Gamescom 2014

+
Może doszli do wniosku że RPG to nie fps i ciężko pokazać grę z sensem w kawałkach po 5min dlatego lepiej pokazać dłuższy materiał, krótki mógłby tylko zaszkodzić, wprowadzić w błąd.
 
I nie tylko, jeszcze na ostatnią z wiedźm:

Zostało jeszcze pokazane "do końca" co zrobił jeden z upiorów gonu z leżącym człowiekiem, a mianowicie pchnął go mieczem = przebił, przygwoździł, dobił... etc. W poprzednich zwiastunach nie było to ukazane "dosłownie" (czyli mógł zabić ale nie musiał... teraz wiemy, że zabił).
Ale że mało zostało ukazane to fakt.
 
A ja mam pytanie.
REDzi będą na targach od początku do końca (13-17), na swoim stanowisku w hali 7, tak?
I czy ten pokaz co 30 minut będzie pokazywany tylko w czwartek czy przez całe targi?
 

Guest 3669645

Guest
W czwartek W3 ma być obecny u IGNu czy innego Gamespotu przez 20 minut. Może pokażą tam z 5 min nowego gameplay'a, może nie.

A te 30 minut ma być ponoć ujawnione w przyszłym tygodniu dopiero. Czemu nie teraz przy okazji targów -Pojęcia nie mam. Straszna w ogóle ta REDowa dezinformacja, Rafał pisze jedno, Marcin pisze drugie... Miało być w częściach, teraz że niby pełny film. Nie wiem, ja już nic nie wiem.
 
Według informacji na blogu co 30 minut ma być puszczany jakiś tam materiał wideo z Wieśka. Ale nie wiem czy przez całe targi czy w określony dzień.
 
Lista konferencji bo ktoś nie wiedział co i jak:
Wtorek (12 sierpnia) o godz. 14:00 – konferencja Microsoftu - było
Wtorek (12 sierpnia) o godz. 19:00 – konferencja Sony - było
Środa (13 sierpnia) o godz. 10:00 – konferencja Electronic Arts
Inne pokazy:
Czwartek (14 sierpnia)
15:00 – Wiedźmin 3: Dziki Gon (Tylko 20 min ??)
15:20 – Assassin’s Creed: Rogue
15:35 – Assassin’s Creed: Unity
16:00 – Alien: Isolation
16:30 – Far Cry 4
16:45 – Super Time Force Ultra
17:00 – Below
17:30 – Toy Soldiers
17:45 – SteamWorld Dig (Wii U)
18:00 – Dying Light
18:15 – Star Wars: The Old Republic
18:40 – Call of Duty: Advanced Warfare

Piątek (15 sierpnia)

15:00 – FIFA 15
15:15 – Hellraid
16:00 – Borderlands: The Pre-Sequel
16:20 – Civilization: Beyond Earth
16:40 – Evolve

Jeśli ktoś pisze, że Microsoft wygrał konferencje to ja się pytam czym? Fifą 15 która i tak wyjdzie na PS4, a może CoD-em? lub, że przenieśli Halo z Xbox360 na One? Jedyne gry którymi tak na prawdę MS się broni to jedynie Quantum Break, Forza Horizon 2 i troszkę Sunset Overdrive to gry na wyłączność. Fable? Hmmm raczej nie za bardzo do mnie przemawia (odgrzewany kotlet??), a Halo 5 to tak jak gdyby czekać na zpowiedź GoW na PS4 która wcześniej czy później i tak zostanie zapowiedziana bo innej opcji nie ma... Sory ale Microsoft nadal w tyle... I proszę mnie nie hejtować, że bronię Sony bo ani XOne ani PS4 nie posiadam.
 
Dla ludzi łaknących nowości odsyłam do głównej strony W3, nowe screeny z gry, rendery Dzikiego Gonu i odświeżony layout strony:)
 
Nie powiem jeżeli w grze rzeczywiście będziemy mieli taki system ulepszania pancerzy (może nawet mieczy) to ja o crafting i wyposażenie Geralta już się nie martwię. Jeśli tak to będzie wyglądać to jestem w pełni usatysfakcjonowany!
 
Top Bottom