Wiedźmin 3: Dziki Gon

+

Z twittera Michała Płatkow- Gilewskiego. Jest Ciri :)
 
Czym jest płaskorzeźba? To element wystroju czy coś z Wiedźmina?
I chciałbym zobaczyć panią cosplayerkę z demonicznym makijażem typu Ciri Mściwa i Okrutna, skoro tak lubi mocne cienie.
 
Z twittera Michała Płatkow- Gilewskiego. Jest Ciri :)

Ciri na tym zdjęciu prezentuje się już sporo lepiej, acz gdyby nie te nieszczęsne brwi i zupełnie przypadkiem, w strategicznym miejscu poluzowane giezło, to byłoby już całkiem fajnie.
 
Te cosplejerki lepiej wyglądają na zwykłych fotkach niż tych ustawianych. Szczególnie Triss (chyba, że to inna cosplejerka). Ciri ma za dużo mejkapa wokół oczu :)
 
Oglądałem tylko jedną czy dwie części, sto lat temu. Nie moja bajka.

No bo to się ogląda w kolejności kręcenia, nie chronologicznej. Gdybym zaczął od "Mrocznego Widma", też bym pewnie odpuścił.

Czysto teoretycznie oczywiście. Gdy to pierwszy raz obejrzałem, byłem taki mały, że już nie pamiętam, od której zacząłem.
 
Wzruszyła mnie wasza troska. Oglądałem, gdy odtwarzacze wideo w Polsce były dobrem luksusowym. Wtedy jeszcze nie było tego, niezasłużonego moim zdaniem, kultu. Jako bajka z gatunku space opera nie było złe, jako universum jest zbyt umowne i moja racjonalna natura się krzywi i wydziwia, gdy próbuje się budować cały świat wokół prostej skądinąd historyjki.
To tylko moja opinia i ja się z nią zgadzam, więc proszę mnie tu nie przekonywać. Mam znajomych, którzy w tym dość głęboko siedzą, więc może kiedyś dam się namówić na powtórne, odświeżone oglądanie.
 
Last edited:
Ciri na tym zdjęciu prezentuje się już sporo lepiej, acz gdyby nie te nieszczęsne brwi i zupełnie przypadkiem, w strategicznym miejscu poluzowane giezło, to byłoby już całkiem fajnie.
Wygląda nieźle, tyle, że jak tak patrzę to mam skojarzenia, że jest jakąś zwykłą kurtyzaną :/ Czekam na te obiecane sesje.
 
Top Bottom