Wiedźmin 3: Dziki Gon na targach gamescom2014

+
Wiedźmin 3: Dziki Gon na targach gamescom2014



Gamescom2014 rozpocznie się już w przyszłym tygodniu, zatem najwyższa pora, by zdradzić kilka szczegółow odnośnie tego, czego możecie spodziewać się na targach z naszej strony.

Po pierwsze - pokazy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na żywo!

Co 30 minut w specjalnej sali kinowej przy naszym stoisku (Hala 7.1, Alejka B, Numer 32) będziemy na żywo prezentować fragment rozgrywki, dlatego jeśli chcecie zobaczyć Dziki Gon na dużym ekranie, nie zapomnijcie tam zajrzeć.

Po drugie - powrócą zeszłoroczne atrakcje! Każdy, kto przybędzie na nasze stoisko (Hala 7.1, Alejka B, Numer 32) i obejrzy demo, będzie miał szansę otrzymać wiedźmiński t-shirt. Ale to nie wszystko, ponieważ zamierzamy także rozdać dużo innych upominków tym członkom naszej społeczności, którzy nas odwiedzą i odważą się wziąć udział w rozmaitych wyzwaniach i konkursach.

#WitcherSelfie

Jeśli zależy Wam na trofeach w postaci wiedźmińskich gadżetów, najprostszym sposobem na ich zdobycie będzie wzięcie udziału w #WicherSelfie. Zabawa będzie polegać na zrobieniu sobie zdjęcia z elementem naszego stoiska (Hala 7.1, Alejka B, Numer 32) w tle - np. z logo czy z członkiem drużyny REDów - a następnie podzieleniu się nim w mediach społecznościowych (na Facebooku, Twitterze, Instagramie, Google+ itd.) wraz z hasztagiem #WitcherSelfie.

Każdego dnia między godziną 17 a 18 będzie można do nas podejść i pochwalić się swoim postem z #WitcherSelfie. Najfajniejsze będziemy nagradzać gadżetami (do wyczerpania zapasów). Poniżej znajdziecie rozpiskę z dokładnymi terminami, kiedy możecie odebrać nagrody:

Czwartek, 14 sierpnia 2014 17.00-18.00
Piątek, 15 sierpnia 2014 17.00-18.00
Sobota, 16 sierpnia 2014 17.00-18.00
Niedziela, 17 sierpnia 2014 17:00-18:00

Yennefer i Saskia, w osobie przebranych za nie cosplayerek Eve Beauregard i Shappi, także będą obecne na naszym stoisku. Jeśli od zawsze chcieliście mieć zdjęcie z Czarodziejką z Vengerbergu czy Zabójczynią Smoków z Aedirn, teraz będzie ku temu okazja.

Upominki czekają także na tych, którzy wpadną do nas przebrani za postacie z naszych gier. Jeśli dotychczas wahaliście się, czy warto naciągnąć na głowę białą perukę i przywiązać do pleców srebrny miecz - po prostu to zróbcie!

I wreszcie - mamy też świetną wiadomość dla tych wszystkich, którzy nie będą mogli odwiedzić nas w Niemczech. Od przyszłego tygodnia zaczniemy publikować fragmenty rozgrywki, o które tak często nas pytaliście. Odświeżajcie więc naszą stronę i profile w mediach społecznościowych, bo szykujemy wiele atrakcji.


Do zobaczenia w Kolonii!
 
Pytanie, będziecie pokazywać tylko te fragmenty gameplaya które były na Comic Con, czy oprócz tego jeszcze jakieś inne?

oraz czy podczas gamescomu możemy się spodziewać jeszcze jakiś innych materiałów? Takich jak chociażby dziennik deweloperski albo CGI trailer ? :p

Chyba za dużo chce wiedzieć. :p
 

Guest 3669645

Guest
Tego filmu CGI (który już raczej jest intrem, wątpię by wydawali kasę na kolejny trailer) na pewno podczas GC nie zobaczymy :p Bardziej jestem ciekaw właśnie dziennika, screenów i artów.

A zwłaszcza artów / screenów nowych postaci, takich jak Yennefer i Ciri.
 
Być Redem i mieć więcej Redpointów niż postów :p A tak poważnie to nowy gameplay by się przydał :) Coś mi mówi że skoro pokazy co 30 minut to będzie to samo co na CC :)
 
Mnie ciekawi, czy będzie transmisja z gamescomu. A jeśli nie to czy ten fragment pójdzie w dobrej jakości w internet w przyzwoitym (to znaczy krótkim) czasie.
Edit:
"Od przyszłego tygodnia zaczniemy publikować fragmenty rozgrywki, o które tak często nas pytaliście" - dobra, moje pytanie było bez sensu, oczywiste, że ten fragment będzie wśród publikowanych w internecie. Cóż, zdarza się nie doczytać - ale przynajmniej pytanie o stream aktualne jest. :)
 
Last edited:
Marcin Momot said:
Od przyszłego tygodnia zaczniemy publikować fragmenty rozgrywki, o które tak często nas pytaliście. Odświeżajcie więc naszą stronę i profile w mediach społecznościowych, bo szykujemy wiele atrakcji.
Świetna wiadomość! Tylko jak będzie z jakością materiałów? Udostępnicie do pobrania bez kompresji? Czy tylko na YT w skompresowanym 1080p? (gorszej opcji nie przewiduję :p)
Oraz czy będą to całkiem nowe fragmenty rozgrywki, czy te które już niektórzy mieli okazję zobaczyć na E3 oraz Comic Com?


Lewy policzek Ciri, it is time.
Nie. Ja wolę ją zobaczyć dopiero podczas gry. Już samo pokazanie Ciri, Yen, Dijkstry zbyt bardzo spoilerowało.
 
Last edited:
No, to wreszcie coś się będzie działo. Obym miał znośnie działające internety, bo wybywam z Krypty na 10 dni.
 
To szykuje się kolejny wypływ spamu na forum od czasu E3
:yes:
A tak na poważnie to najbardziej cieszy mnie to:
Od przyszłego tygodnia zaczniemy publikować fragmenty rozgrywki, o które tak często nas pytaliście. Odświeżajcie więc naszą stronę i profile w mediach społecznościowych, bo szykujemy wiele atrakcji.
 
@Marcin Momot czy będzie możliwość pobrania materiałów w nieskompresowanej wersji ?
Czy fragmenty rozgrywki o których pisałeś to 30 min. gameplay z CC ?
No i najważniejsze pytanie, w ilu częściach planujecie wypuszczać materiały, bo mam nadzieję, że nie będzie to 8 filmów po 4 min.
To tyle :D
 
SUper :D Nawet bardziej niż gameplay interesują mnie właśnie jakieś nowe arty, dziennik developerski, może jakiś utwór muzyczny skoro i tak mają ich prawie 200, no i niech ruszy wreszcie ta strona na której będą ujawniać co tydzień postacie z gry i potwory :D
...... chociaż może lepiej niech nie rusza, bo będzie że spoilery :p
 

Tariv

Forum regular
Zamiast pokazywania wątków fabularnych, mogliby pokazać z 3 - 4 nowe potwory których nie było i kilka ciekawych miejsc, powiedzmy - jaskinia albo jakiś wąwóz z mini bossem(o ile takie będą).. plus ekstra jakiś koncept pancerza np. odświeżona zbroja kruka która moim zdaniem najbardziej odpowiadała kolorystyką i klimatem do opisu z książki.
 
A ja wolałbym nie oglądać potworów przedstawionych w całej okazałości - jak był pokazany gryf. Bardziej podobały mi się zajawki, jak króciutkie ujęcie nurkującego Geralta, gdzie można było spostrzec cień przemykającej maszkary, lub nieco dłuższe, lecz wciąż pozostawiające sporo w sferze domysłów, ujęcie walki z latadłami (syreny? harpie?). Coś takiego właśnie powoduje zwiększony apetyt obiecując boskie smaki, jednocześnie nie spojlerując - jednym słowem nakręcają hype.
W miarę bezpiecznie można pokazać nieco więcej architektury, trochę wędrówki po odmiennych klimatycznie lokacjach, czy jakieś migawki ze scenek rodzajowych.

Bardziej oczekuję na dzienniki przybliżające składowe mechaniki gry - przede wszystkim alchemia, rola alkoholu i żywności, wypoczynek, crafting, wpływ sejwów z poprzednich części na wizerunek świata.
Mogliby REDzi pokusić się o zobrazowane planszami w stylu komiksowym krótkie historyjki opowiadające o wydarzeniach mających miejsce w Wiedźminlandzie, niekoniecznie mające związek z historią Geralta. Wzbogacałyby one, uwiarygadniały świat, pozwalały go zrozumieć i poznać jego historię wszystkim, którzy nie mieli styczności z sagą (są tacy?). Podobnie robi inXile podczas pracy nad Torment: ToN. Takie wzbogacanie świata powoduje, iż świat nie "owija się" wokół wydarzeń mających miejsce w grze, a stanowi dla niego bardzo szerokie tło budując jednocześnie bazę pod przyszłe dodatki i rozszerzenia, co w dużej mierze zapobiega późniejszym sprzecznościom i niezgodnościom wydarzeń i faktów.
 
Ja bym chciał, żeby nie pokazywali wątku głównego. Najlepiej wg mnie pokazać coś co nam spowoduje opad szczęki a zarazem nie będzie dużym spoilerem. Najlepszy na to przykład może być pokazanie tego długiego gameplay'a z biesem i leszym. Już chyba wszyscy o nim wiedzą, więc warto byłoby zobaczyć te niesamowite efekty zarówno fabularne, jak i pogodowe na własne oczy w jakości nieskompresowanej. Dzinnikarze mówili, że ten gameplay zrobił na nich większe wrażenie niż tegoroczny. Więc czemu by czegoś takiego nie móc pokazać graczom? na pewno bylibyśmy zachwyceni, a przy okazji nie mielibyśmy więcej spoilerów.

Oprócz tego, oczywiście też chciałbym się czegoś dowiedzieć o mechanice gry, aby być może rozwiać niektóre wątpliwości. Postaci niech nie pokazują. I tak już za dużo pokazali.

Wroobelek said:
Wzbogacałyby one, uwiarygadniały świat, pozwalały go zrozumieć i poznać jego historię wszystkim, którzy nie mieli styczności z sagą (są tacy?).
Ja myślę, że większość graczy nie miała z nią styczności. Gracze to gracze. Nikt nie musi znać książek by grać w gry. Ja dopiero w tym roku zacząłem czytać sagę, a poprzednie części gry już dawno mam za sobą nie jeden raz je przechodząc.
 
@Marcin Momot czy będzie możliwość pobrania materiałów w nieskompresowanej wersji ?
Czy fragmenty rozgrywki o których pisałeś to 30 min. gameplay z CC ?
No i najważniejsze pytanie, w ilu częściach planujecie wypuszczać materiały, bo mam nadzieję, że nie będzie to 8 filmów po 4 min.
To tyle :D

A już tak wszystko chcielibyście wiedzieć:p Lepiej mieć niespodziankę. Będzie na naszym kanale YT w 1080p. Co do nieskopresowanej wersji, to nie mam pewności, więc nie chcę nic obiecywać. Zobaczymy:)
 
Top Bottom