Wiedźmin 3: postacie

+
Zmienić tylko trochę twarz Vesemira. Właśnie tak:


Na trailerze nie wygląda po twarzy należycie, może to wszystko przez złe ujęcie...

View attachment 4068
 

Attachments

  • 20140606171415.jpg
    20140606171415.jpg
    23 KB · Views: 66
Last edited:
Strasznie klocowato wygląda. No i ma dłonie rozmiaru swojej głowy...

Zauważyłem ,że Geralt też ma czasami z tym problem np. gdy strzela z kuszy do misia. Ale być może to efekt tego, że dłoń jest z tyłu, na innych screenach wygląda to normalnie.
 
Myślę, że problem leży też w stroju - wygląda on na ciężki i niewygodny. To samo z Geraltem.
Jedną z ogromnych zalet designu w W1 był strój Geralta, który wyglądał na lekki i wygodny.
 
Mi akurat strój w W3 bardzo się podoba Geralt wygląda bardzo przekonująco , mężnie i już się nie mogę doczekać kiedy nim zagram
 
Nie jest z tym jego strojem najgorzej, ale i tak to co widzieliśmy w wiedźminie 1 było najlepsze (zwłaszcza ta zbroja kruka... miodzio). Szkoda, że w dwójce było bardzo mało podobnych modeli. Teraz już wydaje się zbyt rycerzykowaty, ale przecież nie będzie trzeba ciągle w tej pseudokolczudze latać.
Żeby nie było offtopu - a co by było, gdyby się pojawiła niejaka Fringilla Vigo? Hm? Raczej nie byłoby jej zbyt dużo, ale jak pojawia się sam cesarz... No i mogłaby wystąpić jako coś w stylu opiekunki Yennefer - i twórcy mogliby puścić oczko do czytelników.
 
@Ziorumbar

Fringilla Vigo oraz Assire Var Anahid tracą swoje pozycje pod koniec Wiedźmina 2. Assire zostaje zamordowana, Fringilla pewnie też (chociaż oficjalnie nic nie wiadomo). Wszystko z powodu loży ;)
 
Swoją drogą, ciekawe czy spotkamy w okolicach Novigradu jakiegoś przedstawiciela Doppler'ów. I czy sam Chappelle razem z Dudu i Biberveldt'em się pojawią.
 
Pomyślałem tak sobie teraz, że fajnie byłoby zobaczyć w grze Stokrotkę z Dolin. Ciekawe jak w redowskiej interpretacji wyglądałaby ,podobno ,najpiękniejsza kobieta Kontynentu
 
Pomyślałem tak sobie teraz, że fajnie byłoby zobaczyć w grze Stokrotkę z Dolin. Ciekawe jak w redowskiej interpretacji wyglądałaby ,podobno ,najpiękniejsza kobieta Kontynentu
Dlatego sądzę, że jej w grze nie zobaczymy :p
 
Ale jest oszustką, która jak dla mnie osobiście jest jednym z lepiej przez REDów zamaskowanych czarnych charakterów.
Tak jakby w sadze Yennefer była wobec Geralta zawsze szczera i w porządku...

Dajcie spokój, obie czarodziejki mają swoje grzeszki.

Jedyną kobietą, wobec której "mój" Geralt zachowa bezwzględną lojalność, będzie Ciri.
(oczywiście, bez akcentów seksualnych, w końcu to adoptowana, ale jednak córka).
 
Tak jakby w sadze Yennefer była wobec Geralta zawsze szczera i w porządku...

Dajcie spokój, obie czarodziejki mają swoje grzeszki.

Jedyną kobietą, wobec której "mój" Geralt zachowa bezwzględną lojalność, będzie Ciri.
(oczywiście, bez akcentów seksualnych, w końcu to adoptowana, ale jednak córka).
W sumie to Yennefer się do wszystkiego przyznawała po fakcie dokonanym.
 
@Ziorumbar

Fringilla Vigo oraz Assire Var Anahid tracą swoje pozycje pod koniec Wiedźmina 2. Assire zostaje zamordowana, Fringilla pewnie też (chociaż oficjalnie nic nie wiadomo). Wszystko z powodu loży ;)

Mam nadzieję, że Redzi nie zamieżają aż tak zmieniać historii (loża odegrała w późniejszych czasach = po wiedźmińskich, ogromną rolę).
Sama loża jest poza tym za bardzo ciekawym elementem, by się jej pozbywać...
Czarodzieje (jako całość) dostali po tyłku, ale loża powinna przetrwać. Wydaje mi się, ze przetrwa :)

Nigdy nie byłem jej zawziętym zwolennikiem, ale te "baby" są z sprytne, a przede wszystkim za bardzo zdeterminowane jeżeli chodzi o ich główny cel a mianowicie
uratowanie / obrona / przetrwanie magii
 
Mam nadzieję, że Redzi nie zamieżają aż tak zmieniać historii (loża odegrała w późniejszych czasach = po wiedźmińskich, ogromną rolę).
Sama loża jest poza tym za bardzo ciekawym elementem, by się jej pozbywać...
Czarodzieje dostali po tyłku, ale loża powinna przetrwać. Wydaje mi się, ze przetrwa :)

Nigdy nie byłem jej zawziętym zwolennikiem, ale te "baby" są z sprytne, a przede wszystkim za bardzo zdeterminowane jeżeli chodzi o ich główny cel a mianowicie
uratowanie / obrona / przetrwanie magii
Z tego co pamiętam, loża została zdemaskowana, a czarodziejki palone. Niektóre przetrwały co prawda i ułożyły się z władcami (co da się wywnioskować z propagandowego bełkotu Nimue i jej uczennicy), ale ponad połowa nosi tytuł "świętych męczenniczek" - tak więc, nie wróżę im w trójce dobrego losu.

I dobrze.
 
Wczoraj oglądając trailer Sword of Destiny w scenie, gdy wiedźmini zostają ukazani na wzniesieniu jako grupa, a Geralt stoi na ich czele, 1-2 sec wcześniej zauważyłem w prawym dolnym rogu ekranu część potężnej sylwetki bardzo podobną do Letho. Jestem niemal przekonany że się pojawi, jeśli go nie zabiliśmy w poprzedniej części. Dałbym screena ale niestety pracuje i korzystam z mobilnego internetu więc szkoda mi na ten moment cennego transferu. Może zrobi to ktoś za mnie. Ciekawi mnie w takim razie, czy Berengar również ma szansę się pojawić w Dzikim Gonie.
Wiedźmini zdają się współpracować pomimo wcześniejszych podziałów czy konfliktów wewnętrznych.w obliczu nowego zagrożenia - inwazja jeźdźców Dzikiego Gonu.
 
Letho już dawno zdemaskowany. Berengar natomiast jest oficjalnie martwy bez względu na to co byśmy nie zrobili.
 
Top Bottom