Wiedźmin 3 - muzyka

+

Wiedźmin 3 - muzyka


  • Total voters
    570

Guest 3669645

Guest
Skoro już REDzi maja pod swoimi skrzydłami Percivala, to na 90% oni wykonają jakiś zacny kawałek na napisy końcowe. Liczę na coś naprawdę genialnego, w końcu będzie to już koniec wielkiej trylogii i byle czego na otarcie łez nie będę słuchał :D
 
A ja chcę coś, czego możecie nie znać, hehe - zaczęli tym wiem niech i tym skończą, bo piękne to.

Piękne, piękne, ale to już było.
Nie bardzo uśmiecha mi się w W3 serwowanie odgrzewanych kotletów, choćby nie wiem jak smacznych.
Uwielbiam OST z jedynki, ale trójka zasługuje na własny, niepowtarzalny soundtrack. Szczególnie, że to finał.
 
Wolisz to co było w Wiedźminie 1 od tego co jeszcze nie powstało, albo nie zostało opublikowane? Trochę ślepe fanbojstwo takie :p, owszem soundtrack w Wiedźminie 1 był bardzo dobry, ale to przeszłość i liczę że ten w trójce będzie lepszy, czego REDom i wszystkim graczom życzę.
 
Dla mnie najlepsze są właśnie Brzeg, The Dike (Podgrodzie za dnia), Road to VIzim (pola nocą), i Old Manor :)
 
Dla mnie najlepsze są właśnie Brzeg, The Dike (Podgrodzie za dnia), Road to VIzim (pola nocą), i Old Manor :)
Nie no caly OST W1 jest wysmienity, ankieta to pokazala. Mam nadzieje w W3 bedzie sporo nawiazan do muzyki z W1.
 
A ja osobiście nie jestem za tym żeby było tych nawiązań zbyt wiele, zauważyłem że wielu forumowiczów podziela moje zdanie. Wiedźmin 1 to Wiedźmin 1, soundtrack tworzy jego klimat, nie można przez sentymenty wymagać takiego samego soundtracku w kolejnych częściach, dlatego byłem bardzo zadowolony, że nie odgrzali go ale stworzyli równie wyjątkowy soundtrack dla drugiej części, w innym klimacie kompletnie, lecz wyśmienity jak ten z jedynki. O soundtrack w trójce nie martwie się ani trochę, wiem że każdy znajdzie coś dla siebie.
 
Dobre to :D

btw. była wcześniej funkcja na forum informująca, że w temacie pojawiły się nowe posty? Bo dopiero teraz mi to wyskoczyło pierwszy raz :p
 
Świetne to :D. Nie obraziłbym się gdyby Redzi zatrudnili tego pana przy Wiedźminie :).
 
Teasowanie Percivalowej nuty na ten moment zostało zakończone jako, że wszyscy jesteśmy pochłonięci przygotowaniami do E3. Nie martwcie się jednak - może niedługo znów wrzucimy jakiś materiał muzyczny.

Marcin, a planujecie cokolwiek z Cyberpunka na tym E3? Na poprzednim była replika Crushera.
 
Top Bottom