Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Zrobiłem kilka ostatnio modnych gifów
możecie śmiało używać jakby co : )



kolejny
 
Last edited:
Te ręce proszące o coś... co to może znaczyć?:hmm: Może zaczynają się problemy finansowe?:laughing:
 
Solan według mnie REDZi wybierają okładke, opakowanie do gry. To nawet miało by sens skoro w marcu ruszają pre ordery i data premiery he he he ;)
 
Czyli że coś kryje się na tym zdjęciu? Hmmm.. może pani w tle to Yennefer? :hai:
A okładkę pokażą na pewno razem z pre orderami. Myślałem na początku że to dzisiaj dostaniemy jakiegoś nowego arta ale potem przeczytałem dokładniej... :p
 

Guest 3669645

Guest
Kiciński (bodajże) jakiś czas temu mówił że okładkę mają już gotową. Więc jeśli ta fota jest całkiem świeża to na pewno nie przedstawia wybierania okładki :p Nie mam pojęcia co to może być, dziwnie wygląda. Niby jakieś grafiki, ale co to to zielone je? Muszę poradzić się prędko detektywa Alojzego.
 
Ja na tych artach widzę jakiś statek, postać, wigwam? lub namiot i chyba głowę jakiegoś potwora. Ale to tylko moje domysły.
 
To wygląda jak okładki książek... Gdybym wierzył w aż tak wielki trolling, powiedziałbym, że to okładki Pieśni Lodu i Ognia :p Jakoś tak mi się skojarzyło. Ta po lewej na dole wygląda niemal zupełnie jak filmowe wydanie Gry o Tron... Widać Żelazny Tron XD No ale ciekawe, co to będzie.
 
Ludzie... Zwykłe zdjęcie, zwykły dzień w pracy każdego developera, a wy widzicie w tym nie wiadomo co...Czemu? Do prawdy nie rozumiem. Wybiarają najlepszą wersję concept arta - proste. Co za różnica w jakim celu? Może się zastanawiają który miecz/zbroję/majtki dodać do finalnej wersji? A może wybierają który z artów pojawi się na okładce jakiegoś magazynu... możliwe też, że wybierają kilka artów, o które tak bardzo ostatnio niektórzy spinają. Powodów może być mnóstwo, ale ja nie widzę żandego sensu w zgadywaniu który okaże się prawdziwy.
 
Albo oglądają screenshoty z tego tematu na forum zaśmiewając się z postów sugerujących nastawienie na cuda niewidy w marcu, wszystko jest możliwe :p
 
Hunt ja cię bardzo proszę, powstrzymuj się od takich komentarzy :p :D

DOWN - Nawet nie wiesz jak często słyszę ten durny argument, mimo "małych" zapowiedzi od REDów :p
 
Last edited:
Top Bottom