Wiedźmin 3: Dziki Gon

+

Attachments

  • 1797383_10151977263387672_883581679_n.jpg
    1797383_10151977263387672_883581679_n.jpg
    87 KB · Views: 51
No nie wiem, "Beta-testów mamy aż 10, co stanowi połowę tytułów z całego działu zapowiedzi. Na pierwszy ogień idzie Dark Souls II. Po napisaniu tekstu enki złożył zamówienie przedpremierowe. (...)Ale prawdziwą perełką jest coś, czego się nie spodziewacie. Otóż o pewnej grze, której poświęciliśmy aż cztery strony w dziale „już graliśmy”, nie możemy wam NIC powiedzieć. Nie możemy nawet zdradzić jej tytułu przed 11 lutego (stąd cenzura w spisie treści na drugiej podstronie), więc będziecie musieli poczekać do premiery CDA, żeby dowiedzieć się, o jaką produkcję chodzi."
O DS2 mówili że mają pisać...
 
Undomiel wyżej ładnie prosiła, ale widać tylko zdecydowane działania przynoszą efekty. Każdy następny post niezwiązany z tematem - poleci. Macie całe subforum o grach, tam możecie kontynuować dyskusję.
 
Last edited:
http://www.youtube.com/watch?v=J5iS3tULXMQ
Po obejrzeniu tego ,po raz kolejny można utwierdzić się w przekonaniu jak świetny ( i zimny ;) ) jest Charles Dance w roli Tywina. Nie mogę się doczekać, aby usłyszeć jego głos w roli Emhyra, no i jaki Cesarz będzie miał wygląd....
No i jaki będzie polski Emhyr, to też ciekawe.
Nie no Lannistera w wiedźminie to nie przeżyje xD

Ja osobiście nie przykładam wagi do tego kto podkłada głos, dla mnie liczy się fabuła :p Więc to może być każdy byle nie kastrat.
 
No włąśnie ja wyżej ,,wyskoczyłem'' z Charlsem Dancem, który podkłada głos Emhyrowi, ( w każdym razie temat wiedzmiński) a tu dalej jakieś Kotory, Gothici i zastanawianie się nad tym co to za gra będzie w CDA, skoro już wiadomo, że to nie będzie W 3. Moderatornia weźcie postawcie co niektórych do pionu ;)
Głos i wygląd Emhyra. Może nad tym by warto po debatować, taka tylko moja sugestia.

Jeśli nie zwróciłeś uwagi, to undomiel i Nars już zareagowali. Naprawdę nie musisz tego robić po nich.
zi3lona
 
Last edited by a moderator:

Guest 3669645

Guest
Przede wszystkim wpierw ogarnijmy, czym będzie ta cała "konferencja".

Bo obiło mi się o uszy że REDzi już nie robią konferencji w takiej formie jak kiedyś i będzie to jakaś zwykła paplanina o sprawach biznesowych cdp.pl

Meh.

Ja tam już po trailerze CGI nie spodziewałem się niczego konkretnego. Zbroje jak z jarmarku mające ozdoby na ozdobach i napakowani kolesie dzierżący miecze większe od nich samych. Podziękuję
 
Last edited by a moderator:
Taki sobie ten Lords of the Fallen nic szczególnego :C Nie powinni dawać, tego demka, bo to słabo wygląda niestety... I te dźwięki uderzania.... Może jeszcze to poprawią, ale jeśli w tym roku premiera... Taki słaby Dark Souls, ale jeszcze się zobaczy, jak na razie, ten klimat do mnie nie trafia :(
 
To w końcu jak to jest z tą konferencją? Kiedyś była mowa że całkiem rezygnują z czegoś takiego, potem że konferencje będą tylko typowo biznesowe (o CDP), ale widzę że niektórzy piszą jakoby spodziewali się wysypu informacji o Wiedźminie 3. Pobożne życzenia czy mam po prostu przestarzałe informacje?
 

Guest 3669645

Guest
Jeśli coś REDzi wypuszczą, to9 na pewno nie z okazji konferencji, także bym się na niej za bardzo nie skupiał :p

Żeby tylko coś w marcu ruszyło... Marzec, marzec kiedy ten marzec...

EDIT: A, właśnie. Miałem sen. Niefajny sen. A w tym śnie REDzi poinformowali, że gameplay wypuszczą dopiero na E3. A wcześniej nic.
 
Top Bottom