Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
Rustine, nie masz zamieszane. Ja tej czerwonej tekstury nie zamieściłem w paczce lub ma przypisaną złą nazwę. Podesłałem zmodyfikowane przeze mnie, a czerwona to oryginalna, która powinna pozostać właśnie dla Oda. Twarz natomiat jest ok.
 
Ale wciąż jest coś nie tak, patrz na screen z Triss i pana na ziemi. Oraz wiedźmini (oprócz Vesemira) to latające głowy.
Poczekam, aż Patrol to ogarnie i uporządkuje.
 
Modele które wstawiasz @Rustine są bez światła i wyglądają trochę tak jaskrawie...

Oczywiście już są problemy, pieprzony Djinni, choć w appearance jest cr_exilec2g2, to w utckach odczytuje cały czas cr_Exile_c2g1. :|
 
Rustine, nie masz zamieszane. Ja tej czerwonej tekstury nie zamieściłem w paczce lub ma przypisaną złą nazwę. Podesłałem zmodyfikowane przeze mnie, a czerwona to oryginalna, która powinna pozostać właśnie dla Oda. Twarz natomiat jest ok.

Oryginalny był inny, taki:


BTW, dziś nie dokończę - problemy rodzinne, sorry :(
 
Jak byś miał w data trzy pliki takie same, to zawsze ładuje się do gry ten, który jest najpóźniej w alfabecie.. Mogą być zgrzyty, ale na razie trzeba po prostu sprawdzić.
 
Pisząc o oryginalnej teksturze nie mialem na mysli oryginalnej Oda, tylko oryginalna czerwoną, ktokolwiek ja nosił
@Rustine, jakiś czat by się przydał.
 
Tzn moje?

Dziadek

http://sendfile.pl/211320/Dziadek.rar

w każdym jest plik appearance, nadpisuj go oczywiście :) I sprawdź Harena po wklejeniu Dziadka, błagam :p

Nie szukajcie, ale powiedzcie może pamiętacie, czy Haren i Bramkarze Baraniny dzielą z kimś swój model, czy tylko ta trójka ma taki?
 
To efekt uboczny Texturen Moda! Jutro podam nazwę pliku, który trzeba usunąć. Z tego co pamiętam, co coś w stylu cr_geralt_g1. Jest w Override po instalacji Texturen Moda.

Może po prostu dodajmy oryginalną teksturę włosów do modu? Powinno nadpisywać tą z Texturen.

Uff, kawałów mi na koncie nie zrobiliście :p
 
Zamienimy w przyszłych paczach miejscami reteksturę czerwonego i fioletowego grubaska? Do płatnerza Zakonu akurat czerwień pasowała. Płatnerz był bodajże... cr_venfa1_c2g2, tak przynajmniej informuje djinni wiki
 
Top Bottom