Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Teraz znajda sie spece ktorzy beda rozszyfrowywac post Marcina i dochodzić symbolem czego jest jedzenie burgerow:) czyWiesiek bedzie wypasny czy raczej zamerykanizowany czyli uproszczony:D

Szedłbym bardziej w stronę wypaśnego. Oj będzie, będzie.

Mowiąc teraz całkiem poważnie, muszę Was prosić o jeszcze nieco cierpliwości. Wiem, że już to mówiłem, ale czekajcie, bo jest na co. Obiecuję. A włosy już są bielsze niż były ostatnio:)
 
@Marcin Momot
Czy Geralt nadal będzie mógł pływać? W tym artykule http://stevivor.com/2014/02/preview-witcher-3/ jest takie zdanie: "Płatkow advised that we could potentially see battles with monsters take place at sea, although wasn’t able to confirm at the time whether we’d see the ability to actually swim in the water." Jak to wygląda na tę chwilę?

Biorąc pod uwagę fakt, że wywiadu udzielono zaledwie kilka dni temu, można śmiało założyć, że nie udzielę Wam konkretniejszych informacji w tym temacie już dziś. Przykro mi.
 
O tym pływaniu była mowa już dawno i wielokrotnie. Skoro po takim czasie nie możecie powiedzieć jednoznacznie, czy będzie czy nie, to można zakładać , że pływanie wyleciało z gry... Ciekawe co ze wspinaniem się?
 
To jak się Marcin pokazujesz, to czy walka na koniu jeszcze jest ( w jakiejkolwiek formie) czy już wyleciała z gry?
 
Czemu jak słyszę/czytam "Jak będzie, zobaczymy" to od razu nachodzi mnie myśl, że jednak nie?

No nic poczekamy kolejne kilka miesięcy na coś konkretniejszego... Chyba wlezę do zamrażalnika i się zahibernuję...
 
Marcin, mam tylko jedno pytanie, build który pokazywaliście w Australii to ten sam co na E3 i gamescomie czy coś nowszego?
 
@sneky ewidentnie taka jest polityka CD Projekt Red, by jeszcze chwilę potrzymać wszystkie niewiadome takimi jakimi są, nie ma sensu w tym momencie pytać o cokolwiek, dzięki Marcin za pojawienie się ;)
 
@sneky ewidentnie taka jest polityka CD Projekt Red, by jeszcze chwilę potrzymać wszystkie niewiadome takimi jakimi są, nie ma sensu w tym momencie pytać o cokolwiek, dzięki Marcin za pojawienie się ;)

Musicie zrozumieć, że robimy ogromną grę, w której chcemy też zastosować dość sporo innowacyjnych, zarówno dla gatunku jak i dla serii, rozwiązań (o wielu z nich nawet jeszcze nigdzie nie wspomnieliśmy), więc jeszcze nieco cierpliwości - proszę w imieniu całego zespołu:)
 
Top Bottom