Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Nie wiemy jednak czy egzemplarze będą ponumerowane i czy będą to numery zamówień.
Wiemy - nie będą (REDzi tak twierdzą więc można przypuszczać, że coś w tym jest). Mnie interesuje natomiast coś z goła innego. Jak będzie przsedstawiać się sytuacja z ER. Czy będzie to wyglądać jak poprzednio, że dodaje intro/outro cut scenki, dodatkowe misje, czy od razu będziemy mieli wersję pełną multimedialnie jeśli chodzi o filmiki w grze. Jeśli to pierwsze to ja nie zagram aż będzie patch do ER. Tak przy okazji ile po EK pojawiła się ER (chodzi mi o patch)?
 
Zamówiłem EK i ma potwierdzenie:)

Gdy składałem zamówienie (czytaj: "walczyłem z padającą co chwila stroną sklepu" ) numerek zamówionych sztuk oscylował w granicach 310. Nie wiemy jednak czy egzemplarze będą ponumerowane i czy będą to numery zamówień.

Niemniej jednak zobaczymy co z tej figurki wyjdzie, bo przy popiersiu Geralta zapowiadali różne cuda, a jak wyszło każdy wie...

Ja zarejestrowałem się z facebooka, żeby nie tracić czasu na normalną rejestrację :p
 
Tak wiem, ale jak zaznaczam opcję dla PS4 to w miejscu "zamów teraz" wyświetla się "edycja wyprzedana!" :<. Czyli już nie mogę zamówić dla PSa?!
 
Tak wiem, ale jak zaznaczam opcję dla PS4 to w miejscu "zamów teraz" wyświetla się "edycja wyprzedana!" :<. Czyli już nie mogę zamówić dla PSa?!

A no rzeczywiście, w takim razie chyba nie, ale dla pewności wyślij pytanie do REDów.
 
Wiemy - nie będą (REDzi tak twierdzą więc można przypuszczać, że coś w tym jest). Mnie interesuje natomiast coś z goła innego. Jak będzie przsedstawiać się sytuacja z ER. Czy będzie to wyglądać jak poprzednio, że dodaje intro/outro cut scenki, dodatkowe misje, czy od razu będziemy mieli wersję pełną multimedialnie jeśli chodzi o filmiki w grze. Jeśli to pierwsze to ja nie zagram aż będzie patch do ER. Tak przy okazji ile po EK pojawiła się ER (chodzi mi o patch)?

Edycja rozszerzona W3 tym razem będzie polegać na tym, że na gwiazdkę 2015 roku, dostaniesz wersje zawierającą W3 plus 2 duże płatne dodatki wydane razem = edycja rozszerzona :) (oczywiście zmyślam, choć może nie do końca)
 
Edycja rozszerzona W3 tym razem będzie polegać na tym, że na gwiazdkę 2015 roku, dostaniesz wersje zawierającą W3 plus 2 duże płatne dodatki wydane razem = edycja rozszerzona :) (oczywiście zmyślam, choć może nie do końca)

REDzi wyraźnie powiedzieli, że za grę płaci się raz i wszystkie dostępne potem DLC, rozszerzenia itd. powinny być darmowe. Są jakieś przesłanki by Im nie wierzyć? Póki co dotrzymują słowa :)
 

n0rv

Forum veteran
REDzi wyraźnie powiedzieli, że za grę płaci się raz i wszystkie dostępne potem DLC, rozszerzenia itd. powinny być darmowe. Są jakieś przesłanki by Im nie wierzyć? Póki co dotrzymują słowa :)
Redzi powiedzieli też, że wyjątek stanowią duże dodatki. Duże znaczy znacznie większe niż DLC.
 
REDzi wyraźnie powiedzieli, że za grę płaci się raz i wszystkie dostępne potem DLC, rozszerzenia itd. powinny być darmowe. Są jakieś przesłanki by Im nie wierzyć? Póki co dotrzymują słowa :)
Sęk wtym, że mi nie chodzi o kasę za dodatkowe cutscenki a czas po jakim będę mógł sobie zupdatować grę by móc się nimi cieszyć.
 
Jakiś gościu z cdaction.pl po sprawdzeniu źródła strony doszedł do wniosku, że kolekcjonerek jet łącznie 9250 w tym 7880 na pc 440 na xbox i 930 na ps4. Tak że maxzorroz najprawdopodobniej już wersja na ps4 została rozsprzedana.
 
Zamówiłem, ale mam kaca po zakupie... Mocno słabo wypada jak dla mnie ta kolekcjonerka. 200zł więcej tylko dla art booku i w prezencie dla CDP za świetną robotę to mimo wszystko trochę sporo przy mojej sknerości ;) Szkoda, że nie dali nic ciekawszego. Tak jak ktoś wcześniej wspomniał, coś bardziej użytkowego, bo z taką wielką figurką co mam zrobić? To się stawia na półce i codziennie z 15 minut przed snem podziwia kiwając z uznaniem głową, tak? ;) No rozumiem, że pewnie kogoś to kręci i to dla nich w dużej mierze powstają takie kolekcjonerki, no ale mimo wszystko po tej wielgachnej głowie z II spodziewałem się teraz czegoś oryginalniejszego i ciekawszego jak na taki tytuł. Oby sama gra zrekompensowała wszystko swoją genialnością!
 
Sęk wtym, że mi nie chodzi o kasę za dodatkowe cutscenki a czas po jakim będę mógł sobie zupdatować grę by móc się nimi cieszyć.

A tak odpowiadając bardziej poważnie na Twoje pytanie, to tym razem nie spodziewałbym się żadnych znaczących uaktualnień na kształt tych z jedynki czy dwójki. Tym razem, REdów nie goni czas, wygląda na to, że nie musieli niczego znaczącego wycinać. Dlatego, poza patchami poprawiającymi błędu, których uniknąć się nie da, raczej nie będzie żądnych znaczących zmian.
 
Czyli jednak określona liczba egzemplarzy dla danej platformy. W takim razie obstawiam, że egzemplarze na XBOX ONE będą dostępne jeszcze przynajmniej przez kilka tygodni.

Ciekawe jak ma się to do tego licznika, bo patrząc na niego można by pomyśleć, że jutro będzie już po wszystkim...
 
@Scani

Nie tak prędko będzie po wszystkim. Część osób zrezygnuje po przemyśleniu sprawy (lub dokładniejszym obejrzeniu zdjęć figurki;D ). Tak więc zawsze jakieś resztówki pozostaną. EK będzie rezerwowane falami wraz z kolejnymi uderzeniami marketingowymi.
 
Nieco mnie zadziwiła owa figurka, sama forma jest dziwna, mogli ją dużo lepiej zrobić. Ale nie rozchodzi się tu o rzeźbę, a o jakość, która kuleje. I ze strachem muszę to powiedzieć. Tutaj jest nieco lepiej, ale to zapewne ta pierwsza i najlepsza koncepcja, która będzie powielana jak w chińskiej fabryce.
Nie wiem, co o tym myśleć. Na razie mam zaklepaną kolekcjonerkę, jednakże nie jestem do niej stuprocentowo przekonany. A nie powinno tak być.
Dużo zależy od światła, a tutaj jest bardzo nasycone, aby nie było cieni, co się w naturalnych warunkach nie zdarza. Ale widać tu dokładnie niedomalowanie lub jego kompletny brak. Geralt nie ma oczu, włosy i broda nie mają cieniowania. Bardzo, ale to bardzo słabo.
Popatrzcie na Necę Toys - http://ci-cdn.23bits.com/182/250/ci-120919135341-960.jpg
Ma około 17cm, artykulację, a szczegółów od groma. I wydany został nakładem większym niż ta pożal się Boże kolekcjonerka.
 
Top Bottom