Zoltana, Jaskra, utopca/topielca i golema od Pavel41lu?
 
Ja kompletnie nic nie mam i tylko od Ciebie dostawałem tekstury. Pawel pojawia się na forum, więc wystarczy się do niego odezwać.
 
Top Bottom