Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
Nie. W interfejsie domyślnym były ustawione na falistym płomieniu. Nie damy rady zmienić kodu gry i rozmieszczenia elementów.
 
Dzięki :)
Licząc razem z Jaskrem, zostało ich do zrobienia szesnaście, pozostałych 45 jest gotowe. Jakoś dam radę...
 
Last edited:
Prośba, może ktoś zainstalować Scabbarda do zwykłej wersji gry(tzn do EE, a nie do Flasha czy FCR) i wysłać mi appearance.2da z jego folderu?

BTW na sendfile zobaczyłem reklamę Sezonu Burz z Taniej książki, jest tam Gerwant i medalion z Powrotu użyty :D

O i miejcie jak najwięcej sejwów z różnych momentów, będę na bieżąco dorzucał po kilka plików utc i tekstur żeby sprawdzić czy działają, będziecie sprawdzać, ok?

Gentelmen, get ready for the restless night.
@Eskadro, czy pliki Zbroi Kruka które mi wysłałeś razem z innymi reteksturami, to te, które już kiedyś razem wykonaliśmy i są tam już ładnie te Zbroje Kruka przypisane?
@Rustine, Talar jest inny, w plikach była jego stara wersja, jak wkleiłeś, to pewnie się pojawiła.
 
Last edited:
Prośba, może ktoś zainstalować Scabbarda do zwykłej wersji gry(tzn do EE, a nie do Flasha czy FCR) i wysłać mi appearance.2da z jego folderu?
Nieładnie, panie Patryku...
@P ATROL, oto plik, ale nie wiem, czy jest podstawowy, wyjąłem go ze Scabbarda.
https://drive.google.com/file/d/0Bwtl_njWyYyMV3JvMGdOU0paalE/edit?usp=sharing

Z tego co wiem, to Eskadro wysłał mi identyczne pliki jak Tobie, kurtałki działają pięknie.
Mam save'y z prologu, aktu I, III, IV oraz Epilogu. Powinny wystarczyć do zobaczenia wielu postaci.
Jestem gotowy do boju, generale Patrol!
 
Last edited:
@Rustine, Talar jest inny, w plikach była jego stara wersja, jak wkleiłeś, to pewnie się pojawiła.

Talara i tak zrobiłem ponad miesiąc temu, zdjęcie z tematu było dość twarzowe :)

@Rustine
Jeśli masz czas, to poproszę także zdjęcie Triss z gry (może być dialog z dopplera) - obecna jest nieco drewniana :/
Do reszty się dogrzebię - że też dopiero dzisiaj mi się przypomniało o tym wspaniałym wynalazku, jakim jest Esencja Dopplera :facepalm:

E: Aha, wróć! Możesz zrobić zdjęcie aktualnych Oda i Harena? Obojętnie, czy z gry, czy z edytora - byleby od stóp do głów, coby postali sobie przy wpisie "mieszkańcy Podgrodzia" :)
 
Last edited:
Uważajcie panowie z dopplerem. On nie jest najlepszym narzędziem do robienia portretów kobiecych postaci. Mają one zmodyfikowane twarze, np. zezowate spojrzenie, które bodajże Rustine uchwycił całkiem niedawno. Z tego powodu nie stosowałem tego moda od bardzo dawna.
 
Uważajcie panowie z dopplerem. On nie jest najlepszym narzędziem do robienia portretów kobiecych postaci. Mają one zmodyfikowane twarze, np. zezowate spojrzenie, które bodajże Rustine uchwycił całkiem niedawno. Z tego powodu nie stosowałem tego moda od bardzo dawna.

Velerad kobietą nie jest, więc chyba jest gut :hai:
Dużo tego nie zostało. Może się wyrobię :)
 
Nie dam sobie paznokcia obciąć, że to dotyczy tylko kobiet. Po Driadzie, Triss i Bruxie odpuściłem jego stosowanie w innych momentach niż fotografowanie postaci jednocześnie od frontu i tyłu :D Wampirzyca była okropna, po znalezieniu jej prawdziwej formy uznałem, że jest ładniejsza od kasztanowłosej czarodziejki.

:victory:
 
Do listy planowanych działań w ER proponuję dopisać zmianę modelu Triss na wyeksportowany z dwójki. Ta kobieta nawet po liftingu niezbyt poraża urodą i dziewczęcym wdziękiem...

Niemniej, to chyba najlepsze zdjęcie, jakie da się jej zrobić, więc skorzystam :)
Możesz zrobić zdjęcie aktualnych Oda i Harena? Obojętnie, czy z gry, czy z edytora - byleby od stóp do głów, coby postali sobie przy wpisie "mieszkańcy Podgrodzia" :)

E: @Rustine ta druga Trissiara jest już całkiem niezła. Dzięki! :D
 
Nie jestem w stu procentach pewien, czy to Odo. Tak jest niby podpisany w edytorze, ale Eskadro chyba zamieszczał go w temacie w wersji z brodą...
http://i.imgur.com/wSOlSQA.png
http://i.imgur.com/ODi8G42.png

Tak poza tym, to właśnie zauważyłem coś, co pomoże baaardzo w tworzeniu cutscenek. Gdyby udało mi się jakoś zamontować Geralta na konia, to może mógłbym zmontować Jaskrowi jakąś opowieść?
 
Last edited:
Top Bottom