Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Marcin już w pewnym sensie odpowiedział na to pytanie " W marcu jak w garncu " dodając do tego złowieszczo uśmiechniętą emotkę. Ciężko coś z tego wywnioskować, ale dopóki żaden z Redów nie zaprzeczy, to można mieć chyba dobre przeczucia, prawda? :D
 

Attachments

  • DSC_0011.jpg
    DSC_0011.jpg
    80 KB · Views: 48
Ciężkie pytanie. To jest zawsze kwestia subiektywnej oceny. Mi grało się dobrze. W W3 jest jeszcze lepiej:)

Mi na padzie brakowało dodatkowego palca aby efektywnie zmianiać znaki w czasie walki. Na klawiaturze i myszce grało mi się duuuuużo lepiej.

EDIT: Jeśli dobrze pamiętam to trzebabyło trzymać wciśnięty przycisk, żeby Geralt miał cały czas namierzonego przeciwnika co było niezwykle ch***** rozwiązaniem, bo właśnie ten palec by się przydał na zmianę znaków. Czy nie można było tego zrobić jak w Dark Souls? Dłużej przytrzymasz = namierza, kliknięcie zmienia przeciwnika, znowu dłużej przytrzymasz porzuca target? Największy mankament konsolwej wersji moim skromnym zdaniem.
 
Last edited:
No, a mówienie nic powoduje teorie, że gra ma problemy, a Deweloper ignoruje graczy, więc z dwojga złego "Wkrótce" jest lepsze.

"Wkrótce" działa dokładnie na tej samej zasadzie i niepokoju nie rozwiewa, niczego nie wyjaśnia.
O ile pamięć mnie nie myli po raz pierwszy ów termin pojawił się przy okazji ubiegłorocznego E3.
Od tamtej pory jest tylko odświeżany. Strasznie długie to "wkrótce". W praktyce oznacza "a cholera wie kiedy".
Tak więc tego, wszystko jedno "soon" czy milczenie.
Rzecz i tak sprowadza się do tego, że trzeba czekać nie wiadomo ile.
Po prawdzie wyboru nie mamy.
 
Ja tam wolę, jak pan Marcin mówi chociaż te "wkrótce" albo "niczego w tej chwili nie mogę powiedzieć" Przynajmniej wiemy, że jakiś kontakt jest :welcome:
 
Ja na ps4 będę grał w W3 na padzie.
Hej
Też tak planuję grać w W3 i w związku z tym zastanawiam się, czy pad da możliwość robienia Quick Save'a. Tego bardzo brakowało w W2. Czy mógłbyś zrobić wywiad w tej sprawie:). Może jakieś maźnięcie na touchpadzie czy cóś...
Pozdrawiam
 
Smiki, zima każdego roku kończy się 21 marca. Nic mi nie wiadomo o innych datach...
Ale w grudniu zaczyna się nowa zima :D

EDIT> Sorki teraz dokładnie doczytałem o KOŃCU zimy. Po prostu, że Smiki zrozumiał wypowiedź tak samo jak ja
 

Guest 3669645

Guest
Detektyw Alojz wkracza do akcji!

Detektyw Alojzy Gerwazy Motowidełko, specjalizacja Plany Marketingowe Studiów Developerskich oraz Infiltracja w Branży Elektronicznej Rozrywki. Wybawiciel uciśnionych graczy oczekujących na nowe materiały promocyjne z nadchodzących tytułów, geniusz dedukcji, filantrop i potrójny mistrz świata w picipolo. Pojawia się zawsze tam, gdzie najbardziej go potrzeba -Tym razem zawitał na forum studia CD Projekt RED, gdzie opuszczeni już przez nadzieję fani Wiedźmina niecierpliwie czekają na wypuszczenie gameplay'u najnowszej gry z tej serii. Jak wyjdzie z niebezpiecznej konfrontacji z pracownikami studia oraz zirytowanymi użytkownikami forum uzbrojonymi w ostre widły i inne narzędzia krzywdząco-niszczące? Przekonamy się już niebawem!

Witajcie drodzy forumowicze! Dzięki uprzejmości mojego dobrego przyjaciela Adventusa, który użyczył mi swojego komputera i konta na tym forum mogę dziś włączyć się do waszej dyskusji na temat przewidywalnej daty premiery nowego gameplay'a z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Jakiś czas temu moim ludziom podczas pierwszej infiltracji firmy udało się zdobyć tajemniczy manuskrypt z zapiskami jednego z REDów na temat kolejnych materiałów promocyjnych z gry. Oto fragment:

Wiem, że już to mówiłem, ale czekajcie, bo jest na co. Obiecuję.

Zwróćmy szczególną uwagę na wykorzystane przez Pana Marcina M. słowo "Obiecuję". Pracownik studia pragnie sugerować, że jest na co czekać, posuwa się nawet do obietnicy, co jak zauważyłem, jest tutaj rzadkością -Co to może znaczyć? Pan Marcin M. musi dobrze wiedzieć, co takiego zostanie udostępnione graczom, skoro obiecuje, że zdecydowanie jest na co czekać. Wynika więc z tego, że ów materiał jest już gotowy albo w trakcie przygotowania. A co za tym idzie, premiera tego materiału będzie już niedługo.

Po niekrótkiej dedukcji i wykonaniu skomplikowanych obliczeń przeze mnie i mój zespół stwierdzamy, że najbardziej prawdopodobnym terminem wypuszczenia gameplay'u jest połowa marca. To, że będzie to długi zapis z rozgrywki nie ulega wątpliwości -Pan Marcin M. swymi słowami zapowiada coś bardzo dużego i zadowalającego.

To tyle na dziś. Mam nadzieję, że pomogłem Wam, drodzy forumowicze, w debatowaniu nad polityką promocyjną studia. Tymczasem wracam do dalszej pracy. Kto wie, co przyniesie jutro. Bywajcie!

Detektyw Alojzy M.
 
Detektyw Alojz wkracza do akcji!
Zwróćmy szczególną uwagę na wykorzystane przez Pana Marcina M. słowo "Obiecuję". Pracownik studia pragnie sugerować, że jest na co czekać, posuwa się nawet do obietnicy, co jak zauważyłem, jest tutaj rzadkością -Co to może znaczyć? Pan Marcin M. musi dobrze wiedzieć, co takiego zostanie udostępnione graczom, skoro obiecuje, że zdecydowanie jest na co czekać.

No geniusz :)


Swoją drogą, wpisy MM są zapewne jakimś półśrodkiem REDów na gaszenie forumowej frustracji, bo rzadko się na tym forum zdarza podobnej długości "wywiad" z devem. Moje wnioski są więc takie, że jeszcze sobie na nowe materiały poczekamy dość długo.
 
"Soon" ma długą tradycję, wywodzi się jeszcze sprzed premiery jedynki ;)

Skłonny jestem uwierzyć.
Chyba wszystko co z owym słowem związane jest wyjątkowo długie, zwłaszcza okres pomiędzy jego zastosowaniem, a pojawieniem się materiałów właściwych.
W każdym razie jedno wydaje się pewne, wersja "wkrótce" obowiązująca na forum na pewno nie oznacza "niebawem".
Raczej "diabli wiedzą kiedy", czy coś w tym guście. I tego się trzymam.
 
Last edited:
Miałem dziwną myśl. Kiedyś oglądałem Pogromców Mitów, odcinek z zombie, i była taka akcja że jeden z pogromców jako człowiek uciekinier był schowany w szopo-stodole, i odpierał atak żywych trupów, których grali chętni ludzie. Drugi z pogromców był z nimi, i próbował wyważyć zaryglowane drzwi od tejże szopostodoły. Na początku wyważali, ale potem obrońcy je wzmocnili i zombie odeszły i czekały. Jakieś powiązania i analogie z forum? :) Uprzedzałem, że to głupia myśl!
 
Skłonny jestem uwierzyć.
Chyba wszystko co z owym słowem związane jest wyjątkowo długie, zwłaszcza okres pomiędzy jego zastosowaniem, a pojawieniem się materiałów właściwych.
W każdym razie jedno wydaje się pewne, wersja "wkrótce" obowiązująca na forum na pewno nie oznacza "niebawem".
Raczej "diabli wiedzą kiedy", czy coś w tym guście. I tego się trzymam.
Módlcie się, by to "soon" nie było takie, jakiego używało o2t przy Versusie. Pewne "soon" zostało przez nich wypowiedziane niedługo po oficjalnym starcie i trwało aż do końca Versusa 4 lata później, ofc bez powodzenia :p
 
Wy o tym gameplayu ciągle gadacie, a mnie ciekawi z jakiej to okazji (i kiedy!) będzie spotkanie na linii REDańczycy - My.
 
Ja bym z miłą chęcią uczestniczył w takim spotkaniu ;)
@Marcin Momot Skoro jesteś codziennie, to może odpowiesz na pytanko :) W szerszym aspekcie to "niedługo" to naprawdę niedługo? (Nie chcę żadnego terminu) :D
 
Last edited:
Top Bottom